НЕ ИСКАМ ДНК ТЕСТ

  • 14 739
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 349
Като гледам тук пак върви спор адвокати - практика.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 106
  • Мнения: 54 755
Остана и ти сега да си кажеш тежката дума и да затворим темата. Mr. Green

# 107
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
До сега се ядосвах, вече започвам да се смея.
Лошото е, че  от подобно безочие, наглост и претенции, вече страда голяма част от обществото ни.
Да, защо да ходя на лекар, като мога да се лекувам и сама.
Ама дето казва и I.hr., май да вземем да си скъсаме дипломите, то и без друго с такова кречетало няма нужда от нас.

# 108
  • Мнения: 722
Ами, по-добре да ги запалим организирано и публично. "Изгори, за да светиш." Отивам да изровя моята диплома от шкафа. Пу, съм първа.
Странното е, че от понеделник всеки ден споря с подобни индивиди. Явно идването на пролетта активизира някои, хм, странности да го кажем...

# 109
  • София
  • Мнения: 4 349
Не е въпрос само на диплома, то всеки ги има, въпросът е спечелени дела - е това е критерият, поискано - получено. Иначе знаем за тълкователните практики и т.н.  Mr. Green Mr. Green То гъдела е да намериш начин да го постигнеш  ooooh! ooooh!

# 110
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз си имам теория - понеже в Бг не е разпространено ходенето при психотерапевт, се мъчат да си го излеят пред нас  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 722
Теорията ти е много вярна.
Надя, може би и поглед върху работата ми имаш?
Ми, заповядай, да те запозная  Mr. Green
Пише се тълкУвателни.  Познай защо.

# 112
  • Мнения: 54 755
Ами, по-добре да ги запалим организирано и публично. "Изгори, за да светиш." Отивам да изровя моята диплома от шкафа. Пу, съм първа.
Странното е, че от понеделник всеки ден споря с подобни индивиди. Явно идването на пролетта активизира някои, хм, странности да го кажем...

То не е само по такива теми.
По колко други чувам безумни твърдения!
Вече се отказах да разубеждавам невежи хора, и без това ме смятат за много лоша! Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 4 349
Теорията ти е много вярна.
Надя, може би и поглед върху работата ми имаш?
Ми, заповядай, да те запозная  Mr. Green

Не, нямам нищо, просто това е най-елементарното доказателство за можене. Иначе дипломите на стената не става. Ти кажи колко дела си спечелела на 100 % това, което е поискал клиента ти, и на колко % от това, което сте поискали след направената редакция по практиката на съдилищата?
А колкото до предложението, засега ще се въздържа  Mr. Green Mr. Green

# 114
  • Мнения: 29 871
Затова сме на този хал - учители стават адвокати, инженери - счетоводители, филолози - строители и т.н.
Само лекарите още са под строг режим за практикуване, иначе и там специалисти без дипломи ще се навъдят...

# 115
  • Мнения: 7 325
Абе то има разлика между това което иска клиента и това което може да стане в действителност. И аз отидох в истеричен пристъп и казах на адвоката ми - искам да сменя фамилията на синът ми, щото ми писна вече - а той ми каза - не става, кажи сега какъв ти е проблема да седнем да измислим вариант за разрешаването му.
И май предпочитам да ми каже че нещо е невъзможно, отколкото да ме залъгва с празни приказки и това което искам да чуя, а на края една голяма нула.

# 116
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
И аз съм имала случаи, когато някой дядо или полуграмотен да се изцепи за  някой колега - той е голям адвокат - печели всичките си дела. Ама простено им е с оглед интелекта.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Какъв е проблема с теста?
Иска или не авторката, ако бащата е решил ще го направи. Не му трябва съд за тази работа.
Детето няма 1 година и бащата може би оспорва произхода му? Авторката така и не каза какво става, но няма значение.

Ако не е сигурен, че е биологичен баща може да направи теста, за да е сигурен за себе си. Не му трябва съд за тази работа. При някое от вижданията по режим, отиват в лаборатория и го правят. Дали сега или след пет месеца...Може да не носи правна последица, но носи много важна информация.

Виждала съм дама съгласна на ДНК тест, при съмнения от партньора и. Разсърди се, че и няма доверие, но каза ОК. Резултата ясен, но тя беше сигурна в резултата още преди да отиде на теста. Дори се включи, за да не излезе скъпо. Та под клетва и аз мога да кажа, че сина ми е от Путин, но виж теста ще покаже друг обект.  hahaha Даже и същото петно на предния резец има като баща си  Joy

Гледам спорите за великото право да държиш правата. ХАХАХА Няма да коментирам.

# 118
  • София
  • Мнения: 4 349
И теста ще го направи ли по-добър баща или какво. Тестът нещо не може да промени, ако не иска да се грижи за детето си, няма да го направи и със тест, и без тест.  Thinking Thinking Thinking

# 119
  • Мнения: 54 755
MeMyselfI, тест, по принцип, сигурно всеки може да си направи срещу заплащане.
Просто за конкретното дело не е необходим.

Общи условия

Активация на акаунт