Сладкарничка за книги - тема 36

  • 26 722
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 331
Бъбли, успех!  Peace

Деси, честито ви потомство! Сега като заякнат малко една игра ще паднеее!

Леле, Мариш, и сега половинката ни чете, така ли? Ще трябва да пазим поведение, а ти не знам как ще обясняваш с кого пиеш айрян и защо.  Thinking

Кали, оооо, знам ги тези лисички аз. Само че мъжът ми каза - стоп. И аз слушам, къде ще ходя.  Blush

Зори  Hug

# 46
  • Берковица
  • Мнения: 475
Деси, благодаря за новата тема,прекрасна е.  Hug
Гиговче,честит имен ден! Много здраве и любов ти желая!
 Ще стискам и палци!  Hug Praynig Hug
Кости, честита годишнина!Много щастие и любов!  Hug  bouquet
Маришка, честита ви и на вас годишнина!Много щастие и любов!  Hug  bouquet
Бъбълче, успех! Hug
Деси, честити мъници! Много са сладки! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Тюх, много работа днес, много нещо  ooooh!!

Деска, чак сега видях как готино си ни барнала на снимка  hahaha! Темата е готино оформена, благодаря ти и аз  Hug! Още ли бройката на котаците е 3, дали не се пръкна някое четвърто?

# 48
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте, момичета мили!  Hug

 Първо ходих в старата тема, `сблъсках се` там с Мери, и тя беше на балкона. ама който снощи не е дочел всичко, сега наваксва.  Laughing Mr. Green

 В новата тема е прекрасно, чудно, уютно! Деси, благодаря ти, че си я направила с толкова любов, с такова чувство си избирала всяка картинка и детайл.  Hug

Деси, котенцата ме разчувстваха, избърсах сълза. Що съм такава. Всяко малко нежно нещо ми предизвиква сълзи. А Тони като ги видя попита може ли какичката да ни прати едно. А после пита "а как се пращат котенца по пощата?" Laughing Никак, не бих допуснала.  Stop Но мечтая за една малка душичка и ще си я гледам с любов.  Heart Eyes Много милвай милата им мама, Дес! Hug

 Честити любовни празници на Маришка и Кости! Обичайте момчетата си, остарявайте заедно в любов и разбирателство. Знаете колко е важно това, като храната е, дори по-ценно.   bouquet      bouquet

Кости, и моите дати май не са малко, но поне са в една година.
Скрит текст:
20 март-годеж, 8 май-граждански брак, 9 май-църковен брак и него зачитам основно като празник. А и най-любим ми е месец май.

Бъбълче, успехът ще е с теб ,вълнението ти е разбираемо. Харесаха те, остава на теб да ти харесва при тях. Горе главата, мило момиче!  Hug   bouquet

Ули, питаш дали ще замествам цяла седмица - да, но  само часовете по английски ще вземам, но те не са всеки ден. Днес нямам. Simple Smile

 Ох, чаршафите.... Party Чудо и приказ са. А как ли се спи на тях, как ли - с кеф.  Grinning


 Ще се включа пак, защото е важно и трябва да е по-специално.  Flutter Flutter Flutter
 

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 15:15 от neli mar4

# 49
  • Мнения: 5 405
Нели, ще се блъскаш ами!  Laughing
Благодарско на Деси за хубавата темичка, малко по-късно ще се връщам да чета и тази Grinning

# 50
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Честит имен ден, Гигова, мое първо скъпо другарче! Остани си все такава истинска, неотразима, искрена и сърдечна! Знаеш, че зае важно място в сърцето ми, обичам те и бих искала поляна с цветя да обера и да ти ги подаря. Обичам те!

 

 Знам, че при баба ти всичко ще е добре, дано и ти да напишеш добри новини.  Hug

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Вени, 3 са все още  Mr. Green
Тамън чета какви по-специални грижи изисква кърмеща котка...и ще ставам да пооправя вкъщи.
Седя, гледам ги, гушкам ги по малко /какво голямо доверие ми има писана  Heart Eyes пък покрай Ачо направо се разтапя - той й е слабост на нея/...припомням си миналата година, как през 3 часа с биберон хранех майка им и старателно я обгрижвах доколкото мога...и сега като ги гледам...колкото и да полагаш грижи и да се стараеш майката не може да я замениш...без значение животно или човек...

Нели, много сладък Тони  Hug

# 52
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит имен ден, Гале  bouquet! Бъди здрава и щастлива, много обичана, сбъдвай мечтите си!




Честити годишнини на Кости и Мариша - нека пътят ви е застлан с рози Hug!




Маришик, благодаря за картичката, прекрасна е, но думите вътре, ах, думите...в сърцето си ги нося вече Heart Eyes...

Изчезвам...

# 53
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Честито на именничката и на юбилярните влюбени Hug

# 54
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мери, къде си сега? Т.е., на кой адрес би могла да получиш пакетче.  Flutter Имам и двата адреса, къде да е?!  Thinking

Деси,  Hug!

# 55
  • Мнения: 5 776
Съвсем ви изтървах  Embarassed
Честит имен ден, Гале   bouquet
Честита годишнина и на Маришка и Кости  Heart Eyes
И ние сме с три дати в различни години  Laughing. И аз обикновено помня само годежа, че го правихме на рождения ми ден  hahaha

# 56
  • Мнения: 5 405
Ах, Нели, какво ще ми пращаш   Embarassed
Скрит текст:
В момента съм си в Сухиндол, другата седмица ще съм в София  Peace

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз разрових какво имам в архива и ви поздравявам с малко фотки оттук Hug

Скрит текст:
Гледката зад унито зиме


Надолу от замъка през пролетта


Любимият ми площад- ноемврийско


Летни стълбища


Специално за Вени- църквата от историята с парашутистите


И съвсем архивно- първата ми фотка на Вишехрад Laughing

# 58
  • Кърджали
  • Мнения: 10 310
Да ви нагледам набързо.
Ходих на лекар, но лекаря не дойде. Както се и очакваше. Записах си час за следващата му дата, поне е към края на месеца и се надявам тогава да са изчистили пътищата  Mr. Green  JoyПоне оставих Кати малко на баща и, и се поразходих. Че четири дена затворени в къщи много ми дойде. Утре ще си я пратя на градина вече...
Маришка и Кости, честити ви годишнини.
Хип хип ура, оправили са таблета на щерката. Уж. Надявам се до петък да дойде, та да мога пак да си чета и ел. книги.
Годишнини и при нас с лопата да ги ринеш - имаше две събирания когато започнахме да живеем заедно /уж щеше да е едно, да угодим на родителите му. Те го и правиха, после пък баща ми реши, че не може да не почерпи задето се е "отървал" от едната си щерка  Joy Миналата година и брак сключихме - на 21 юни/май почти всички разбраха от снимката във фейсбук Whistling/. Но така и не отбелязваме нито една от датите, нещо дори и аз се сещам след като е минала. Дали пък да не пробвам поне годишнината от бракуването да я наложа  Joy
Ех и новородени котенца има... Heart Eyes
 Джой, идвам ти на гости. Simple Smile 
Сняг 

# 59
  • София
  • Мнения: 6 210
Dekuji, Джой  Grinning! Много е красиво, спор няма! Ти ли си правила снимките, като картички са?

Общи условия

Активация на акаунт