кога започна да ви личи коремчето

  • 4 387
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
До края на четвъртия само аз си знаех коя част от корема ми не е такава, когато преям. Сега вече седи по-твърд на пипане и оттам се вижда, че това не са черва, но за хора, които не са ме виждали скоро, а и като съм облечена в по-широк пуловер, изглеждам като понапълняла или попреяла. Но на голо вече не може да се сбърка - някак е оформен и опънат, макар и още малък.
От началото на петия вече си взех един панталон за бременни, защото на старите трябваше да разкопчавам всичките копчета и те се смъкваха... Joy

# 16
  • Мнения: 124
И на мен в 5-тия почна да ми личи

# 17
  • Петрич
  • Мнения: 321
На мен чак в 8-ми месец почна да ми личи.

# 18
  • Мнения: 1 101
Чак в 8-мия месец започна да ми личи. Понеже бременеех през зимата, та от всички пуловери и шубите околните не забелязваха коремчето. Пък и то си беше малко, отидох да раждам на термин с обиколка 95 см, а Дени се роди 2650. Когато излязох болничните 45 дни преди термина някои от колегите едва тогава с учудване разбраха, че съм бременна

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
На мен ми личеше още от 2-3 месец имах малко тумбаче.До края бях огромна

# 20
  • Мнения: 2 910
Аз в третия месец вече си имах бременно коремче и си ми личеше.

# 21
  • Мнения: 5 391
Към 3-4 месец ми пролича.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 877
аз си виждах лекото подуване 5 месец, а външните хора забеляваха вече 6ти месец Simple Smile при всеки е различно, до физиология, няма място за притеснение. малък корем ен значи малко бебе Peace

# 23
  • Мнения: 1 233
И на мен започна да ми личи към 3-ия месец.

# 24
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
В края на 5и началото на 6ти.

# 25
  • Мнения: 2 494
Към края на 5ти, началото на 6ти, а след 7ми растях с дни Simple Smile
И аз така! Към края на 5 месец вече си личеше!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 061
Да се отчета и аз - беше лято и затова още в 6 mesec ме разкриха,но до края имах много малко коремче, направо не вярвах, че вътре можеше да се побере бебе с нормални размери! Родих 3кг бебчо - не е от големите, но все пак нормално!
Мопга да ти покажа снимки в 8 месец на плажа - месец преди да родя, ето ме   Embarassed Mr. Green

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3401&AlbumId=9838

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Към края на 4 я  месец- вече не можех да закопчавам горните копчета на дънките.

# 28
  • Мнения: 4 362
Някъде 4-ти 5-ти

# 29
  • Мнения: 1 382
И при мен там някъде,но имам една позната,която чака бебе в средата на април...още не мога да кажа,че и личи  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт