Включете се в играта на WELEDA. Спечелете грижа от природата за детето и майката

  • 8 382
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 238
Бих използвала подхранващ крем за лице с невен, защото предпазва кожата на лицето и има успокояващо действие върху нежната и чувствителна кожа, а същевременно е много приятен и лек за нанасяне.

# 46
  • Мнения: 819


Защитен балсам с невен за бебета и деца, защото съм много доволна от него

# 47
  • Мнения: 504
Подхранващ крем за лице с невен - бих го пробвала с голямо удоволствие.Защото предпазва нежната кожа на лицето и има успокояващо действие върху чувствителна .

# 48
  • Мнения: 5 037
С удоволствие  бих използвала Дерматологичната серия с бял слез,тъй като цялото семейство имаме атопичен дерматит.Особено децата да силно предразположени и имам проблем с намирането на подходяща козметика.Бих го пробвала,защото малчо е със много бяла кожа и най-малкото дразнение се проявява лошо при нас.
За дъщеря си бих пробвала Защитен балсам при вятър и студено време,тъй като има много тънка кожа на лицето и при най- лекия вятър и се напукват капилярите по лицето.Той би помогнал за доброто и здраве,ъншен вид и доброто и самочувствие.

# 49
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Защитен балсам с невен - не съм го ползвала, но с удоволствие бих го пробвала при  бъдещите  ни  разходки  навън. Тепърва  с  дъщеря ми   ще  излизаме   навън  и задължително трябва да  й мажа лицето с подходящ крем преди излизане.   Simple Smile

# 50
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Защитен балсам с невен - не съм го ползвала, но с удоволствие бих го пробвала при  бъдещите  ни  разходки  навън. Тепърва  с  дъщеря ми   ще  излизаме   навън  и задължително трябва да  й мажа лицето с подходящ крем преди излизане.   Simple Smile

# 51
  • Мнения: 13
Подхранващ крем за лице с невен, защото предпазва нежната кожа на лицето и има успокояващо действие.

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте,смело мога да каже че това е една от най-добрите марки козметика на пазара на която аз съм попадала като качество,цена и резултати.Още докато бях бременна  ползвах маслото за бременни-страхотно е .Когато се роди дъщеря ми бях категорична че и за нея ще ползвам тази козметика и в момента ползваме крема за лице и тяло,крема против подсичане и за разходки ползваме защитния балсам за вятър и студ.С риск да се повторя мога да кажа че козметиката е страхотна,много лесно се нанася,има много нежен и приятен аромат на невен,не се запушват порите,а кожата диша и се предпазва.  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
С удоволствие бих пробвала защитния балсам с невен - за защита на бебешката кожа в пролетните дни Simple Smile

# 54
  • Мнения: 335
Бих ползвала защитен балсам с невен, тъй като кожата на моето бебе е много нежна и чувствителна.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Защитен балсам с невен - предпазва добре от вятър и студ.

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
До сега не съм ползвала тези продукти, но с удоволствие бих използвала Защитен балсам при вятър и студено време с невен и Крем за лице с бял слез

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 161
Крем за лице с бял слез, за да успокои и подхрани раздразнената кожа.

# 58
  • Мнения: 27
Защитен балсам с невен – бих използвала защитен балсам с невен, защото предпазва и е предназначен за бебета със свръхчуствителна кожа и склонност към атопичен дерматит. Също така за мен е важно да използвам биокозметика за нежната бебешка кожа.

# 59
  • Мнения: 178
С удоволствие бих използвала всичките продукти с невен и бял слез, но фаворитът ми е лосионът за тяло с бял слез - идеалната защита за пролетна разходка за дъщерите ми и за мен самата, тъй като и трите сме с чувствителни и проблемни кожи.

Общи условия

Активация на акаунт