Да отслабнем заедно!

  • 52 181
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 508
Броенето на калории е трудно само в началото, след това става дори машинално Peace

Фиона, браво за запазените резултати, а проблемите се надявам да се подредят по най-добрия начин за теб Hug

Аз започвам от нулата, че покрай проблеми спрях да тренирам, спрях и да се храня правилно и паласките пак изскочиха, а и не са малко килограмите, които по принцип искам да сваля ...
Сега се чудя дали да започна пак с броенето или с друг режим Thinking Ще видим.
Успех на всички!

# 691
  • Мнения: 82
Здравейте на всички бъдещи фиданки!

След хиляда кандърми започнах и аз да диетувам. То голямо четене беше...голямо мислене, че "ЗА" и "ПРОТИВ" ли не беше...С няколко думи - на 28 съм, 103 кг / 178 см, без кантар, но с мечти за 75 кг. От няколко години се боря, имало е моменти, в които стигам до 82 кг, но после ми писва и си връщам рутината. При мен досега отслабването все е било с гладуване ( голяма мъка ). Ама то, щото нали все искам бързо да е, за две седмици да е...тъпа история.  #Crazy
При мен яденето е религия  Sick От скука най-много ям, на филми и на реалитита  #Cussing out Даже направо ми е тъпо да гледам нещо, ако няма да свиня разни снаксове и сладолед. Какво ще ям през деня, е пряко свързано с настроението ми. Не ям ужасно много неща, които ми пречат да следвам която и да е диета ( месо ( освен, ако не е кайма ), риба, броколи, целина, цвекло, всякакви зелени треви, ориз, извара, кисело мляко, трици всякакви...   Sick ). Обичам картофи ( не варени обаче ). Изяла съм декари от тях.
Реших сега да пробвам по правилния начин - с балансирано хранене и спорт. До другото лято да ги сваля - берекет версин. Пречат ми много...главно на самочувствието. Искам дънки, не клинове. Искам на снимките да заставам отпред. Иначе здравословни проблеми нямам.
Тренирам с Румяна Илиева ( тренировките за начинаещи ). Ям плодове, шопска салата, яйца, таратор...Пия фреш от грейпфрут сутрин и зелен чай вечер.
Това е, подкрепям ви всички морално, ще следя и ще пиша за съвети.
Поздрави!  bouquet

# 692
  • Мнения: 1 855
Ехаа, взехме да се посъбираме момичета Hug  ТутмЪничка, и аз така ям пред телевизора вечер, много отвратителен навик, с който съм решила да се преборя вече #2gunfire Сигурна съм, че повечето кила от там ги качих последните две години....и от отпускане естествено да ям всичко и най-вече сладкото. Карам вече трети ден без сладко, основно на месо и млечни. Така се наспивам по-добре и сутрин съм някакси по-бодра и неподпухнала Laughing И хем си го знам това от години, че е така и пак продължавах, егати животното съм ooooh! Но вече край Naughty
Пишете, да се мотивираме взаимно, по-лесно е така Hug

# 693
  • Мнения: 2 369
И аз подтвърждавам още един път, че напълнях от гледане на ТВ. И аз още от много години насам съм свикнала да не сядам пред ТВ без ядене. Ужасен навик!

# 694
  • Мнения: 82
Да ви разкажа за моите мотивации - глупави женски, но все пак ме надъхват.
Например дрехите: имам една туника в турско синьо, която си мечтая да облека от няколко години, също и червена рокля, купих си я за една сватба, но не я облякох. Забравих да спомена и че танцувам народни танци в един ансамбъл и умишлено не съм си купила носията още, защото не искам да е голяма.
Понякога съвсем преднамерено пропускам срещи с приятели от миналото, за да не отговарям на въпросите им "Ама ти кога напълня?", "Леле, много си напълняла" ( сериозно ли, не бях забелязала, добре, че беше ти да ми кажеш ) и тем подобни.
Банския, разбира се - искам нов и секси.

И някак смятам, че това е краят вече. И не мога да търпя повече - ще сваля тези килограми, ако ще да се разчуе! Не мога да понасям идеята, тялото ми да ме контролира и ограничава.

Заради себе си го правя. Половинката е с мен от периода, в който бях слаба, досега - според него съм красива и туйто. Парадоксът е, че не страдам от липса на мъжко внимание...Но АЗ не мога да търпя вече, тежи ми ( бюстът най-вече ).

Та така...Днес съм на ябълки, круши, таратор и кюфтета на фурна. Нещо нямам мускулна треска от упражненията на Руми...дали е нормално, а пък са ми тежки за изпълнение, накрая съм издъхнала вече.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:
Да ви разкажа за моите мотивации - глупави женски, но все пак ме надъхват.
Например дрехите: имам една туника в турско синьо, която си мечтая да облека от няколко години, също и червена рокля, купих си я за една сватба, но не я облякох. Забравих да спомена и че танцувам народни танци в един ансамбъл и умишлено не съм си купила носията още, защото не искам да е голяма.
Понякога съвсем преднамерено пропускам срещи с приятели от миналото, за да не отговарям на въпросите им "Ама ти кога напълня?", "Леле, много си напълняла" ( сериозно ли, не бях забелязала, добре, че беше ти да ми кажеш ) и тем подобни.
Скрит текст:
Банския, разбира се - искам нов и секси.

И някак смятам, че това е краят вече. И не мога да търпя повече - ще сваля тези килограми, ако ще да се разчуе! Не мога да понасям идеята, тялото ми да ме контролира и ограничава.

Заради себе си го правя. Половинката е с мен от периода, в който бях слаба, досега - според него съм красива и туйто. Парадоксът е, че не страдам от липса на мъжко внимание...Но АЗ не мога да търпя вече, тежи ми ( бюстът най-вече ).

Та така...Днес съм на ябълки, круши, таратор и кюфтета на фурна. Нещо нямам мускулна треска от упражненията на Руми...дали е нормално, а пък са ми тежки за изпълнение, накрая съм издъхнала вече.
Това е за  #2gunfire Някои хора са много тъпи, нетактични или просто злорадстват, не знам но е адски неприятно, разбирам те.  341uu

# 696
  • Мнения: 1 855
И на мен хора, които не са ме виждали последните година-две все това повтарят...."ма колко си напълняла, що така" Rolling Eyes Старая се уж да не обръщам внимание, но си е много неприятно това. Да не говорим, че някои са и доста по-пълнички от мен, ама...карай.
И годините виждам, че си казват думата също. Преди за 2-3 дни и ми проличаваше, сега съм почти на 40 и става мнооооого по-трудно. Борбата ще е жестока, но тоя път няма да се откажа, докато не стана поне 60кг Naughty

# 697
  • Мнения: 24
Здравейте. Ето ме и мен при вас. На 35 години съм - 163см и вчера сутринта бях 71.4кг. От вчера съм на някаква диета според която трябва да сваля 14кг за 14 дни. Първо не вярвам да я изкарам докрай, а втора да сваля тези кг. Но ето на днес съм 69.9кг  Rolling Eyes Продължавам с диетата. При мен много мотивиращо ми подейства закупуването на една нова рокля по тялото - като се погледнах в огледалото и се втрещих....Друго което ми подейства мотивиращо е, че наскоро един колега ме попита дали не съм бременна.... Embarassed А ми трябва да сваля 5-6кг поне на първо време. Но ги натрупах все на корема - отврат. Shocked Та така - току що си изядох двете яйца за закуска и един грейпфрут. Продължавам и се надявам. Hug

# 698
  • Мнения: 4 350
mecanka321,коя е тази магична диета?

# 699
  • Мнения: 5 508
mecanka321, надявам се си наясно, че подобна диета в повечето случаи завършва с йо-йо ефект  Peace Най-здравословно, а и с цел задържане на теглото, е да се сваля по 0,500-1,00кг. на седмица.

# 700
  • Мнения: 24
sun sea, ето тази. Не знам дали ще успея да я спазвам, защото съм си лакомичка, но факт е, че вчера не усещах глад, а резултата е налице. Освен това си позволих кафе със сметана и мляко на закуска.

Ох не знам защо не успявам да пусна линк - нещо не ми позволява. Shocked Иначе се води "Диета с яйца". Наясно съм за йо-йо ефекта, но при мен проблема със задържането на килограмите го няма. Имам проблем само със свалянето им . Т.е. поне досега винаги е било така - дано и сега да е така. LaughingА и да добавя - аз не искам -14кг и -5-6 са ми достатъчни. Харесвах си се и на 64-65кг, тъй като ми е по-едър кокала и съответно по-тежък и на тези кг изглеждах добре.

# 701
  • Мнения: 4 350
Благодаря,намерих я. bouquet bouquet bouquet

# 702
  • Мнения: 1 855
Добро съботно утро Hug
Колко е добро не знам, нещо се мъчи да ме боли главата Rolling Eyes А уж без въглехидратите се чувствам  добре по принцип...Чудя се и аз дали да не пробвам нещо по-драстично, та да видя резултат, или да си карам така бавно и славно Laughing
Тази диета с яйца къде я има?

# 703
  • Мнения: 24
Добро съботно утро Hug
Колко е добро не знам, нещо се мъчи да ме боли главата Rolling Eyes А уж без въглехидратите се чувствам  добре по принцип...Чудя се и аз дали да не пробвам нещо по-драстично, та да видя резултат, или да си карам така бавно и славно Laughing
Тази диета с яйца къде я има?
Пишете "диета с яйца" в търсачката. Тази която излиза от "За жената" - тази е. 14-дневна е.

# 704
  • Мнения: 1 855
Благодаря, сега ще я видя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт