Идеи за великденска украса – 2015

  • 21 772
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 597
Идеята с вазичка в буркан е много хубава - хем лесно, хем красиво.

# 16
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз за сега съм харесала това за декорация:
http://www.imambebe.com/wp-content/uploads/2012/03/home-easter-t … pers-1024x768.jpg

Искам също да боядисам яйца с дантела:
http://photo.rozali.com/kak-da-boiadisate-iajca-s-dantela.html
Виждат ми се хубави. Надявам се и че ще станат добре.

# 17
  • Мнения: 324
Аз все още не съм измислила декорация, събирам идеи. Wink
Иначе съм решила да декупажирам яйца тази година. Peace

# 18
  • Мнения: 140
И аз се включвам, за да събирам идеи за Великден. Ние на самия празник ще сме при майка ми, но все пак ми се иска и вкъщи да украся все пак. Имам едно много весело влакче от яйца и зайчета, със сигурност ще го ползвам отново.

# 19
  • Мнения: 2 141
И аз при вас   bouquet
m@mmakЪти да не се притесниш, че те преследвам  Hug
Хич даже не ме притесняваш, Стефи! Явно сме от една порода, че така да се засичаме по темите Hug

Относно нещата в Джъмбо - за мен са пълни боклуци ooooh! и Коледни и Великденски украси съм купувала и все фалшива работа. Нищо освен ароматизатор за пепелник не купувам от там Peace

Хареса ми идеята за вазичката и бонбонките в буркан Rolling Eyes

За козунаците, четох, четох в онази тема, която ми предоставихте така любезно, но никога не съм правила и не знам дали ще успея, но тази година съм решила да се пробвам. Пък каквото стане - такова Laughing

# 20
  • Мнения: 576
 Тази година ще се събираме у нас за първи път.Предишни години ходехме единия ден у майка,а другия при свекървата, сега реших, че така ще е по-добре.Та и аз ще правя украси,козунаци - майка ми е обещала рецептата и остава само да се справя с месенето и печенето  Laughing
 За сега събирам идейки за украса.От миналата година имам само едно панерче и малко цветни влакна.

# 21
  • Мнения: 814
И аз се записвам да следя,и като за начало си купих и от Лидъл една великденска кошница и едни висулки с цветенца.

# 22
  • Русе / Банско
  • Мнения: 46
Здравейте , ето какво ще се опитам да направя тази година

 

# 23
  • Мнения: 576
Здравейте , ето какво ще се опитам да направя тази година

 
Здравей,може ли да кажеш в какво се потапят конците.Някакво лепило,или....?

# 24
  • Мнения: 814
Здравейте , ето какво ще се опитам да направя тази година

  Моля те,ако може да дадеш подробно описание как се прави,много ми хареса.Благодаря ти предварително.

# 25
  • Русе / Банско
  • Мнения: 46
Еми .... мацки аз не съм го правила  но ми изглежда доста лесно . Сместа в която потапят конците е лепило С200 разтворено в малко вода  , потапят се разплетените конци - малка част не целият вързоп , и намокрените конци ги увиваме около балоните , изчакваме да изсъхнат и пукаме балонитеее  Joy  . На втория вариант в балоните има пъхнати малки шоколадови яйца , тук балоните трябва да са по-големи заради отвора - за да може по-лесно да пъхнем шоколадчетата . Та май е това , Дано да успеем !

# 26
  • Мнения: 814
Аз тези с дантелата ги правих миналата година,и станаха много красиви.А можели да ми кажете как  се правят тези с кристалната захар.

# 27
  • Мнения: 814
Аз мисля да пробвам да направя и такива яйца,много ми харесахаhttp://krokotak.com/2013/04/mramorni-yaytsa-s-naryazani-luk/

# 28
  • Мнения: 651
Добро утро от мен, преди няколко дни обещах да кача снимка на една кошничка с яйца от лидл. Много премеждия оттогава при мен и забравих. Моля да ме извините

А тази я харесах от един сайт

Хубав ден !

# 29
  • Мнения: 651
Мацки, какво става, нещо ни замря темичката. Великден наближава, нека бъдем по-активни. Вижте какво сътворихме днес с ММ




Общи условия

Активация на акаунт