"Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол и "Мерхамет" Тема 35

  • 77 534
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета!  Hug Hug Hug Hug Hug
Дайте линк, моля ви!

# 736
  • София
  • Мнения: 6 287
Ето линк - http://www.fox.com.tr/canli-yayin

Страниците на темата приключиха. Мога да направя нова, но пък авторката на темите посещава форума, да не се засегне.  Confused

# 737
  • Мнения: 2 655
Ето линк - http://www.fox.com.tr/canli-yayin

Страниците на темата приключиха. Мога да направя нова, но пък авторката на темите посещава форума, да не се засегне.  Confused

Благодаря ти , мила!

# 738
  • София
  • Мнения: 1 261
Привет Зарани Simple Smile
Не знам дали би се засегнала, но все някъде трябва да пишем, така че аз лично нямам нищо против ...

# 739
  • Мнения: 7 006
Сезен Аксу Heart Eyes

#babamdemek - хаштагът Peace


Зарани, ще се радвам да направиш новата тема Peace  Бих помолила само в заглавния пост да се споменат Възела и Разбойниците Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани, ще се радвам да направиш новата тема Peace  Бих помолила само в заглавния пост да се споменат Възела и Разбойниците Peace
Да, правя я в момента. Ще ги добавя, разбира се. Но ако не стигне мястото, може да ползвам турското съкращение на сериала на Дениз - EDHO.

#babamdemek още на 10 минута оглави класацията за най-обсъждани теми в Туитър. Е, класация не е най-точното определение, но не мога да се сетя как му казваха.  Joy

# 741
  • Мнения: 13 397
Някой разбра ли какъв е заговорът между Оуз и психиатърката?  newsm78

# 742
  • София
  • Мнения: 6 287
Малко се забавих, но ето я Новата тема.

Първа страница не е кой знае какво, направена е набързо, затова гледах информацията да е с предимство. Искаше ми се да оставя в заглавието "Иффет" и "Мерхамет", но за жалост не ми стигна място. По същата причина използвах и турското съкращение на сериала на Дениз.

# 743
  • Мнения: 90
Само искам да попитам наистина ли така свърши филма?Не записват ли продължение....Те толкова се бориха и накрая да свърши така!Очите си изплаках днес,само това виждам!Май много съм влязла във филма!

# 744
  • София
  • Мнения: 6 287
Ако за "Иффет" става дума не, няма продължение. Не съм гледала финала, явно е бил днес по Нова, но знам, че са следвали финала на оригинала. Тоест Иффет убива Джемил.

# 745
  • Мнения: 90
Ако за "Иффет" става дума не, няма продължение. Не съм гледала финала, явно е бил днес по Нова, но знам, че са следвали финала на оригинала. Тоест Иффет убива Джемил.
Много кофти край!Бях потресена и цял ден ревах.Как може да свърши така!!!!

# 746
  • София
  • Мнения: 9 280
Така свършва оригиналната история, сериала е римейк.

# 747
  • София
  • Мнения: 11 114
Явно продължение ще има, това пише във ФБ: Смърт, разруха, разочарование, отчаяние, раздяла, болка, омраза, приятелство и сбъднати мечти - всичко това и още ви очаква в новите епизоди от писменото продължение на "Ифет", започващи само след три седмици! Очаквате ли ги?
https://www.facebook.com/%D0%98%D1%84%D0%B5%D1%82-%D0%9F%D1%80%D … 43965029/?fref=nf

# 748
  • София
  • Мнения: 9 280
Това е продължение от фенове

# 749
  • София
  • Мнения: 11 114
О, аз си мислех че е истинско ... Жалко.

Общи условия

Активация на акаунт