Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 170
Влизам да дам отчет и тук (вече писах във ФБ и постнах една снимка там)
Днес мина моята 2ра ФМ. В 20 г.с.+ 2 дни, тежим 329 гр. 17.3 см  Heart Eyes Всичко с бебка е наред, органите са и в нормите, на място и функционират правилно.
Заради серклажа и конизацията ми препоръчаха да си направя тест в 22 г.с. за риск от преждевременно раждане - след тези процедури се предполага, че риска за това е по-голям. Така че сега 2 седмици ще го мисля докато дойде време за теста и по скоро резултата от него. Доки каза че дори да е положителен има начини да се овладее положението.

Куини  bdbaloni - много здраве, късмет, любов и здрава бебка родена на термин  Hug

 welcome на всичко нови мами в хубавата ни тема   bouquet

# 61
  • Мнения: 125
Здравейте Мами,

Куинче  nbirthday да си много обичана, желана и много силна Мама Simple Smile

Браво на Никол, геройски мина Баба Шарка  smile3501

Аз идвам от преглед Артур е добре, пораснал храни се добре ... на 27 съм на 2 ФМ.

Радвам се, че ви развеселих с тази история Simple Smile

Прекрасна вечер Simple Smile

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Влизам да дам отчет и тук (вече писах във ФБ и постнах една снимка там)
Днес мина моята 2ра ФМ. В 20 г.с.+ 2 дни, тежим 329 гр. 17.3 см  Heart Eyes Всичко с бебка е наред, органите са и в нормите, на място и функционират правилно.
Заради серклажа и конизацията ми препоръчаха да си направя тест в 22 г.с. за риск от преждевременно раждане - след тези процедури се предполага, че риска за това е по-голям. Така че сега 2 седмици ще го мисля докато дойде време за теста и по скоро резултата от него. Доки каза че дори да е положителен има начини да се овладее положението.


Браво за хубавия преглед Simple Smile
Какво представлява този тест за риск от преждевременно раждане? Къде ще го правиш?

Забравих да дам отзиви от общинското училище за бъдещи родители, което се проведе в събота. Да ви кажа доста ми хареса, интересни теми и лекторката беше доста добра. Хареса ми като цяло. Разбира се, някои неща ги знаех, но други - не. Другата събота пак има, ще обясняват за кърменето.

# 63
  • София
  • Мнения: 170
Браво за хубавия преглед Simple Smile
Какво представлява този тест за риск от преждевременно раждане? Къде ще го правиш?
............

bambucha_85   изследването е Фетален фибронектин, ще ми го правят в Света Петка. Тук намерих най-подробно инфо за него, ако някой се интересува.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Куини, newsm59  Gift newsm38
Иве,добре дошла!  bouquet
Наистина групата на 10.08 само мъжка Grinning ама да видим аз може да я разваля Laughing
А за Велик ден нямам търпение да се наям на козунаци Embarassed Laughing

# 65
  • Мнения: 113
Честит Рожден Ден,Куин!Бъди здрава,щастлива,обичана и благословена!
Явно трябва да се залежавам,днес  не бях изминала и 500м. и получих   болки и контракции.Ще трябва да лежа и почивам,но при това хубаво време е много потискащо да стоиш вкъщи.

# 66
  • Мнения: 30
Здравейте момичета от няколко дена не съм ви чела понеже бях извън БГ, обещавам да наваксам. Имам едно питане относно мамите от Пловдив имате ли мнения да доктор Траянчев, туй като днес ми се обадиха да отменят часът ми за фетална морфология, който трябваше да е утре и сега съм много много  Twisted Evil
Тъй като при всички от Бургас записването става поне месец напред видях,че доктор Траянчев ще е гостуващ при нас и има свободни часове. Ще съм ви много благодарна за мнения.

# 67
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета!
Днес ми беше ден за разходка и пазаруване Simple Smile Откакто в събота ми потвърдиха, че очакваме момиченце, бленувам в розово Simple Smile Снощи сънувах малката Татянка на 3-4 годинки как играе вкъщи и се смее с глас, дори се събудих от звука на детския смях  #Crazy Представяте ли си?! А сутринта се улових да се чудя дали няма да предпочитам бъдещата дъщеря пред сина.......
Днес разглеждах едни мънички рокленца на Хелоу кити - много сладурски бяха!
Вече съм решила с какво ще е бебка на изписването:
http://craftyadalaide.com/2012/12/
Какво ще кажете - много сладурско одеялце, нали!? Днес купих преждата за одеялото, утре или още тази вечер ще го започна. А бяло рокленце с къдрички ще търся в Димитровград, там има огромен избор от бебешки дрешки.
Свекървата упорито и постоянно ме ядосва, затова и отказвам да говоря с нея по телефона. Въпреки, че съм казала още преди година, че момичешкото ни име е Татяна /тя се казва Тянка/, тя продължава да настоява да кръстим малката Тянка като нея. Като отидем на гости за Великден ще имам официален разговор с нея и по-добре да престане напълно с настояванията си, иначе малката може и Катина да запиша. Аман значи!
Днес бяхме навън с малкия доста време, прибрахме се късно, едва успях да приготвя вечеря и малкия вече скимтеше от глад. Навечеря се с голям апетит с крем супа, след това "глоби" и баща си с няколко хапки от неговата вечеря и още преди 20,00 заспа. И аз съм много уморена, но имам да пека баница и хляб. Пиша си поста и ще отивам в кухненското си царство. След това може да започна одеялцето Simple Smile Уморена съм, очите ми се затварят, но меракът е по-силен Simple Smile
Оставям ви засега, хубава вечер!

# 68
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,влизам да се отчета и аз, днес си взех резултатите от БХС, казаха ми че са повече от прекрасни и много ми олекна понеже от един месец само това ми беше в главата. А за пола чакаме ФМ която е на 7 Април

Куинче  newsm59                   Добре дошли на новите мами Hug                  

# 69
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам,някой има ли проблеми с повръщането?.Другата седмица влизам в 5 месец,но при мен повръщането е все още проблем. Снощи дори ме вкараха в болница отново, но днес ме пуснаха сутринта,тъй като на 20 февруари пак бях и не ми се полагат 2 пъти прием в един и същи месец! Лека вечер от мен...

# 70
  • Мнения: 23
Здравейте на всички! Поздрави за темата!
Queen E  newsm59 и от мен!
Purblanca, kasmetchence, Nana Banana от няколко дни се каня да ви пиша, че и аз следя в Щерев при Юнакова. Не си взех пакет, че нямаше как да правя БХС. Доволна съм от клиниката, ползвам ги от три години. Никога не са ми се бавили регултатите, бързо ми се обаждат, когато трябва. Изследвията могат да се проверяват по Интернет. Когато се налага, има спешен телефон и дежурен лекар, което мен ме успокоява (вече се наложи да ги ползвам по Коледа). Лежала съм в стационара и там условията и отношението са на ниво. А за други специалисти, ползвам с направление от ЛЛ. Записах се и на ЖК по ЗК, за да виждам бебето поне 2 пъти в месеца и да ми пускат всичко, което ми се полага, и също съм доволна. Живот и здраве мисля и раждането да е в Щерев, а и Юнакова вече ми е направила две операции и ме познава  Simple Smile
Лека вечер!

# 71
  • Мнения: 14
Темата ни отново е страхотна Simple Smile. Минавам само да се запиша, моля да ми сложите сините гащи на първа страница Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 170
marjan357  това с имената при свекърва ти не мога да го разбера - по принцип е чест за един родител ако децата им решат да си кръстят техните деца на някои от тях (дори и само първата буквичка вече се смята за засвидетелстване на уважение към дадения човек), ноо така насилствено да ви се натяква, че трябва да бъде кръстено точно еди как си - не мога да го проумея  newsm78 - ще и достави ли удоволствие на тази жена да знае, че това не е решение дошло от вас, а едва ли не насилствено натрапено.
Много се дразня вече на такива истории - явно и бременността оказва влияние  smile3515

Аз колкото и да уважавам свекърва си, не бих искала детето ми да се казва точно като нея и не защото не заслужава ами защото името не ми харесва. Не мога цял живот да се обръщам към детето си с име, което не ми допада и не съм искала.

# 73
  • Мнения: 162
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам,някой има ли проблеми с повръщането?.Другата седмица влизам в 5 месец,но при мен повръщането е все още проблем. Снощи дори ме вкараха в болница отново, но днес ме пуснаха сутринта,тъй като на 20 февруари пак бях и не ми се полагат 2 пъти прием в един и същи месец! Лека вечер от мен...

Аз много повръщах, но с влизането в 4я намаля и за седмица тотално спря. Явно ти си от тези 2-3 % бременни, които повръщат малко повече време. Дъвчех дъвки, ядях компоти много... но като цяло няма спасение. Дано скоро да отшуми, много е неприятно.

# 74
  • София
  • Мнения: 550
Минавам само да поздравя Куини за рождения ден. Много здраве, късмет и прекрасни емоции със семейството   bouquet

Промени по първа страница ще правя утре, че съм изморена и ще се хоризонтирам.

Общи условия

Активация на акаунт