Дали мога да пътувам?!

  • 890
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 766
Наистина всичко е индивидуално. Ако имаш нормална бременност, без усложнения, защо не. Стига колата да е хубава и да не те друса Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 027
Ако се чустваш добре  Peace Лек път и приятно изкарване. Все пак не си сама и ако колата е добра, давай.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Дори и да се чувствах добре, не бих рискувала да пътувам Naughty

# 18
  • Мнения: 1 393
Аз си пътувах постоянно и 3 дни преди да родя ходихме с едни приятелки сами до Пловдив и се смеехме,че ако тръгна да раждам ще ми помагат Joy

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не се тревожи Снеж.Аз в началото на 9 месец ходихме също наоколо 120км.от нас на едно село и то с преспиване за 3 дена.Щом се чувстваш ок мисля,че не е проблем.Те като ме видяха разни баби почнаха да ми викат как така съм тръгнала и тем подобни им виках,че аз съм бременна,не болна и щом се чувствам ок какъв е проблема.Взех си само за всеки случай една опаковка Папаверин,че да се чъвстам по-спокойна,ама не ми потрябва.Така,че смело се разходете,както се казва за последно преди бебо.

# 20
  • Мнения: 505
Аз изминах 10 000 км през моята бременнотс и никога не съм имала проблеми + от София до Варна и обратно през 6 месец. Но истината е чеслед 8 месец си стоях вкъщи и карах само на разходки-все ме беше страх да не ме свари някъде неподготвена. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт