Сладкарничка за книги - тема 36

  • 26 756
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 143
Добра вечер, секта  Hug
Нелко, честито да ти е голямото момче. Жив и здрав да е, другото го имате или ще го имате. Присъединявам се към всяка добра дума от момичетата и я удвоявам по сила.   bouquet  bouquet  bouquet
Прегръщам всички, които ме споменават  Hug Hug Hug Hug
Имам си лак на копитцата пък  Crossing Arms Морско синьо, че да си ходи с банския и СПА-то  Whistling
Маришкин, благодарско за предложението, но снощи като споменахте книгата, се сетих, че съм я чела в училище още. Не помня дали я имат нашите у дома или съм я вземала от библиотеката  Thinking
Ели, сега нямаше как да стигнем до ваше село, но ми минаха такива палави мисли през главицата. За лятото обаче съм начертала такива маршрути, че сама не си вярвам на смелите мечти  Crazy Който обаче ми попадне на път, ще се старая да го сполетя Mr. Green
Скрит текст:
Сега не бяхме сами и беше още по-сложно съобразяването с разни капризи и щения  Rolling Eyes
Оставям ви за сега.
Много исках да се включа като хората, ама ми се спи....много Blush Извинявам се и отлитам в кревата. Ще посетя за малко Копривщица преди това  Heart Eyes
А утре мисля да си взема бухленската чаша и да поема към Ули на гости, да пием Скарамушкин чай  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 7 150
Виви,ние също ползваме Тамифлу в такива ситуации-действа  безотказно!
Същия ефект има и Изопринозин.  Peace
Авлига,бързо да оздравявате!  Hug
Нели,не съм запомнила ,че вали сняг на днешния ден...Но съм доволна,че имаше от всичко.И в живота е така. Важното  е след дъжд и сняг да изгрява слънце!
А мойто малко слънце днес ме стопли повече от всичко! И да,много е пораснала. Дрешките и доста окъсяха. Да е жива и здрава!  Heart Eyes

# 692
  • София
  • Мнения: 6 210
Много съм изморена! И аз май имам нужда от спа  Thinking.

Пете, синхронизирана моя дружке, доволен ли е младежът от студентския живот?

Нямам търпение да стане 28-ми и да ходя на погача на нашето бебе  Heart Eyes. Решила съм да взема за подарък една от онези люлки, които могат да се сложат и на двора (близките ми живеят в къща).

# 693
  • София
  • Мнения: 3 316
 Здравейте, деца  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Ам чи рожденничка е кака ви  Heart Eyes много ви обичам, и се чувствам изключително и мистериозно поздравена от всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Всички мечтаем да се преместим окончателно някъде, където няма да ни четат любопитни  Tired
Тук е ... Все едно си на Женския пазар  Sick
Затова бих посъветвала всички - ограничете личната информация или я споделяйте другаде Wink
Това е и моят сърбеж, и причината за раздвоеното ...  хем да ми се иска, хем да не ми се иска да кажа.  Crazy
Миле  Laughing  Hug опасна си   bouquet
Авлига, да оздравее бързо голямата ти хубавица.
Петенце, какви са му впечатленията от Англето? Представям си каква емоция е за него тази другост - и в културно, и в какво ли не отношение.... попива като гъбка сега той...
Точиииии ...  Hug
Нели, внимавай с прането и пирожките Crazy  Hug
Сядаме с ММ да изгледаме един филм, това ще ни е празника Party така де....  Flutter
 Heart Eyes   bouquet
п.с. Елинка  Hug
ам как щях да забОравя  Crazy  Blush
Скрит текст:






# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Много ми липсвате ,нямам много време уча за изпит в събота за който ще скачам до небето ако ми пишат 3 ... Преподавателя е напълно побъркан и много се притеснявам нямам време до събота а имам 28 теми  ooooh!

Да честитя на Нели рожденика да е жив и здрав  Hug  bouquet

Бъб ,видях че си започнала работата надявам се всичко да е ок и да ти е приятно !Гушкам те много  Hug

Боже толкова съм отнесена мислех че го постнах  а аз не съм  ooooh!

Нищо изпращам гушки и на Точ  Hug

Маришкин ,жива и здрава усмихнатааааа   bouquet  bouquet  bouquet

# 695
  • София
  • Мнения: 6 210
Хей, Мариш, да си жива и здрава  Hug! Честит празник, мило момиче Heart Eyes!

 Wink

# 696
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Маришка, честит рожден ден  bouquet!Бъди много здрава, щастлива и обичана! Хубав да ви е филмът Hug!

Дев, толкова ти е хубава премяната Heart Eyes...

# 697
  • София
  • Мнения: 3 316
 Joy  Joy   Hug Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 7 150
Маришка,жива и здрава да си!   bouquet
Много любов,щастие и само хубави неща да те спохождат!  Hug

# 699
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Маришко, заповядай -   bouquet! Честита да си, здрава и обичана. И не губи тази енергия, която носиш  и ни заразяваш с нея. Прегръщам те!  Hug Ще запомня рождения ти ден, или поне ще опитам.  Simple Smile

Точи, на 3-ти и 4-ти април във Варна ли ще си?  Wink

Кали, имах нужда от теб!  Hug Heart Eyes

Лоренка, чети нощем, поне е тихо и нищо не те разсейва. Късмет и лесно да минава изпитът.  Hug

Бъбъл, такива мъдри думи имаше отново в поста ти. Ти си уникална!  Hug

 Лека нощ, денят ви утре да е ползотворен и топъл във всички значения на думата.  Heart Eyes

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Миле, чаят на Петето е наистина много хубав  Peace Peace Peace
ЛоФче, стискам палци за утре, миличка  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
НезиHug Hug Hug
Бъбли, интересно пишеш - това е причината, но повече няма да го споменавам, разбирам  Wink
Мила ми Маришка, честит празник! Бъди здрава и успешна! И само положителни емоции ти пожелавам!! bouquet  bouquet  bouquet

# 701
  • Мнения: 10 758
Честит рожден ден, Маришка!!!   bouquet
Много щастие ти пожелавам и късмет  Heart Eyes

/Друго си е да дойде самата Маришка и да преведе от Маришкин език  Wink /

# 702
  • Мнения: 1 198
Кали, а утре как си? Пак ли ще ставаш с кокошките? Гушкай си го Тони(и от мен) и заспивайте  Hug

Нези, бебе Анна сигурно е бонбон и половина вече  Heart Eyes Heart Eyes

Мариш, честито ти рождение! Да си жива и здрава, винаги така деликатна и човечна! Виждам, дори и през малкото информация, която се осмеляваш да споделиш, че си от Хората  Peace Hug
Приятен празник!  Peace

Лоренка, стискам палци! Това са най-гадните изпити - абсурдните!  Rolling Eyes Благодаря ти!  Hug Hug

Нелко
, ти пък си най-милата!  Hug Hug

Мария Ч., не съм имала нищо лошо в предвид, просто се зачудих в моите нескопосани постове какво би ти било интересно. Аз все имам чувството, че не мога да го изкажа както трябва. Споменавай си каквото искаш, изключително съм трогната от думите ти(а и на всички други, които изказват подобни мисли), вниманието ти ме топли истински!  Hug Hug

Лека ви нощ и успешен ден утре!  Hug

# 703
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Добър вечер!
Малко набързо, но ще си лягам.
Маришка, честит рожден ден Simple Smile Все на 22 да си. Здраве, щастие и много прочетени книги.
 Нел също имаше рожденик. Жив и здрав да ти е.
Бъбли, добре звучиш относно работата, ще се справяш и още по-добре.
Аз чайове не обичам по принцип. Напоследък пия един билков, уж за алергии бил полезен. Пия е силно казано...
Проблеми да пиша и да споделям тук нямам.
Кати ми се чуди дали да се разболее. Що ми трябваше да се хваля, че цяла зима не е боледувала... Дано и се размине.
Захванах да чета "География на блаженството". Засега добре ми върви, дано я дочета. Че този път книгите, които взех от библиотеката въобще не ми вървят.Другата, която ме чака е "Пробуждане" на Жозе Самараго.Някой чел ли я е?
Отивам да лягам. Веднъж да си легна като нормален бял човек преди 12

# 704
  • София
  • Мнения: 5 426
Мариш, да си жива и здрава и все така усмихната!
Успешен ден утре!

Общи условия

Активация на акаунт