Диетата на Ваня Червенкова

  • 409 845
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 319
Toва е чудесен резултат,  daviz. Продължавай все така!

Аз отивам на фитнес сега, да се попотя малко, да разкърша бедра Grinning

# 61
  • Мнения: 7 772
Пепа мислех че се вижда от лентичката.90 Embarassed. целта е 20 да сваля.
лентичка не се вижда

pepa60 пусни си от настройките да ти се виждат подписите на потребителите  Peace

# 62
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
Работя в къщи на компютъра. И нямам време да спортувам и мисля че това влияе.Ще се пробвам някакви упражнения да правя но хич не ме влече спорта и не ми се отдава.Чакам да се стопли да карам колело,поне това обичам. Браво че имате воля и желание да спортувате.

# 63
  • Мнения: 5 459
Здравейте, момичета. До вчера бях на Дюканска, но смятам да пробвам от днес тази диета. Аз също не разбрах дали може да се слага зехтин на салатите и в плодовите дни, може ли да се яде авокадо.

# 64
  • Мнения: 10
здравейте чудесни резултати браво на вас аз съм на плодове днес след като вчера замених рибата с мляко кантара пак тръгна на долу явно че тая риба нещо не ми се отразява добре ..... ще пиша резултата след 2 плодови дни успех на всичкиииии  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета. До вчера бях на Дюканска, но смятам да пробвам от днес тази диета. Аз също не разбрах дали може да се слага зехтин на салатите и в плодовите дни, може ли да се яде авокадо.
Да, овкусяване може - разбира се с мярка. Ваня Червенкова в интервюто обясни, че овкусявала само с лимон. Между другото и аз съм го правила -съвсееем малко зехтин и много лимон и става страхотно свежа. По отношение на авокадо - едва ли е препоръчително, бидейки че е плод и съответно е в други дни.

# 66
  • Мнения: 5 459
Аз точно това запитах, дали може в плодовите дни да се яде авокадо. А кожата от пилето маха ли се?

# 67
  • Мнения: 319
По отношение на спорта - на мен нито ми харесва, нито ми се отдава, но се харесвам слаба и стегната, което е моята мотивация. Това ми е първа седмица тренировки, но усещам разликата в тонуса. По-свежо ми е, повече енергия имам. И да се надяваме, че и сланинките ще позачезнат. Писна ми да съм в клуба на целулитките Grinning

# 68
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
Аз точно това запитах, дали може в плодовите дни да се яде авокадо. А кожата от пилето маха ли се?
авокадото според мен е прекалено мазно и не е желателно.
Кожата си я ядох.Все пак е пиле,и други мазнини като не се поемат.
Аз днес ще наблегна на краставиците. Grinning

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте,по време на бременността качих 4 килограма,дори и аз незнам как го направих.След като родих обаче качих 20 и каквото и да правех продължавах да качвам.Сега имам да свалям кам 30 кг.,днес ми е трети ден-пилешко.Ограничавам се и в количествата и се надявам да имам по голям резултат.Ще споделям резултатите.Успех на всички,да постигнете желаните резултати\килограми,с които да се чувствате добре.

# 70
  • Мнения: 10
По отношение на спорта - на мен нито ми харесва, нито ми се отдава, но се харесвам слаба и стегната, което е моята мотивация. Това ми е първа седмица тренировки, но усещам разликата в тонуса. По-свежо ми е, повече енергия имам. И да се надяваме, че и сланинките ще позачезнат. Писна ми да съм в клуба на целулитките Grinning
така е фитнеса е супер аз 2 месеца ходех всеки ден и наистина има ефект обаче ако не е комбиниран с диета няма много резултат в кантара за това и аз мисля от другата седмица пак да съм редовна в залата....пък и е много забавно сменяш средата и срещаш хора  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5
Зддравейте на всички Simple Smile Изчетох всичките ви мнения и започвам диетата от утре Simple Smile Само тези 2 дни на плодове не знам какво ще ги правя, защото съм с ниско кръвно, а не искам да ми става зле. Имам да свалям едни трудни 10 кг, така че ми стискайте палци Simple Smile Ще споделям резултати Simple Smile Party

# 72
  • Мнения: 10
Здравейте,по време на бременността качих 4 килограма,дори и аз незнам как го направих.След като родих обаче качих 20 и каквото и да правех продължавах да качвам.Сега имам да свалям кам 30 кг.,днес ми е трети ден-пилешко.Ограничавам се и в количествата и се надявам да имам по голям резултат.Ще споделям резултатите.Успех на всички,да постигнете желаните резултати\килограми,с които да се чувствате добре.
аз по време на бременността качих 34 кг обаче като родих за един месец от 94 бях станала 74 което пак не се доближаваше до 60 колкото бях преди да забременея но пак беше по добре обаче за 4 години от 74 станах 84 без да знам как....за това се захванах с тая диета и след 8мия ден съм вече 80 кг много искам да видя кантара отново да показва под 80  Laughing

# 73
  • Мнения: 10
Аз точно това запитах, дали може в плодовите дни да се яде авокадо. А кожата от пилето маха ли се?
Да, извинявай - не съм прочела правилно. Значи вече е по лична преценка... Ваня Червенкова в интервюто казва, че банани не трябва да се ядат в плодовите дни, авокадото знам че и то е доста калорично, но ако хапнеш 1 там едва ли ще е фатално

# 74
  • Мнения: 319
Moмичета, не се плашункайте, ще се справим. Днес ми е втори рибен ден, четвърти от диетата. Малки ми втръсва тази риба. И след тренировката сутринта се чувствам ужасно гладна. Но ще се справя. Няма отказване.

Аз ако ви кажа каква ми е и другата мотивация и за диетата, и за фитнеса, много ще ми се смеете Grinning

Общи условия

Активация на акаунт