Отговори
# 720
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. Редовно ви чета, но рядко пиша. Днес влизам да се отчета след ФМ. Бях в сряда при доц. Томова. Страхотна е, препоръчвам я горещо. Тя е специалист по ехо кардиография, но прави и преглед на останалите органи, та който иска, не е лошо да ги съчетае.  purblanca препоръчвам ти я горещо.  Относно раждането, за сега съм се ориентирала към Вита, защото лекарката ми изражда там - др. Богословова ( и нея много си я харесвам). aleksandrina_vn много съжалявам за всичко, което си преживяла. Стискам палци на теб и всички нас този път всичко да е наред до края и август да си гушкаме бебоците. Относно пола на бебето - ще имам второ момченце и понеже всички около мен се надяваха да имаме момиче, реагираха малко обидно. Дори една от близките ми приятелки каза : " Е. нищо, и момче ще си обичаме". Майка ми и тя реагира по същия начин. Не мога да им се начудя на тия хора. Аз имам момченце и това ще ми е второ. За това и на всички дето ме "съжаляват" казвам, че аз съм си принцеса и за това вкъщи искам много принцове, да ме глезят  Joy Та така. Извинявам се за дългия пост. Приятни почивни дни Simple Smile

# 721
  • Мнения: 2 048
Ох Петя , как го видя това с глезенето  Joy Моят мъж са двама братя и искам да ти кажа , че майка им направо готви като за казарма , отделно , че им слугува , а те всички са свикнали да им "слагат и да им вдигат "  ooooh!.Направо изтръпвам сега при мисълта , че ще стане и това при нас  - вярно е , че както си ги възпиташ , но и у нас брат ми нищо не пипаше " щото е момченце" , хубаво , че аз помагах на майка ми като порастнах , иначе сигурно ако бях момче , историята щеше да същата ! #Cussing out

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 373
red_violet - абсолютно съгласна за момчетата  Mr. Green
Мм са двама братя и в тях цари пълно обслужване на мъжкото съсловие... То затова си е виновна главно свеки, но и като цяло са ултра патриархално семейство от малък град (мъжа върши "мъжката" работа, ако има такава, ако не си почива; жената абсолютно всичко останало - готвене, миене, пране, гладене, простиране, чистене, (подреждането й е мега слаба страна), прословутите цветя, градински задачки и тн + ходене на работа). Не, че за толкова години съм я чувала да с оплаква, но 100% не искам да приличам на нея!!!
Аз пък съм обратното - 2 момичета, кофти 20г брак на родителите завършил с развод, големия град... Мнооого разлики има, да се чуди човек как сме се събрали  Shocked

Преди се заричах, че ако имам момче / та ще ги строявам да помагат отвсякъде. Затова ми се паднаха 2 hahaha Да видим дали ще си спазя заканата  Laughing

# 723
  • Мнения: 2 048
Бе то и аз така се каня , ама като гледам какъв отпор имам от големия от сега - като станат 3 :1 борбата ще стане доста неравностойна ми се струва  Tired Моят мъж малко го превъзпитах , защото още първия ден му казах , че аз не съм слугиня и определено  е сбъркал адреса с мен ако си мисли , че ще е както вкъщи при майка му  !
Само времето ще покаже дали ще се справим - определено се плаша обаче и най-вече от количествата храна , които ще трябва да готвим в пубертета  Joy

# 724
  • Мнения: 1 234
Момичета съжалявам много за това което сте преживели повечето....не знаех изобщо, е повечето сте с такъв гор1ив опит от към забременяване и най-вече лошото развитие на предните ви бременности  Cry Дано Август имаме най-прекрасните бебенца на света  Praynig
Относно момчетата ние се радваме че ще е момче първото, защото винаги сме си мечтали с ММ да имаме "батко" и после "принцеса"  Heart Eyes
Момичета и аз съм в 6-ти месец.... но се обърках вече от кога ..  Crazy
Исках толкова много неща да кажа, но забравих всичко след прочетеното за лошите истории ... дано за всяка има хубав финал на бременността и най-сладките бебета  Heart Eyes
Хубава вечер от мен и ще чакам новата тема ... А заглавие няма ли да измисляме?!

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 224
То май има резервно заглавие.Предния път нали избрахме 2.Такива спомени имам. Grinning

# 726
  • Мнения: 1 234
Янче помня, но беше моето и ставаше дума за първа пролет и не мисля че вече е актуално ... та затова попитах, но имаше и други много подходящи заглавия  Peace

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Е,защо да не е актуално,нали е пролет?

# 728
  • София
  • Мнения: 550
Заглавието на второ място мааалко го промених, но все пак влезе в употреба.

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 729
  • Мнения: 68
bubs69 благодаря, запазих си час, чак за 28.04 имаше възможност, но... така е
Момичета за венците и зъбите съвсем случайно пробвах една нова серия на Билка

http://bilkalifestyle.com/?page_id=596&lang=en

Аз винаги съм имала проблеми със венците и кървенето и много ме беше страх какво ще стане по време на бременност. Пробвала съм какво ли не, много скъпи продукти, поръчвала съм от къде ли не, а за мен решението се оказа тази нова серия на Билка. Купих си и и трите продукта и за сега нямам никакви проблеми. Вече 3 месеца я ползвам.

А някоя от вас ще сподели ли дали по време на бременност се е налагало да слага МАКМИРОР вагинални глобули? Изолираха ми някаква бактерия Enterococcus faecalis, която била нормална патогенна, но при мен със завишени нива. Бях при д-р Тошева да ми види изследванията.  Всичко друго ми е в норма, но тази бактерия ме притесни... Обясни ми, че няма да навреди на бебето. Но за Макмирора чета, че по преценка на лекаря може да се ползва след 3-я месец... Честно ви казвам, притеснявам се, как изобщо нямам доверие на преценки, особено сега в това положение. Вие какво ще кажете?

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Ела в новата темичка.

# 731
  • Мнения: 68

Аз пак не съм аткуална...  Laughing  Местя се и аз

# 732
  • Мнения: 162
bubs69 благодаря, запазих си час, чак за 28.04 имаше възможност, но... така е
Момичета за венците и зъбите съвсем случайно пробвах една нова серия на Билка

http://bilkalifestyle.com/?page_id=596&lang=en

Аз винаги съм имала проблеми със венците и кървенето и много ме беше страх какво ще стане по време на бременност. Пробвала съм какво ли не, много скъпи продукти, поръчвала съм от къде ли не, а за мен решението се оказа тази нова серия на Билка. Купих си и и трите продукта и за сега нямам никакви проблеми. Вече 3 месеца я ползвам.

А някоя от вас ще сподели ли дали по време на бременност се е налагало да слага МАКМИРОР вагинални глобули? Изолираха ми някаква бактерия Enterococcus faecalis, която била нормална патогенна, но при мен със завишени нива. Бях при д-р Тошева да ми види изследванията.  Всичко друго ми е в норма, но тази бактерия ме притесни... Обясни ми, че няма да навреди на бебето. Но за Макмирора чета, че по преценка на лекаря може да се ползва след 3-я месец... Честно ви казвам, притеснявам се, как изобщо нямам доверие на преценки, особено сега в това положение. Вие какво ще кажете?

Аз в 4я месец го ползвах 12 дни мисля. Моята докторка е много щадяща, както бебето, така и майката и въпреки , че се съмняваше, че само с тях ще успеем да се преборим не ми изписа Аб. И слава богу, само с глобулите + фреш от тиква (която много прочиства ) успяхме. Моята бактерия беше друга, но те го изписват за всякакви такива. Не е вреден, не се притеснявай. Успех

# 733

Общи условия

Активация на акаунт