Отговори
# 675
  • Мнения: 134
О мили момичета,мами,пожелавам ви само и единствено здраве,винаги и само от това имаме нужда! Аз все още не знам пола на бебо и приятелките ми ме питаха в един глас 'Какво искаш да е?' а аз ' Здраво' това е! Едвам издържам до 09.04(фм) но това е положението!   Simple Smile течението и аз го имам моята док ми обясни ,че то се увеличава във времето не само заради хормоните ,а и заради левкоцитите,тъй като матката нараства и там има много по- голямо количество кръв от обикновеното състояние! Исках да ви попитам как сте с венците,защото аз доста загазих - смрадлика и клеева тинкрура за момента жабуря само,зъболекарката ми каза,че не е редно с по- силни препарати в домашни условия тъй като са леко вредни,а аз не мога да ходя всяка седмица при нея  да ме маже и чисти с разни отрови:) ако някоя от вас знае домашен ефикасен лек моля да сподели! Иначе термина ми е на 30.08. В овча купел съм ако има някоя наблизо в старата част ще се радвам да се срещнем във вече приятната градинка Simple Smile дано и времето се оправи ! Лека нощ от мен !

# 676
  • София
  • Мнения: 170
гръмотрън пробвай със Сандрин - мисля, че е билково и някои мами бяха споменали, че им се отразява добре. Аз сега съм добре със зъбите и венците, но профилактично се жабуря от време на време, понеже има и анти-бактериален ефект  Peace

# 677
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Да,вземи си Сандрин на мен ми помогна.Сега много рядко ми прокървяват.

# 678
  • Мнения: 216
Аз използвам Sensodin. Последната грижа са ми венците,вече незнам къде да гледам дали не кърви,горе ли,долу ли : D

# 679
  • Мнения: 481
Добро утро!
Днес съм пак по задачи, така че ще пиша и ще ги почвам....

lina-malina , aleksandrina, съжалявам за това, което сте преживяли и вярвам че всичко сега ще е наред  smile3525

Наде - щом обещаваш да си готина свекърва, като ми порасне момата ще те наобиколим в Бургас - естествено ако лекарите не са объркали пола  Mr. Green

Бамбуча - мерси за линка, ще го разгледам по-подробно   bouquet

За венците - и аз знам сандрин че е най-безвредно от другите подобни...

red violet, sisitra - миличките, много неприятно с тия вируси ,дано бързо и ефективно да се възстановите,  Praynig

И дано тоя вятър вече спре, че ту се изпотявам от напеклото слънце, ту ме повтриса от него Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 63
Здравейте момичета Simple Smile В последните страници доста от вас споделят, че са имали неуспешни бременности, които за съжаление са приключили доста късно - след 20-та седмица. Извинете ме наистина ако въпроса ми е нетактичен, но на какво се дължи това казаха ли ви? Надявам се с всички нас сега нещата да са наред. Виждам, че доста от вас са разочаровани от пола на бебчетата. Аз съм на 23...забременях от 1-ви планиран опит (голям късмет) и не съм чакала много. Въпреки това толкова много искам бебе, че не мога да си представя полът да ме разклати. В началото исках момиче...но просто така защото си представих, че ще има повече неща, които да правя с нея. Съпругът ми искаше момче, но и двамата нямахме против другия пол - да е живо и здраво само е важното Simple Smile Когато в 14-та седмица научих, че ще е момченце за момент не съжалих, настроих се много бързо и се фокусирах върху нещата, които са плюс на момченцата ( все пак тайничко се надявам второто да е момиче и да има голям батко )
Идеята ми е - радвайте се! Случват ни се наистина прекрасни неща Simple Smile
 newsm44 Two Hearts Two Hearts

# 681
  • София
  • Мнения: 1 825
Още един глас и от мен за Сандрин - при мен лекува възпалението за една нощ след жабурене. Уникален продукт, изпращам го и в чужбина на близки и познати. Хубаво е да се жабури редовно, както съм правела някога и отличното състоянието на венците ми винаги е било е било отбелязвано при прегледите.

Историите за прекъсната бременност ме ужасиха.... Знам, че е мъчително и за пишещи, и за четящи, но не мога да се сдържа да не попитам какви са били причините за това.  Sad

# 682
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Добър ден! Как сте?

Тъкмо щях да питам за венците, моите кървят ужасно в последно време... ползвам Лакалут и Листерин, но пак... все едно с телена четка ги мия.

Мислех да излизам, но вятъра е отвратителен - силен и студен. Дано утре спре, защото се каня да ходя на разходка и на фризьор.

От 3-4 дни получавам доста силни побутвания, като си сложа ръката ми я бута. Пак сме с дълги ръце и крака май ; )))))))


Ив, браво за изпита! Simple Smile Какво учиш ти?

Публична администрация, ти ?

Хубав ден!

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 12:39 от Ив*

# 683
  • София
  • Мнения: 1 825
Моята девойка е миньонче, за разлика от дългокраката си майка, но пък шутът и е силен. За това пък кефът е голям. Като усети ръката на баща си, се преструва на кротка и спира да раздава ритници. Joy

# 684
  • Мнения: 2 050
Моя бебок , много кротък ми се струва, много рядко го усещам , но като си познавам първото диваче , по-скоро ще е заради предната плацента и мазнинките , които бързо натрупах в началото !
Аз лично много се радвам на енергични деца , то и повечето момченца са така де, малко ми е странно като видя супер кротко дете  , е най-хубаво е  все пак да обича да спи - сина ми е има енергия за 5 човека , но пък и много мрази да спи - от както се е родил все е ококорен , сакън да не изпусне нещо Simple Smile Joy.Надявам се това да е по- поспаливо като мен !  Laughing

# 685
  • Мнения: 113
Оххх все едно за дъщеря си прочетох.Сутрин става в 6.30 на обяд с уговорки ляга,а вечер преди 23.00 не се случва да заспи.През останалото време само говори,скача и бяга.Няма умора това дете,откъде тази енергия незнам.

# 686
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен,
Бубинка вчера бях на ФМ и както при теб,след две докторки,които казаха,че ще е момиче,този път без съмнение според доктора е момче:)
Голяма смяна на щъркели тези дни:)
От както се помня си мисля,че ще съм женска майка,но явно няма да е този път.
Ще се пренастройваме няма как.
Иначе с бебо всичко е наред,в 20г.с. 340гр. .
ФМ беше в Надежда при др.Георгиев,много внимателно огледа всички органи.
Още си ходя на работа и засега не сме купували нищо.
Но гледам вашите покупки,честито:)
Някоя от вас ходи ли на тези лекции на списание 9месеца в София?

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Връщам се от фетална морфология:) Този път беше по-кратка ( 40 мин), но тя и докторката видя, че в 16 седмица съм била на много подробна морфология в същия център.
Бебка е добре, 19+4 г.с , 300 гр. Кръвотоци, органи, детайли - всичко е наред. Според доктор Цолова дори не е ниска плацентата, всичко е както трябва) Каза да си пия магнерота 3×2 поне месец и след това да го намаля на 4×1. Факт е, че откакто го пия по 6 таблетки дневно, почти нямам контракции Simple Smile

# 688
  • Мнения: 134
Здравейте ! Честито за фм janin4e,искам и аз вече Simple Smile
Аз ходя понякога на тези в сирицентъра от deteto.info ,на 9 месеца бях само веднъж ,не останах много очарована,може би трябва пак да отида Simple Smile днес времето е доста особено Simple Smile оставям ви че съм на ендокринолог слвд 20 мин.,дано всичко да е ок с изследването,чао ви за сега после пак ще пиша! Crazy

# 689
  • София
  • Мнения: 321
Привет  Hug
Не пиша много,но ви следя. До сега нямах с какво да се похваля. Но вече имаааам. Вчера бях на лекар: Слагайте розовия щъркел,чакаме девойка. Добре е,расте и хубавее.
На 8ми съм на фетална ехокардиография, а на 14ти на ФМ. Това е от мен засега.
Хубав ден    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт