Целулит - 7 тема

  • 142 416
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 248
Май и аз се присъединявам към въпросите по-горе...   Blush

dolce miele, направих два дни почивка за всеки случай, само с ултразвука карах, но утре мисля пак да започвам. Лелеле, как издържаш един час масаж да правиш? Аз едвам докарвам 15-20 минути...

# 661
  • Мнения: 27 756
Епона, какъв е този ултразвук? newsm78 Колкото до масажите, и аз се учудих, че толкова време издържам, но явно покрай промяната в хранителните навици са намалели и мастните натрупвания. Blush Миналата година ми бяха много болезнени масажите... ooooh!
Скрит текст:
Свалих 14 кг за 4 месеца, но аз имам поне още толкова да свалям; въпреки това разликата е очевидна, целулитът е намалял.

# 662
  • Мнения: 3 248
Машинка с ултразвук, микроток и светлина. От този тип:
http://m.aliexpress.com/item/32379319362.html?tracelog=storedeta … 2mobilesitedetail

Гледах, че някои антицелулитни процедури съчетават вакуум, утразвук, светлина и т.н. И се сетих, че го имаме този уред и реших даго включа в борбата.

# 663
  • Мнения: 27 756
А какво е усещането? На мен ми идва скъп, но изглежда добре и предполагам, че само ще ти е от полза. bouquet

# 664
  • Мнения: 3 248
Нашият го взехме от ибей и беше доста по-евтин от този от линк ( но през телефона само този успях да намеря). Усещане с ултразвука няма.
 Правих го два пъти с този гел с л-карнитин и люта чушка. Един път го правих и със серума на Кройтерхоф. Забелязах, че като го масажирам ръчно почти ме не пари този серум, но с ултразвука пареше осезаемо.
Червена светлина + ток правя за борбата със стриите. От тока има леко усещане като е на силната степен, но не е неприятно.

# 665
  • София
  • Мнения: 10 858
Мда, явно като се поотлепи и поразмърда кожата, болката изчезва.
Дори се чудя как да стисна толкова силно вендузата, че да засмуче повече, така без болка имам чувството, че нищо не правя.
Аз масажирам докато се къпя, с душ гел. След това нанасям антицелулитния крем и отново масажирам.

# 666
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Мда, явно като се поотлепи и поразмърда кожата, болката изчезва.
Дори се чудя как да стисна толкова силно вендузата, че да засмуче повече, така без болка имам чувството, че нищо не правя.
Аз масажирам докато се къпя, с душ гел. След това нанасям антицелулитния крем и отново масажирам.

Наистина след време болката изчезва,при мен след два месеца масажи с вендуза болка вече няма,синини също не ми излизат,а стискам вендузата максимално силно да направи вакум.
Масажа аз си правя с масло.....40 минути за масаж под душа незнам как бих издържала Crazy,ти как си засичаш времето за масаж?Аз мноя го правя докато гледам телевизия и засичам по часовника по 20 мин. на бедро.

За гела на Кройтерхоф....дали не са променили състава,вече две вечери се мажа обилно  и то след вакумен масаж и измиване с душгел с пилинг и утайка от кафе и усещам само много леко парене....преди години като го ползвах и  усещането беше все едно съм седнала върху горещ котлон

# 667
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Епона, синки стават най-вече, ако задържиш вендузата някъде на едно място, без да се движи. Неусетно става. Както и ако засмукваш там. Аз засмуквам винаги около дупето или в задната част на бедрата, където не е толкова нежно, като вътрешната част на бедрата. Когато започвах с вендузите преди години - имах доста синки и на море съм ходила с тях - като малретрирана бях  Mr. Green

След това свикваш как да правиш масажа, а и тялото свиква с уреда, намалява и болката.

 Сега там, където ходя на вела шейп - ползвам най-силната степен за всичко, просто тренинг. В къщи от вендузите нямам никакъв дискомфорт, но минах и аз през болка и синки, докато свикна Simple Smile



...

За гела на Кройтерхоф....дали не са променили състава,вече две вечери се мажа обилно  и то след вакумен масаж и измиване с душгел с пилинг и утайка от кафе и усещам само много леко парене....преди години като го ползвах и  усещането беше все едно съм седнала върху горещ котлон

Коментираше се, че е въпрос на партида - каква ще уцелиш  Peace

# 668
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
...
Имам няколко въпроса за вендузите:
1. Може ли да се прави масаж всеки ден или е добре да е през ден, за да има време тялото да изхвърли токсините?
2. Може ли да се масажира коремната област с вендузите и как (в легнало положение или в изправено)?
Епона, и аз имам съвсем малко сининки, при мен са отвътре на бедрата, малко по-нагоре от коляното. Там кожата е по-нежна. Според мен, не е нужно да чакаш да изчезнат. newsm78 Просто бъди по-внимателна с масажа.

1. Може всеки ден. Аз правя през ден, когато имам възможност и всеки ден.
2. Аз масажирам - права, в посока на часовникова стрелка.

# 669
  • Мнения: 377
Епона, синки стават най-вече, ако задържиш вендузата някъде на едно място, без да се движи. Неусетно става. Както и ако засмукваш там. Аз засмуквам винаги около дупето или в задната част на бедрата, където не е толкова нежно, като вътрешната част на бедрата. Когато започвах с вендузите преди години - имах доста синки и на море съм ходила с тях - като малретрирана бях  Mr. Green

След това свикваш как да правиш масажа, а и тялото свиква с уреда, намалява и болката.

 Сега там, където ходя на вела шейп - ползвам най-силната степен за всичко, просто тренинг. В къщи от вендузите нямам никакъв дискомфорт, но минах и аз през болка и синки, докато свикна Simple Smile



...

За гела на Кройтерхоф....дали не са променили състава,вече две вечери се мажа обилно  и то след вакумен масаж и измиване с душгел с пилинг и утайка от кафе и усещам само много леко парене....преди години като го ползвах и  усещането беше все едно съм седнала върху горещ котлон

Коментираше се, че е въпрос на партида - каква ще уцелиш  Peace
А аз вече не мога да го изтърпявам, първите дни ок, но напоследък толкова много ми пари и то в продължение на 1-2 часа... тези дни дори не съм го ползвала

# 670
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Пропуснала съм къде се обсъждали за различни партиди.....то чак такава разлика в партидите е много странна....предишния който бях взимала и на мен ми пареше дълго време след нанасяне ужасно силно,пък сега този който купих толкова леко,не е редно според мен да е такава фрапантна разликата   newsm78. Според мен тази разлика в паренето ще доведе и до разлика в резултата....нали смисъла на този гел е точно в заграяващото действие.

# 671
  • Мнения: 3 248
Алена, ясно!  bouquet

Ох, не знам за различни партиди на Кройтерхоф, но моят серум свърши точно за 6 дни. Никакви 10.  Confused Crossing Arms

# 672
  • Мнения: 897
Да питам - този толкова споменаван гел на Кройтерхоф има ли го в обикновените дрогерии - ДМ, Лили или може да се намери само онлайн? Чудя се дали да не го пробвам и аз, но не ми се дават пари за доставка.

# 673
  • Мнения: 27 756
Алена, благодаря за отговорите. bouquet Преди няколко дни пробвах масаж на корема (полулегнала бях- не знам защо реших, че така масажът ще е по-лесен newsm78 Blush) и после ме болеше корем вечерта. ooooh! Не знам дали е било от масажа, но сега пробвах права и е 100 пъти по-лесно така. Grinning

# 674
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Радвам се, че си се справила Simple Smile

Гелът на Кройтерхоф - пари ужасяващо, ако е ползвана скраб преди това. На няколко пъти ми се е случвало да се мия от него, докато се усетя какъв е проблемът. Аз съм и с много тънка кожа с повърхностни капиляри, предполагам и чувствителност .... За да го доизразходя - го бях смесила с друг продукт и пареше поносимо. Волеви човек съм, не съм глезла да църкам от минималното, но за мен беше нетърпим ужас, който доброволно не бих повторила никога  Twisted Evil

Другите продукти - серум и не знам какво има още не съм ползвала и не знам дали загряват Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт