Сладкарничка за книги - тема 37

  • 21 822
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 005
Ами, Вив, той тоз' чай черен безкофеинов, ако не бъркам, как да е хубав  Mr. Green
Аз и "Яж, моли се и обичай" не харесах, не я дочетох даже  Rolling Eyes та към втората даже не съм посягала.
Ако днес се наканя да поръчам Пазителката ще ти я дам да я прочетеш.

# 76
  • София
  • Мнения: 10 858
Хаха, Да Ули, черен безкофеинов е, ама разчитах на ядковия ароматец бее  Laughing  Ще трябва да го пробвам и студен, може пък да не мирише на машинно масло  hahaha
За Пазителката, благодаря ти  Hug ще видим, че имам зверско количество книги за четене, на хартия, а на четеца - да не говоря. Дори вече не помня отзивите, заради които съм насваляла толкова нещо ... а кога ще го прочета, един Господ знае  Whistling
 Hug

# 77
  • Мнения: 1 735
Добро ви работно петъчно утро! Цяла нощ сънувах, че е събота и че не трябва да ставам. Да, ама не. Добре поне, че утре се освободих от работа. Нямате се представа колко съм радостна. А пък довечера сме на концерт с ММ и съвсем се вълнувам, по детски!  Hug

Лофче, и аз съм от кучешката дружинка.  Hug Взимам си кафенце.

Ули, снощи забравих да ти кажа, че "Ледената кралица" на Хофман я четох в е-формат, но не знам дали не съм я изтрила. Ще потърся почивните дни, ако ти върши работа.  Hug

Нели, какви обувки? Аз скоро няма да ги вадя моите. Все още си ходя с пълно зимно снаряжение, само якенцето ми е по-тъничко.  Crossing Arms

От два дни се каня да си кажа, че аз също предлагам за прочит тъй хвалената от Маришка и мен СерафинаHug Който иска, да си казва!  Hug

Хайде хубав и слънчев да е денят ви!  Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 10 758
Добро петъчно утро  Hug
Само дето не е петък в истинския смисъл на думата, че нали и утре работим, но нейсе  Tired

Ммм... страхотно кафенце, Лофче  Heart Eyes

Вивче, кой "мой" чай го има в Лидъл?  Rolling Eyes Плодовите пирамидки ли?  newsm78
На мен пък страшно не ми допадна ето този чай:  Sick

Скрит текст:

Аз все още имам "Пазителките ..." /не знам защо говорите в минало време за моите "Пазителки"  Laughing / и мога да ви я дам след като майчето на Кали я прочете  Hug

Лотхееен, теб ли видях тази сутрин на "Дондуков"?  Simple Smile
Вървеше към бул. "Васил Левски" и май носеше чаша с кафе?   Hug

И аз не знам Нелчо как припка с обувчици  Rolling Eyes Но може и да е по-топло при нея...  Hug
Аз съм още с боти и май нямам намерение да ги свалям в близките дни  Mr. Green

Ели, браво на теб, че си си освободила работната събота  Hug
При мен няма шанс... Надявам се поне да е до към ранния следобед  Wink

Днес има частично слънчево затъмнение  Grinning
Дали ще се види нещо?  newsm78

# 79
  • Мнения: 1 735
Миж, вярваш ли ми, че за първи път няма да работа в работна събота? Затова и толкова се радвам.  Hug

Ще може пак някоя от вас да ми намали една картинка за аватар?  Praynig Ето я:
Скрит текст:

Да знаете, че с тези чайове сте много заразителни!  Hug

# 80
  • Мнения: 456
Миж, апсолютли право в целта:) мен си видяла Simple Smile

# 81
  • Мнения: 5 776
Аз пия кафенце, денят е прекрасен, пролетен, слънчев  Heart Eyes
Не слизам от колата, като малка сънувах как карам и с първите си спечелени пари изкарах курса  Laughing. Тук е абсолютна необходимост, разстоянията са големи, а ГТ няма. Дребния например има училищен автобус, но за да го хване, сутрин трябва да излиза 50 мин по-рано и после да дреме в училище до началото на първия час.

# 82
  • Мнения: 10 758
Ели, заповядай  Hug

Скрит текст:

Лотхен  Hug
Питах, защото първо, че не съм особено добър физиономист, а пък и преди да видя теб видях друг един познат и си казах, че много станаха случайностите за една сутрин, а се оказва, че не били много  Grinning

Пак ще намина  Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 10 858
Миж, черния с портокал  Heart Eyes Суперски е!
Гледах имаше и други пирамидални ... разни горски плодове, а-у  Grinning
Те Убави ли са?

# 84
  • Мнения: 476
В момента пия зелен с портокал и мандарина от пирамидките на Лидл и много ми харесва. Аз по начало предпочитам зеления пред черен чай, но хубав ърл грей не отказвам.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 210
ДУ!
Вив, имам "Пазителката на тайните". Сега е на гости в Мария Ч., после съм я обещала на Кали и на майка й, а след това е за теб  Hug.

# 86
  • Мнения: 1 831
Вив, аз съм фен на тези чайчета на Лидл, много ми харесва един с карамел и круша  Heart Eyes Не е нито черен, нито зелен  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 735
Миж, благодаря!   bouquet Даже вече се премених!  Hug

Вени
, ти на твоите книжки сложила ли си им чипове за проследяване? Добре си пътешестват! Чак да им завиди човек!  Hug "Играта" на Андерш де ла Моте хареса ли ти? Може и да си казвала, но не помня.  Embarassed Другата седмица се очаква и втора част, ама ти сподели, че знаеш.  Hug

Вив
, моите "Пазителки" са свободни, ако много ти се причетат!  Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 10 858
Леле, Венка  Embarassed Извинявам се и ти благодаря  Embarassed  Hug
Но преди това чинно си чакам Свят без край  Embarassed Embarassed Embarassed

evilan, благодаря ти за препоръката  Heart Eyes Вероятно ще го пробвам  hahaha Аз всеки ден пия по една чаша зелен чай, макар изобщо да не го харесвам, но го пия насила, защото е полезен. Изобщо не знам кой е хубав, всички са ми отвратителни, в момента пия чист такъв, пак от Лидл  baby_neutral Може би за мен е точно този вариант, с някакъв допълнителен аромат, различен от мента и жасмин, които само допълнително сгадяват и без това не-ми-харесващият зелен чай  Laughing

Лофче, записвам  smile3523

Елинка  Hug Засега отлагам, пък по-натам ще видим. Благодаря ти!  Hug

# 89
  • Мнения: 5 405
Може ли и мен да ме запишете някъде за Мортънката Grinning От на Елинка списъка също си бях харесала някакви книги (май и на Авлига, ако не се лъжа..), ама и при мен един Бог знае кога ще стигна до тях. Бях си записала някъде на бележка на екрана на лаптопа/компютъра, обаче ако ви снимам колко бележки има на лаптопа, ще се хванете за главата - в различни цветове са, като лепящите се  #Crazy Laughing

Някой ще се възползва ли от промоцията на Хермес? Чудя се дали да не се разходя до книжарницата им  Blush

Общи условия

Активация на акаунт