Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 160 044
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
В Германия половината народ са с чуждестранни лични карти, така че 99% може да си ползваш отстъпката, ако я има. А вероятно я има, защото това е политика на фирмата, а не БГ измислица.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 355
Доколкото знам, отстъпката за рожден ден е само в България, наистина тук е измислена.  Но е възможно да са я възприели и в други държави, трябва да кажат дами, които живеят там.

# 692
  • София
  • Мнения: 3 735
Здравейте
някой да е пробвал този крем за петна по лицето

http://myphamxachtayduc.vn/hang-xach-tay-duc/kem-tri-nam-balea-d … le-flecken-50-ml/

# 693
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте
някой да е пробвал този крем за петна по лицето

http://myphamxachtayduc.vn/hang-xach-tay-duc/kem-tri-nam-balea-d … le-flecken-50-ml/



Аз го ползвах 2 месеца редовно сутрин и вечер за пигментно петно от бременността. Никакъв резултат не видях, дори не изсветля, камо ли да изчезне. Не знам колко време трябва да се ползва, но на мен ми писна и спрях.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 832
Извинявам се, ако е коментирано - има ли в ДМ хубав омекотител? Да остава и след изсъхване на прането.

# 695
  • Мнения: 5 209
Извинявам се, ако е коментирано - има ли в ДМ хубав омекотител? Да остава и след изсъхване на прането.
Ако питаш за собствените им марки - не.

# 696
  • Мнения: 256
имам питане относно отстъпката за рожд.ден какво значи в календарната седмица според вас имах на 07.10 -рожд.д от кога до кога е важала за мен,сега баща ми има на 16.10 той кога маже да се възползва?

# 697
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
имам питане относно отстъпката за рожд.ден какво значи в календарната седмица според вас имах на 07.10 -рожд.д от кога до кога е важала за мен,сега баща ми има на 16.10 той кога маже да се възползва?

За РД на 7.10 отстъпката е важала от 3 до 9.10. За РД на 16.10 отстъпката важи от 10 до 16.10.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 2 109
Календарната седмица е от понеделник до неделя. За РД на баща ти е 10-16.10.2016г

# 699
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 823
имам питане относно отстъпката за рожд.ден какво значи в календарната седмица според вас имах на 07.10 -рожд.д от кога до кога е важала за мен,сега баща ми има на 16.10 той кога маже да се възползва?
За рожден ден на 07.10, седмицата от 03.10 до 09.10. За рожден ден на 16.10 - седмицата от 10.10 до 16.10.

# 700
  • Мнения: 256
Благодаря за отговорите изясни ми се и аз така мислех ,ама не бях сигурна .

# 701
  • Мнения: X
Доколкото знам, отстъпката за рожден ден е само в България, наистина тук е измислена.  Но е възможно да са я възприели и в други държави, трябва да кажат дами, които живеят там.
Брей и ние сме дали нещо на света  Laughing !

# 702
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Питах племеницата ми, която живее в Германия, но тя въобще не беше чувала, дори и, че в България я има. След 2 седмици детенцето и има РД, така, че мога да я накарам да провери. Ако до тогава Ви се чака Wink

# 703
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 581
Относно отстъпката за РД, отговора който ми дадоха от централата на ДМ България е, че в Германия няма такава. Това било инициатива на представителството в България.

# 704
  • Мнения: 364
Има ли някакъв ароматизатор  за сушилня за дрехи?
Не  държа да е тяхна марка ,но понеже в   тези магазини има голямо разнообразие  от продукти ,дали да търся  там ?
След сушене на дрехи в сушилнята някак си намаля аромата от праха/омекотителя  ,а спално бельо и кърпи искам да ми ухаят  .

Общи условия

Активация на акаунт