„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 698
  • 793
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Филип ме втрещи с дарението си, но какво ли се изненадвам нали и Албена беше "подпомогнала" сина си...

Точно това се сетих, купи екипи за отбора му. Тогава не ни впечатли.

# 16
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
От всичките само Нона ми е под прага на търпението.

Чак с лъжица копае.  Sick

И нашите гимнастички обикновено дори перфектно да играят, а рускините десет пъти да си изтърват уредите - пак те печелят, а ние се оплакваме, но продължаваме да играем, не сме се отказали.

Вуще не е верно, бихме ги наскоро и взехме злато.  hahaha

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 285
В анкетата гласувах за Азис и не видях, че мога да отбележа още двама изпълнители. И да ги бях отбелязала, все тая, Азис беше най-добрият. Журито като за начало се изложи. А на част от участниците егото им май не може да се събере на една сцена, страняха едни от други накрая след бутона и не се отпуснаха.

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
Ненчо беше страхотна Прея! Много добре я имитираше и след изпълнението на песента. Simple Smile  А тя умря от смях в публиката. Simple Smile))

# 19
  • Мнения: 843
Моите фаворити бяха Азис и Филип.
Що така го порЕзаха тоз Азис? Вярно, че имаше малко орнаментика, но иначе се справи екстра, за Слави не съм сигурна, че ще се справи.

Гъмов и Фънки - доста тъпо гласуване. Другите двама - не посмяха да дадат десетка за Азис, ама зрителя ...

Уууу, и Маца много ме изкефи Simple Smile

За Джуджа и Нона - no comment

Посмях се с тия лудите водещи, забравих веднага за смотаното първо предаване  Mr. Green

 

# 20
  • Мнения: 2 883
Нямах намерение да гледам този сезон, но пуста скука  Laughing Гласувах за Маца, тя ми е фаворит в този сезон. Нона Йотова и Джуджи  Crazy трудно ги изтърпях

# 21
  • Мнения: 811
Аз да си кажа (понеже коментирахте по-назад),че няма как заради журЕто да стана фен на Азис Naughty Добре се справи, да.. и го порязаха, да... Обаче той си носи и позитивите и негативите от "творчеството" си.
Иначе в предаването най-много ми харесва, че е нагласено Laughing Всичко е за забавление, повечето пъти изглежда, че и те се забавляват много.

Гъмов за постоянно ли е в журито?

# 22
  • Мнения: 3 495
Гъмов определено не ми хареса като журЕ, като участник е един от любимите ми. От Фънки не съм и очаквала друго.
Гъмов много ме разочарова тази вечер. Повечето му коментари бях плоски. Иначе го харесвам много. Тази вечер огромната ми изненада беше Нона. От всеки друг бих очаквала фалшиво пеене, но не и от нея. На Джуджи съм склонна да ѝ простя днешното фиаско, но ако продължава така (а то сигурно ще продължава), в един момент ще ми бъде мъчение да я гледам.

# 23
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата   bouquet Гласувах за Ненчо,Маца и Фицата  Peace

# 24
  • Мнения: 780
От всичките само Нона ми е под прага на търпението.

Чак с лъжица копае.  Sick

И нашите гимнастички обикновено дори перфектно да играят, а рускините десет пъти да си изтърват уредите - пак те печелят, а ние се оплакваме, но продължаваме да играем, не сме се отказали.

Вуще не е верно, бихме ги наскоро и взехме злато.  hahaha

Да в най-слабото и безсмислено състезание, в което половината сили не участваха. Във важните състезания винаги ни режат.

# 25
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
Аз писах, че гледам само заради Азис, ама това не значи, че започвам деня с чалга музика. Wink Просто човекът може да пее, пък ще видим как ще имитира.

# 26
  • Мнения: 843
Аз писах, че гледам само заради Азис, ама това не значи, че започвам деня с чалга музика. Wink Просто човекът може да пее, пък ще видим как ще имитира.

+1  Peace

# 27
  • Мнения: 258
Дали всяка седмица в журЕто ще участва ветеран от миналите сезони? Thinking
Според мен би било страхотно, въпреки разочарованието от Гъмов тази вечер  Peace

# 28
  • Мнения: 591

Гъмов за постоянно ли е в журито?

Не, той ще е водещ на "И аз го мога". Днес беше гост. Май всяка седмица 4-тият от журЕто ще е гост.

# 29
  • Мнения: 6 529
Ненчо, Маца и Азис

Общи условия

Активация на акаунт