Целулит - 7 тема

  • 142 365
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Да се включа и аз за гела на Кройтерхоф. Купувам си го от аптека (някой беше питал от къде може да се вземе) Наистина пари адски много. Докато се движа и си правя упражненията нещата са поносими, но в момента в който приключа и седна направо все едно съм седнала в/у котлон Sick. Явно целта му е да те накара да се движиш, а си седнал, а ти е запалил д***то  Joy
Серума онзи ден си го взех, че беше в промоция 2 опаковки, но още не съм го пробвала.
Чудех се дали ще има по-голям ефект ако след като се намажа с гел се масажирам с масажор с инфрачервена свелина?  newsm78

# 676
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Серуми на кройтерхов изразходи две опаковки и при мен съвсем леко затопляне имаше .което отминава за няколко минути

.
Да питам - този толкова споменаван гел на Кройтерхоф има ли го в обикновените дрогерии - ДМ, Лили или може да се намери само онлайн? Чудя се дали да не го пробвам и аз, но не ми се дават пари за доставка.

В почти всяка аптека го има Peace

# 677
  • Мнения: X
Здравейте. Взех си лосион срещу целулит на Avon с термоефект, но съм бременна и се притеснявам да го използвам. Според вас има ли някаква опасност от загряването?

# 678
  • Мнения: 61
Здравейте. Взех си лосион срещу целулит на Avon с термоефект, но съм бременна и се притеснявам да го използвам. Според вас има ли някаква опасност от загряването?
Не мисля, че ще има проблем, но все пак и други момичета да се изкажат Simple Smile

# 679
  • Мнения: 27 701
Здравейте, вчера открих един масажор който имах и вече масажирам и с него. Ще редувам с вендузите. Много е ефективен. Peace

# 680
  • София
  • Мнения: 983
Здравейте, вчера ходих на антицелулитни масаж, като платих пакет за 10 масажа, но още вечерта краката ми от коляното нагоре станаха лилаво-сини,нещо неописуемо е и адски боли - дори като си слагах нощницата,не мога да се завъртя легнала и едвам ходя Rolling Eyes.Дали на някой му се е случвало след такъв масаж и кога се махат тези синини? Има ли смисъл да продължавам или да ходя да ср разправям да ми върнат парите?

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
   Да, на мен ми се е случвало, но ако бях на сегашния си акъл, никога нямаше да позволя подобна травма върху тялото си. Peace Много лекари алармират, че хематомите с такива размери хич не са шега работа и могат да имат своите сериозни последствия, особено ако си със склонност към съдови проблеми. Всеки си има глава на раменете, обаче...

# 682
  • София
  • Мнения: 983
Благодаря за отговора Hug, исках да направя нещо за себе си,а сега освен дебела и с целулит съм и нещастна и притеснена дали ще се махне това лилаво до почивката ни, която е след месец...

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
   Е, не се притеснявай, горе главата. Hug Със сигурност до месец ще си се изчистила от синките.

   Добре, а там, където ходиш, не можеш ли да ги помолиш да работят по-внимателно или да приложат някаква по-щадяща техника, конкретно според твоите желания и нужди? Мисля, че това е оптималното решение. За съжаление, познавайки манталитета на повечето родни търговци, пари едва ли ще са склонни да ти върнат, но пък, ако си по-настоятелна, може и да кандисат, знае ли човек. Peace

# 684
  • Мнения: X
Здравейте. Взех си лосион срещу целулит на Avon с термоефект, но съм бременна и се притеснявам да го използвам. Според вас има ли някаква опасност от загряването?

# 685
  • Мнения: 27 701
mishoto, намазване с олио/зехтин предотвратява (или ограничава) синините- преди да са се появили. Също помага да се махнат по-бързо. Peace Ако целулитът е много мисля, че е нормално в началото да има синини. newsm78 Много болезнен ли беше масажът?

# 686
  • София
  • Мнения: 983
Dolce Miele, ще пробвам и да- ужасно болезнен беше за мен.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Здравейте. Взех си лосион срещу целулит на Avon с термоефект, но съм бременна и се притеснявам да го използвам. Според вас има ли някаква опасност от загряването?

Категорично не ползвай нищо загряващо  Peace



Здравейте, вчера ходих на антицелулитни масаж, като платих пакет за 10 масажа, но още вечерта краката ми от коляното нагоре станаха лилаво-сини,нещо неописуемо е и адски боли - дори като си слагах нощницата,не мога да се завъртя легнала и едвам ходя Rolling Eyes.Дали на някой му се е случвало след такъв масаж и кога се махат тези синини? Има ли смисъл да продължавам или да ходя да ср разправям да ми върнат парите?

Със сигурност не са твоите място, масажист и т.н. Поискай си парите и мажи с Хепароид Зентива  Peace Няма да си бита за морето.

# 688
  • Мнения: 398
Nadya_95 при бременност не е добре да се подлагаш на никакви такива неща и трябва да се внимава много с всякакви мазила. Не всички компоненти са описани на опаковките и по-добре да не се рискува. През кожата прониква не само в твоя организъм. Изкачай да мине раждането и после има куп методи и терапии против целулит. А сега, би могла по-скоро да се мажеш с зехтин за подхранване на кожата и против стрии.

# 689
  • Мнения: X
Nadya_95 при бременност не е добре да се подлагаш на никакви такива неща и трябва да се внимава много с всякакви мазила. Не всички компоненти са описани на опаковките и по-добре да не се рискува. През кожата прониква не само в твоя организъм. Изкачай да мине раждането и после има куп методи и терапии против целулит. А сега, би могла по-скоро да се мажеш с зехтин за подхранване на кожата и против стрии.


Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт