"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 55 тема

  • 33 929
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 546
Какви празненства ще се случват в Пловдив, ние с Нервакова що не знаем  Grinning? Ми ако е за Убаво и няма ли и нас да поканите  Mr. Green????

Иначе много се смях с Вас, за пореден път!  Шо, къз, дълбок поклон!
Човек случайно ако попадне в темата не знам какво ще си помисли, еле пък какво ще разбере?

Верулка  smile3525 за това, че винаги ни споделяш инфо!
Нещо и аз като Хриси не съм се настроила за финал  Naughty Дано наистина да е през втората половина на май  fingerscrossed

Нианта, отговорих на Нервакова. Виж поста.

# 46
  • Мнения: 2 229
Гюнайдън девремки Hug
Сериите ме устройват и мен-още 10 е добре за развитието -и аз искам всеки да получи подобаващо наказание  Peace
Например Чиче и аби в една килия с най-закоравялите изнасилвачи Mr. Green Ама съм гадна,нали Wink Ич биля няма да ми трепне сърчицето от жалост hahaha

# 47
  • Мнения: 6 546
  За тези, които се чудят за рейтинга, слагам туитнът момент от рейтингов в Турция сериал, копиращ или нашите са копирали сцената с 'много те обичам,кадън-А,А". Сравнението оставям за вас:



# 48
  • Мнения: 10 240
Здравейте елмерчета!  Hug
Честита ни сряда с епизод!  Hug



Интервю със Сайгън Сайсал:




http://www.sabah.com.tr/magazin/2015/03/11/oynadigim-kotu-karakt … iskiye-girmiyorum

# 49
  • Мнения: 5 138
Мъжките тела заслужаващи да се разхождат голи на екрана
Енго откъдето и да го погледнеш не е от тях, ще ме прощават върлите му фенки.
На него силата му е другаде .

Скрит текст:
Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 4 133
Мъжките тела заслужаващи да се разхождат голи на екрана
Енго откъдето и да го погледнеш не е от тях, ще ме прощават върлите му фенки.
На него силата му е другаде .

Скрит текст:
Скрит текст:

Нервакова Hug, съгласна съм с теб, ама има разлика между сцените със спато в Сапанджа и сцените с Керим. Тялото на Енгин е едно и също, просто в единия случай са си свършили качествено работата. Grinning

# 51
  • Мнения: 7 918
Здравейте, девремчета,
Най-сетне пак имам  лаптоп Simple Smile Ремонтиран, напраУ като нов Simple Smile Черпя.
Скрит текст:

Въпреки, че не можех да пиша, не ви изпущах от око. Пак сте чепкали пакетната тема, калпазанки   Naughty

Шо   Hug обаче е перфектна както винаги- от всичко правиш оди, сонети и к'вот ти падне   bouquet

Довечера няма да съм с вас Sad затова слагам масата отсега и виното за най- жадните Simple Smile И внимавайте, к'ви ги вършите Naughty

Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 1 386
\Нервакова Hug, съгласна съм с теб, ама има разлика между сцените със спато в Сапанджа и сцените с Керим. Тялото на Енгин е едно и също, просто в единия случай са си свършили качествено работата. Grinning

[/quote]

Aз пък си мислих,че като Керем ,Енгин е с някое кило отгоре в раменете и корема,а то можело да е режисьорска работа.Сега ми се струва малко по-слаб.Имам подобен екземпляр у нас,висок 187  см. и колкото и да качва трупа все в раменете,защото е висок,а аз съм 153 см.-другата крайност.И още от както "пиехме нашия чай" се чудим децата ниски ли ще са или високи.

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 11:56 от eti_bs

# 53
  • Мнения: 6 546
Нервакова Hug, съгласна съм с теб, ама има разлика между сцените със спато в Сапанджа и сцените с Керим. Тялото на Енгин е едно и също, просто в единия случай са си свършили качествено работата. Grinning


Aз пък си мислих,че като Керем ,Енгин е с някое кило отгоре в раменете и корема,а то можело да е режисьорска работа.Сега ми се струва малко по-слаб.Имам подобен екземпляр у нас,висок 187  см. и колкото и да качва трупа все в раменете,защото е висок,а аз съм 153 см.-другата крайност.И още от както "пиехме нашия чай" се чудим ниски ли ще са или високи.
[/quote]

И аз мисля, че и двамата ГГ са заслабнали от началото на сериала. Само Нилюто не мърда.

  Кой беше на морковена диета? Слагам му, че довечера не знам, къде ще съм.



# 54
# 55
  • Мнения: 5 138

И аз мисля, че и двамата ГГ са заслабнали от началото на сериала. Само Нилюто не мърда.

  Кой беше на морковена диета? Слагам му, че довечера не знам, къде ще съм.


аз ама днес съм на пиле Simple Smile

# 56
  • Мнения: 6 546

И аз мисля, че и двамата ГГ са заслабнали от началото на сериала. Само Нилюто не мърда.

  Кой беше на морковена диета? Слагам му, че довечера не знам, къде ще съм.


аз ама днес съм на пиле Simple Smile

  Хайде, първо да направим бройлерчето. До довечера ще е с нужните размери за печене.



И Чиче ти се радва, че не си на диета:

# 57
  • Мнения: 2 645
Здравейте, елмерки!

Дочакахме сряда с епизод. А и ако броим от сряда до сряда, днес имаме годишнина от началото на сериалчето ни.



Шо,  newsm51

Дейзи, Ети е права, като Керим и Мустафа, Енгин имаше някое и друго килце отгоре. Сега е прекалено хърбав, но знам, че ти си падаш по по-хърбави, защото си спомням как навремето искаше да отслабне.  newsm47 Ето ти го резултата.

Със сигурност телосложението на Енгин не му е най-силната страна, но много жени го харесват и приемат такъв какъвто е, защото с играта си, с чара си, с мимиките си, успява да докосне, да трогне, да заинтригува, да събуди дори не дотам невинни чувства. Разбира се има различни вкусове и различните жени се заглеждат и ценят различни неща у мъжете. За мен винаги е било по-важно излъчването от телосложението. Дори нямам особено добро мнение за прекалено добре сложени мъже. Тях винаги съм подминавала като малка гара. Да ги гледам като модели или на такива шоу програми като от блога, който е постнала Сабинка е едно, но да искам да съм с такъв мъж е съвсем друго. Аз лично не искам.
И да ме прощавате фенките на Боран, но за мен той е от тези, които бих подминала, но не заради тялото, защото то не е екстремно напомпано, а заради главата, заради това, че като артист не може да стигне по същия начин до мен, както Енгин или Мурат например. Освен това винаги, когато гледам Боран, нещо ме кара да се взирам в чинето му, което е абсолютно неправилно, защото горното чине му е издадено доста повече от нормалното. Същото ми се случва и когато гледам Пелин. Не че имам нещо против дефектите на хората, но някои дефекти сякаш не са подходящи за тази професия.


Ще кажа и няколко думи за видеото, което е пуснала Сабинка за сравнение. Вероятно ние сме краднали, но според мен на нас ни се е получило много по-добре. Първо, защото сцената е доста по-кратка, Второ, защото нашите артисти за много по-кратко време успяха да предадат много по-въздействащо онова, което чувстват героите. Другата сцена не ми въздейства по никакъв начин. Пък за мен е важно като гледам, да мога да усещам, да се вълнувам.

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 13:04 от Dimony

# 58
  • Мнения: 82



Ще кажа и няколко думи за видеото, което е пуснала Сабинка за сравнение. Вероятно ние сме краднали, но според мен на нас ни се е получило много по-добре. Първо, защото сцената е доста по-кратка, Второ, защото нашите артисти за много по-кратко време успяха да предадат много по-въздействащо онова, което чувстват героите. Другата сцена не ми въздейства по никакъв начин. Пък за мен е важно като гледам, да мога да усещам, да се вълнувам.

Здравейте! Точно обратното! КПА - серия 32 беше излъчена на 14.01.2015, а този откъс е излъчен на 01.03.2015 г.

В туитър също го бяха забелязали и се вълнуваха и обсъждаха.



# 59
  • Мнения: 13 302


Благодаря на Сабина за видеото, което ми илюстрира прекрасно мислАта за силата на ЕА!  Hug

Няма какво да го събличат!  Naughty Колегата му от другото дизи не мое му стъпи ни на "ПА"-то, нито на изстенатото "А"!  Naughty Дори дължината на сцената не помага на въздействието напротив. С малко да постигнеш много е чалъма.  smile3521

Да не споменавам, че нашата шапка ни стои по-убаво.  Flutter И  тюлчето ни е барнато по-фИешън.  4470 На тая кво и се ветрее като скъсано?  Confused Wink Laughing


пп - Аналогични сцени има много в различните филми.  Peace Няма да открием топлата вода. Разликата всеки намира за себе си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт