Сладкарничка за книги - тема 37

  • 21 809
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 462
Кога изписахте три страници  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Деси прекрасна е новата ни тема   bouquet  bouquet  bouquet


Изчезвам на танци, ще ви нагледам по-късно.

Паяче, този козунак, аууууу, страхотен е.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 378
Деска,браво,така ми се иска и аз да карам  Praynig
И имам самочувствието,че ще бъда много печен шофЕр  bowuu
Аз също не пия алкохол.Лятото предпочитам леки коктейлчета,през зимата две до пет глътки винце.Но не съм фен.
Ликьорче също харесвам,въобще лиготии са моето.

# 47
  • Мнения: 2 137
Деска, благодаря за темичката  bouquet
Довечера ще пиша повече Hug

# 48
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 331
Деси, благодаря ти за новата темичка! Засега виждам хубавата заглавна картинка. Останалото от дома ще мога. За някакви амазонки споменавате  Crazy

Слив, много ми стана интересно да прочета за игрите срещу агресия.  Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Алекс, то хубаво да карам...ама нямам автомобил и съответно Ачо много, много ми няма доверие. Докато карах курса и след това имах много хъс да карам /карах курса на чисто нова коля  ooooh! голяма грешка  Peace/ и имах някакво самочувствие...след това като се качих ми сряза господина крилцата...мислех да купувам кола докато работех, но ми се насади страх и реших, че няма смисъл...другото кофти е, че в началото карах всеки път на различна кола /имаме няколко + две на други хора/. Иначе съм много разумен шофьор, не се пъна на волана, карам дори сравнително бавно...на мен ми носи удоволствие самото шофиране и имам желание да карам.  Така, че сега полека-лека мисля по малко да карам, когато имам възможност, знам че всичко е до практика...

Сливче, ти защо не караш? Запиши се на курс - никога не е късно, в семейството ми никой не е шофьор и никога като че ли не съм имала амбиции да карам...Ачо има автомобил и в началото на връзката ни транспорта/разстоянието не ни беше пречка...сестра ми... Grinning с кола в гаража, но без книжка...все на таксита разчиташе като вдигне малкия температура по нощите...и така реших, че трябва да изкарам книжка, за да съм полезна сама на себе си, ако някога нещо се наложи, като пробвах взе че ми хареса...и винаги това споменавам на Ачо "Трябва да се науча да карам перфектно, утре като имаме деца живот и здраве, да не ангажирам хиляда човека и 101 ситуации за ходене на детска градина и всичко останало."

# 50
  • Мнения: 1 198
Благодаря на Деси за новата тема.    bouquet
Пиша от телефона, в университета съм, после ще се видя с МП,че ми е залипсвал.   Blush
Довечера повече!  Peace Hug

# 51
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря за новата тема   bouquet

Бира със спрайт се пие много в Германия и Австрия, даже си я продават бутилирана- радлер се казва насладата.
Аз чиста бира не пия Mr. Green

на въпроса на Елинка за Спирит-а- аз съм била два пъти, и двата съм купувала билет за един ден, понеже останалите не са ме вълнували. Първият беше с хедлайнери Faith No More, вторият Skunk Anansie и Moby. Разкошни две вечери изкарах Party

# 52
  • София
  • Мнения: 3 276
И аз при вас  Hug Благодаря за новата тема, Деска, страхотна!  bouquet Работната група са подготвени за пране, както виждаме всички, значи - ток и жици сме Wink
 Hug  Hug  Hug

# 53
  • Мнения: 1 829
Деси, завиждам ти за книжката  Blush Каня се от поне 3 години и все нещо ме спира /пари, време и т.н./ уж съм решила сега лятото да изкарам курса, но знае ли се  ooooh!

Много се ядосах и имам нужда да си кажа, че няма на кой друг. На който не му се четат празни приказки да не чете  Blush

Скрит текст:
Както ви бях споделила котката ни Кити е на антибиотик вече 4ти ден и понеже няма кой да ме кара всеки ден до ветеринаря днес за втори път двете със свеки се мъчи да и слагаме инжекциите /че не е 1 ами 2 ooooh!/ Горкото животно много го боли от едната, понеже лекарството е много гъсто и винаги на 2рата пада дране и хапане, ама днес беше ядосана явно и направо ми съдра ръцете. Не можах да я държа, а на мен тя има най-голямо доверие. Оставих свеки да я държи, а свекъра да и бие инжекцията, че аз имам страх от игли естествено ухапа и тях  Crossing Arms И свекъра ми толкова се стресна, че ми събори сандъчето с насетите подправки и всичката пръст се изсипа в обувките ни  #Cussing out Човека се притесни, аз се изнервих на себе си за дето съм го оставила на перваза и стана ... Яд ме е, че бяха потръгнали вече и бяха отделени с преградки надписани, а сега стана мазало като върнах пръстта вътре. Явно днес не ми е ден #Crazy

Извинявам се, че ви занимавам с такива дребни неща, но ММ е толкова уморен последно време, че не ме и слуша какво говоря, а понякога човек има нужда да сподели неволите от деня  Naughty

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Лофче  Hug не се ядосвай /или поне си влияй психически, че има много по-сериозни неща, за които човек да се ядосва/, не трупай нерви и напрежение, отразяват се зле на здравето  Peace
Ако ги върнеш обратно в сандъчетата, дали има смисъл  Thinking

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Лофче, не се ядосвай...Или поне опитай да не се ядосваш прекалено много, било ти е кофти ден...
Деси,
Скрит текст:
Краси нали е професионален шофьор, и си мисли, че той като се е родил научен да шофира, то всеки трябва... Та в малкото пъти, които съм го возила беше повече крещене. А иначе, примерно на жената на племеника му като го вози, е един тих, обясняващ, спокоен. Така се и случи, че още първия ден ми се наложи да карам сама. Няма да описвам колко съм благодарна, щото ако трябваше да карам с него, аз сега кола нямаше да карам...
Но и  изкарах късмет, че точно докато карах курса, баща ми реши да ми остави едната си кола. Краси първоначално се възпротиви, за чий са ни две коли, той и без това нямал време да си кара неговата... Дъра, бъра. Тихо му съснах, че съм свикнала на дизел, а неговата е бензин и газ, но дефакто само газ, да си я кара той. Два - три  пъти ми се наложи в началото да карам неговата, два пъти ми свъши газта на най кофти място, един път нещо не се разбрахме със съединителя и и предизвиках драма на кръстовище....И му заявих, че неговата кола мен ме мрази. Та хариза колата си на една от племеничките си и оставихме само колата на баща ми.
А иначе, мерак да изкарвам книжка въобще нямах. Като бях на 5 баща ми направи кофти катастрофа и аз бях в колата. Та никога не съм и мислила да се уча да шофирам. Но ми се наложи, защото градината на Кати е в другия край на града и това по 10 лв на такси за ден ми дойде в повече. А и като си помисля, че недай си Боже, ако се наложи посред нощите да ходим до спешното с Кати ... Но едва ли е имало друг случай някой да кара курса без грам мерак... Чак не мога да повярвам сега какво удоволствие ми доставя да шофирам. 
Слив, а ти защо не шофираш?

# 56
  • Мнения: 738
О-о, честита ни нова тема... Прелестна, прелестна.
Да не беше само снегът навън...
 Rolling Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 6 210
Камиче  Hug, има ли много сняг по вашия вилает? Тук пак заваля силно  ooooh!
Деси, така е, всичко е до практика! Благодарна съм на бившия ми мъж, че имА търпението да ме учи и да не ми мрънка никога. Е, шегували сме се, бъзикали сме се, но много спокойно ми помагаше със съвети.
Ще готвя вечеря..., ама по телефона.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 899
Ще готвя вечеря..., ама по телефона.
Любимото ми готвене  Mr. Green

Ох, полегнах си малко, че не се чувствам много добре и сега ви наблюдавам през телефона. Ама не ме мислете, нещата са нормални  Wink

Лофченце, не ти е било ден просто. Не се ядосвай. Аз нищо не разбирам от градинарство, но не могат ли да се спасят подправчиците? А Кити бързо да оздравява!

Зори, одеве пропуснах, но то защото не бях прочела всичко.
Честит празник в твоето семейство! Пожелавам много здраве и само хубавини!

Нелче,
Винаги, когато имаш нужда, съм насреща.
Скрит текст:
     И не искам да се притесняваш да ми звъниш; телефоните са за ползване  Wink     

Оф, трябва да се надигна и да дам на детето вечеря.
После пак ще дойда.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 378
Първо да питам Камиче,дали ще участва в "Походът на книгите"?
А за шофирането.Ще кажа набързо.Родителите ми не бяха шофьори.Никога не сме имали кола.Нито москвич,лада нищо.Ходеха си на работа с градския транспорт,пътувахме си в провинцията с автобус или влак.
Не съм и усещала нуждата от кола.После като се запознахме с ММ и той не шофираше.В последстие обаче изкара книжката и като се оженихме си купихме едно голфче,което криво,ляво вървеше.Така се случи,че той взе служебен автомобил,малката стана излишна и аз още не чувствах нужда да се науча да карам.Добре ама с времето нещата се промениха.Исках,но ту пари за курсове не стигаха,ту време,ту оправдания,че нямам какво да карам.И така до ден днешен.Аз не карам,имам крещяща  нужда да го правя,и вече правя сериозни планове да се запиша на курс.Дай боже и собствена кола да имаме,че да се кефя и аз.
Ние вечеряхме-грахче,поучихме по Човек и природа и сега смятам да се трупна и да отдам дължимото на моето тяло-почивка и сън.
Лофче,имала съм и аз твоите моменти.Всичко,което правиш се преобръща наопаки.А,забравих да ви кажа,че вчера така стъпих накриво,че като полетях,още се чудя как не си залепих прекрасния нос в цимента.

Общи условия

Активация на акаунт