AVON - обсъждане на продукти - тема 18

  • 54 193
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 480
Здравейте, момичета. Търсих с търсачката във форума, но явно не работи. Интересува ме парфюма Little Gold Dress. Имала съм Little Black Dress и Little Red Dress. От последния не бях много доволна. Какво ще ме посъветвате за златната рокля? Благодаря.  bouquet

# 691
  • Мнения: 252
Имам златната рокля харесва ми, но малко ми е натрапчив и всъщност от всички рокли този ми харесва най-малко, но различни хора различни вкусове аз по-доволна от червената рокля не мога да бъда и приятелят ми полудява като съм с него  Whistling и аз много го харесвам и от други хора получавам комплименти, но от златната рокля... нищо  Laughing и само да вметна, че и бялата и розовата са ми ужасно хубави  Whistling

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Коя от вас дами е ползвала маската за лице с минерали от Мъртво море. Имам клиентка фенка на тая серия и сериозно се замислям за маската за лице дали да не я тествам и аз  Thinking


Води се дълбокопочистваща
Доста стяга и опъва кожата ако е суха, затова след нея се ползва дълбокоовлажняващ крем. Подобна беше маската с лавандула и турските бани пак на Планет Спа ако сте ги ползвали.
На мен маската за лице с минерали от Мъртво море ми идва силна,дори и на мазната ми кожа,много ми опъва,ползвам от Турските бани с глина расул и съм много доволна,но скоро не съм я виждала в каталога,да не са я спрели?Ако са я спрели има ли подобна,пак глинена?

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Имам златната рокля харесва ми, но малко ми е натрапчив и всъщност от всички рокли този ми харесва най-малко, но различни хора различни вкусове аз по-доволна от червената рокля не мога да бъда и приятелят ми полудява като съм с него  Whistling и аз много го харесвам и от други хора получавам комплименти, но от златната рокля... нищо  Laughing и само да вметна, че и бялата и розовата са ми ужасно хубави  Whistling

Златната ти е натрапчива, а червената не? Shocked

# 694
  • Мнения: 1 480
Скрит текст:
Имам златната рокля харесва ми, но малко ми е натрапчив и всъщност от всички рокли този ми харесва най-малко, но различни хора различни вкусове аз по-доволна от червената рокля не мога да бъда и приятелят ми полудява като съм с него  Whistling и аз много го харесвам и от други хора получавам комплименти, но от златната рокля... нищо  Laughing и само да вметна, че и бялата и розовата са ми ужасно хубави  Whistling
Благодаря, slutlikeyou, аз още се колебая, но има време да реша.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Какво ще ме посъветвате за златната рокля? Благодаря.  bouquet

Вече писах че съм трудна на миризми, но този парфюм го понасям много добре. Даже и сега чат-пат се пръскам с него когато е по-облачно.  Laughing

# 696
  • Мнения: 1 480

Мерси, Киса. Ще си го поръчам.

# 697
  • Мнения: 18 057
За новата черна рокля не срещнах отзиви, странно  newsm78
Ни добри, ни лоши  Confused

# 698
  • Мнения: 150
Здравейте, от кои лакове сте доволни? Искам някакъв траен лак.

# 699
  • Мнения: 18 057
Здравейте, от кои лакове сте доволни? Искам някакъв траен лак.

Аз съм най- доволна от гел лаковете- супер покривни и трайни, след тях пясъчните /не знам как ги водеха, серията на червения лак на Ивчето/ аз си взех бежовия, много съм доволна.

Въобще не препоръчвам бързосъхнещите  Naughty

# 700
  • Мнения: 252
Имам само един лак на speed dry и ми е много воднист не ми допада  Naughty
Чувала съм само хубави неща за гел лаковете затова от следващия брой ще се запася, че и са на промоция  Flutter
А за новата черна рокля бях чела по назад в темата и честно единственото, което ми остана в главата като коментар е нетраен (което мноооого зависи от кожата на човека попринцип) и нищо особено като аромат, не знам.  Rolling Eyes

# 701
  • София
  • Мнения: 1 114
Днес пробвах новият Perceive Oasis от моста. Веднага ми заприлича на друг Ейвънски аромат, много ми е познат, сякаш съм го пробвала, че даже и ползвала и преди. Надявам се скоро да се сетя на кой точно, защото ми е много любопитно  Grinning Идва ми малко тежък за летен аромат, противно на очакванията ми.

# 702
  • Мнения: 18 057
Хайде , сети се  Praynig

Сега ме разколеба- жълтия или новия  newsm78
На мен ми го похвалиха много розовия  Confused

# 703
  • Мнения: 34
За новата черна рокля не срещнах отзиви, странно  newsm78
Ни добри, ни лоши  Confused
на кратко-класика в жанра. Но като трайност слабоо. Някой заклети клиентки вече я замениха. Аз лично я ползвам в момента но от разфасовката на 75мл. и не очаквам голяма трайност   Peace

# 704
  • Мнения: 34
Здравейте, от кои лакове сте доволни? Искам някакъв траен лак.

Аз съм най- доволна от гел лаковете- супер покривни и трайни, след тях пясъчните /не знам как ги водеха, серията на червения лак на Ивчето/ аз си взех бежовия, много съм доволна.

Въобще не препоръчвам бързосъхнещите  Naughty

Мисля да се разпиша и аз от следващия каталог. За сега съм се спряла на два нюанса -orange crush и snow star. Тествам ли ги ще докладвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт