"Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол и "Мерхамет" Тема 35

  • 77 612
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 541
Привет по късни доби  Joy

Зарани, Ели, Мел Hug Hug Hug

Мислех много да пиша, но някак ми се изпари ентусиазмът, като видях в дата-бг това Weary

Черна гора / KaradagIar (2010) S01E77 WEBRip XviD BG AUDIO-DBG FINAL
И като знам, че ще е драматичен /по думите на Клю Hug/, още повече ме жегна, че ми предстои да го гледам Wink Хубав сериал! Не ми досади с нищо newsm10

С "Вечерна мелодия" ви пожелавам хубава вечер и приятни сънища!

http://vbox7.com/play:00b7528f86



# 331
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Ахмет Ръфат Шунгар ще си партнира през новия сезон с Али Аксьоз (Medcezir) и Джейда Атеш в новиа сериал ‘Gamsız Hayat’, продуциран от Колиба филм, по Show TV ... ‘Gamsız Hayat’ Show’da başlıyor

# 332
  • София
  • Мнения: 6 287
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz с Дениз Чакър започва на 8-ми септември, вторник, от 20.00 по ATV.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayın tarihi belli oldu!


# 333
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
Мале, мале, пълно куку съм - вчера писах и ви избрах страхотно
кафе и днес се оказа, че не съм го изпратила - явно само съм го
прегледала предварително и съм си излязла... Sick
Бях се отчаяла, че свършват Черните планини - толкова ми допадна
този филм, въпреки дървената игра на главната героиня(не и знам името) ooooh!
Дано пуснат нещо подобно на негово място. Този Халит играеше в един стар
сериал - комедия от преди 5-6 г., не помня името, но главната героиня се ожени
за грък, дали ще се сетите за какво говоря Wink newsm78

# 334
  • Мнения: 14 571
Добро утро Hug
Мале, мале, пълно куку съм - вчера писах и ви избрах страхотно
кафе и днес се оказа, че не съм го изпратила - явно само съм го
прегледала предварително и съм си излязла... Sick
Бях се отчаяла, че свършват Черните планини - толкова ми допадна
този филм, въпреки дървената игра на главната героиня(не и знам името) ooooh!
Дано пуснат нещо подобно на негово място. Този Халит играеше в един стар
сериал - комедия от преди 5-6 г., не помня името, но главната героиня се ожени
за грък, дали ще се сетите за какво говоря Wink newsm78



 Grinning ..... Говориш за "БРАК С ЧУЖДЕНЕЦ " (баклаваджията.. бащата на момичето)  Joy), а актрисата от "Черни планини" беше ДИЛА- (Хатидже Шендил)  Peace

Последна редакция: нд, 30 авг 2015, 10:50 от vera17

# 335
  • София
  • Мнения: 6 287
Бях се отчаяла, че свършват Черните планини - толкова ми допадна
този филм, въпреки дървената игра на главната героиня(не и знам името) ooooh!
Дано пуснат нещо подобно на негово място.

Сериалът Kayıp започва на негово място. Отново е драма, но по мое мнение, и вкус, 200 пъти по-добра. Тук ще го пуснат под името "Тайни" - с Аслъ Енвер, у нас позната засега само от "Мечтатели", Мете Хорозоолу от "Времето лети", Каан Ташанер от "Пепел от рози" и "Север Юг", Илкер Калели - новият партньор на Бурчин.

http://www.btv.bg/video/lady/videos/samo-edin-mig-mozhe-da-prome … i-zhivota-ti.html

# 336
  • Мнения: 9 541
Привет отново! Hug Hug Hug Hug

Тъй като отново отсъствах за няколко дни, едва тази нощ успях да изгледам докрай Черни планини, мнооого хубав сериал, много! newsm10  Ще ми остане дълго в съзнанието Thinking
Така внимателно се навързаха нещата, без дълги и безплодни сцени...отдавна не бях гледала нещо турско с такова голямо удоволствие.....А и това 45-минутно разделение, за разлика от друг път, напълно ме устрои Laughing И на мен, като на Мел Hug, играта на всички артисти ме удовлетвори, с изключение на Гюлхаят ooooh! ooooh! Всички сюжетни линии бяха изпълнени с динамика и очакване, какво ще стане с героите newsm78

Бонбончето Джейлян, ме грабна от раз, а и като проговори, направо ми разтопи сърцето! Всъщност децата в турските сериали са просто сладурчета и много талантливи Peace


Джейлян

Чудесна игра и мисли на най-добрия и много религиозен брат Кадир! Peace

"Виждала ли си щастлив сребролюбец?"
"С пари не може да се купи щастие!"



И безславното падение на съпругата му Зухал, която от алчност стигна до работа в бардак ..."Помислих, че с пари може да се купи щастие..."



Интересна е съдбата и на Джемал. Ахмет Ръфат пресъздаде съвършено различен образ от този в Милост. Справи се отлично! Peace Героят му спечели! /благодарение на Гюлали!  Heart/



За Гюлали да не коментирам....супер е!  newsm10 Храбър, честен, добър, но твърде горделив и инат, което му изигра най-лошата шега в живота Mr. Green Загубвайки Гюлхаят, той реши да се жертва за Джемал...животът му беше изгубил смисъл /което сам си беше постлал Cry/



От гордост и недоверие той изгуби единственото същество, което е обичал...Гюлхаят Sad



Прекрасна игра и на мадам, животът я е направил мъдра, с добро сърце, но и бизнесдама - ръководи бардака...Марика също много страда за любимката си Гюлхаят Sad



Накрая, но не на последно място съм възхитена от героя-злодей, когото хората са направили безмилостен и жесток и който, влюбвайки се в Гюлхаят, стана пухено перо, добър, нежен, всеотдаен...главният герой Халит Карадаа. Застрелвайки, без да иска, любимата си Гюлхаят, тиранинът за първи път показа чувства към близък човек!



Чест му прави и как умря....достойно и давайки си сметка, че не е трябвало да го намират, захвърлен като бебе в гората и да го отглеждат! smile3521 Той знаеше, че е чудовище!!!

Завършвам с кого? Joy Joy Joy Естествено с Гюлали Heart Eyes







Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 15:21 от lia-martin

# 337
  • Мнения: 9 541
ПП.

Как можах да изпусна да спомена това гнусно "братче" - адвокатът Селяхатин Mr. Green
Чудовище - злобен, алчен, гнусен, подъл...и както каза баща му Халит...от синовете ми само Селяхатин прилича изцяло на мен! smile3511



Напълно си заслужи 34-ти години затвор, за разлика от брат му Гюлали, който се пожертва! newsm78

# 338
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Лиа, благодря ти за резюмето  Hug Като ми остане време ще го изгледам, ако не са го затрили...


Този път наистина Йозгю Намал със сина си Нефес. Снимката е на мениджърската агенция Гайе Сьокмен ...

... и една от Инстаграма на Бурчин, която коментират в мрежата:


"Животът" на една ръка разстояние ...

# 339
  • София
  • Мнения: 6 287
Много сладко бебенцето  Heart Eyes



Дениз Чакър ще е Мерийем (Марийка  Mr. Green) в новото дизи.






Започва във вторник.







# 340
  • Мнения: 167
Добър ден момичета Hug
Много, ама много ви благодаря за поясненията и припомнянето  Peace newsm78
Лиа е направила чудесна ретроспекция Peace
Сега чакам от довечера Тайните  Party Thinking
И...едно чудесно циганско лято Party

# 341
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

# 342
  • Мнения: 9 541
Привет на всички Hug

Мел Hug, интересно ще ми е дали си харесала "Тайни". Преди година се опитах да го гледам, но нещо хич не ми потръгна....заради Зарани Hug, която много харесва сериала, бая труд положих да продължа с гледането, но не...определено това не е моят сериал newsm78 Аз не харесвам и Аслъ Енвер така ли се казваше Thinking/ като актриса, нищо, че е хубавица newsm78
Зарани Hug, навярно отдавна знаеш, че се развежда с актьора, играл Петро в КСШ Stop

Реших най-после да започна Пойраз Карайел....първа серия изгледах на един дъх, втора до четвърта с все по-голяма трудност Joy Joy Joy Може би защото се подражава на италианските мафиотски сериали...но изведнъж се преминава към някаква ирония, която ме отегчава....писането на домашни, апропо, също....
Тате мафиот за мен играе супер, но нещо не ми е много логичен...твърде често се просълзява, бил мъж на честта, защото никога не лъжел...явява се накакъв падре на всите мафиотски кланове в Истанбул, а го охраняват 3 души и една адвокатка Laughing, която прави всичко, пълен контрол над фамилията hahaha и естествено и убягват най-важните неща #Crazy
А образът на Пойраз ми е толкова объркан и неестествен, че него най-трудно го възприемам като цяло. Момчето всъщност си се справя на моменти отлично, но само на моменти...общо взето и нещо в очите му ме дразни, понякога при него липсва адекватност между вълнуващи думи и "мъртвия" му поглед newsm78
Такаааа Joy Joy Joy  след като ги оплюх почти всичките, искам да кажа /напиша/, че Бурчин се справя великолепно! Много ми се нрави в ролята си и като роля и като изпълнение от нейна страна newsm10

Ще направя опит да гледам по нататък, но както е тръгнало, трябва чудо да стане, за да се възторгна Thinking
За сина на Пойраз също само суперлативи! Голям сладур и отново отлична детска игра в сериал  smile3501


Последна редакция: нд, 06 сеп 2015, 01:02 от lia-martin

# 343
  • Мнения: 9 541
Добро утро, момичета слънца! Hug

Зарани Hug, мерси за снимките на Дениз Чакър! Пожелавам и успешен сериал, че напоследък никак не и върви при сериалите...все нещо се случва и ги спират, че някои стигат само до рекламиране и НЕизлъчване Wink





А аз продължавам днес със Северния вятър Simple Smile Мирише ми на голЕма драма Mr. Green Не е шега работа да се забъркаш с мафията Heart Eyes

Хубав ден на всички! Heart Eyes

# 344
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
За съжаление съм съгласна с Лия! Не ме грабна тайните... Thinking
Преди години пуснаха един  подобен филм, само, че там изчезна дъщерята.
Една наша ТВ, естествено не помня коя, също пусна подобен на турския сюжет
с изчезването на дъщерята- е, не ме грабва нито бг, нито тр. версия Confused
Та сега и Тайните - ще ги гледам, че няма какво друго по ТВ... newsm78
Най-ми хареса батко Сонер от Времето  Peace(за имената се разбра че не ги
помня баш  hahaha) И те така, ще поживеем - ше погледаме  Peace Party tv

Общи условия

Активация на акаунт