Здравейте, интересуват ме частите детски ясли в Русе. В нета намерих две "Йори" и "Леонардо Даавинчи"
, но няма никакви отзиви. Също така и какви са таксите на месец. Общо взето всичко ме интересува, защото имам момиченце на година и половина и искам да я запиша.
Благодаря предварително!