еднакви кръвни групи 0+ има ли проблем?

  • 2 019
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз съм с 0/-/ а мъж ми е А/+/. Имала съм спонтанен аборт без да ми е бита инжекцията. Забременях след почти две години опити /мъжки фактор/ И сега три пъти през бремеността ще ме изследват за антитела. Първите ми изследвания вече минаха...за сега не образувам антитела.

# 16
  • Мнения: 56
Ами имам и операции и спонтанен аборт, преливания на кръв и т.н., никой не ми е бил Анти Д Sad  Sad Sad Sad
И сега какво? Какви точно антитела да изследвам?

То не са ти били, ама изследваха ли ти антитела че да ти бият. Грешно съм се изразила защото не при всички случаи след интервенция се налага Анти Д. Но би следвало да се изследват след това пациентите и при необходимост да се бие. Ама и повечето лекари не те предупреждават и не ти обясняват (говоря за държавните болници, както и за някои частни разбира се, а като вземеш да питаш най-много да платиш двойно)

# 17
  • Мнения: 479
Нито са ме изследвали за антитела, нито някой ми е казал, че трябва, нито са ми били Анти Д съответно Sad
А и аз тогава не съм знаела, че да поискам поне да ме изследват. Мисля сега да се изследвам. По-добре късно, отколкото никога.

Общи условия

Активация на акаунт