Февруарските бебоци - малки, сладки жабоци :)

  • 59 732
  • 481
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 9 021
Защото всички пишат в тайните групи във фейсбук.  Тук пишем две-три майии, които не сме в тези групи.

# 391
  • Мнения: 158
Здравейте, мами. Огито на 5тия ден след ваксината получи разтройство и повръща първия ден 2 пъти след спане.Ходихме при педито каза, че не е от въпросната ваксина, а е или вирус или храна по скоро първото изписа му линекс бебе, ентерол,рекомфорт и един сироп и детето се оправи. Беше ужасно, но се радвам, че отмина. Здраве на всички бебоци желая!

# 392
  • Мнения: 1 174
Защото всички пишат в тайните групи във фейсбук.  Тук пишем две-три майии, които не сме в тези групи.
Защото е много хаотично, защото трудно се намира информацията ( по-трудно от тази в ФБ, но не невъзможно).  Другото е, че всички вече се познават много добре и са приятели помежду си. Поне аз така си го обяснявам.

# 393
  • Мнения: 9 021
Донякъде си права, донякъде не.
С предишните ми февруарки 2008, нямахме фейсбук група до преди 2-3 години. Имаме изписани 200 теми тук. Simple Smile Времената се менят, трябва да сме иновативни. Сега фейсбук е на мода, удобен и т.н. Всеки избира кое да ползва.  Heart Eyes Hug Peace
Лис, ако искаш може да те добавят в някоя от групите, кажи ако решиш, ще пишем на мамите. Simple Smile

# 394
  • Мнения: 487
Благодаря ти, Алина за предложението, но за сега си ми е добре и без да съм в ничия група  bouquet

# 395
  • Мнения: 603
Аз нямам и избор като нямам фб  Mr. Green
И се надявям да се поразпишем тук ама дали Simple Smile

# 396
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Здравейте момичета  bouquet

За ваксини не мога да се включа при нас са различни. Борис още не ходи само като го държа за двете ръце и е нестабилен. Играе си сам, не търси внимание непрекъснато, обича да яде  Mr. Green ако м давам калкото иска ще се пръсне, яде вече всичко, обича боб и картофена яхния, леща на мусаката малко се мръщи, яде и застроени супи. Вечер АМ 240 мл си ги изпива, от два дни пропи вода  Grinning преди това сокчета само / разредени с вода / сега се учим да акаме на гърне, един успешен ден имам, ще подължавам, той си стои малко реве в началото, но м давам книжки да разглежда.

Ще се радвам по-вече мами да споделят за развитието на бебетата, защото ми е първо, сама съм и действам по интуиция  Hug

# 397
  • Мнения: 175
Привет,и от мен Simple SmileНашият бандит проходи,миналата седмица правихме прощапулник.Ваксината я понесе без странични ефекти.Има 10 зъбчета,последното попълнение са долни кътници,придружени с хрема.На път са и горните,дано да ги извади лесно.Грам не слуша,режима на сън много се промени.Спи по има няма 2 часа,през деня.Добре,че вечер спинка Simple SmileМного е жизнен,любопитен,пълен с енергия:)Отново е за подстригване,но този път ще се ходи на фризьор...дано да мога да го укротя Simple SmileДруго за споделяне,не се сещам Simple SmileЛека вечер  bouquet

# 398
  • Мнения: 487
И моят син го мъчат зъбчета, има 8, днес дори имаше температура и му дадох 5 мл. панодил. Успокои се и заспа.
На гърне още не съм го учила, мислех да започна лятото, но може и тия дни да опитам за проба.

# 399
  • Мнения: 366
Здравейте, мамита Simple Smile
Бързам да ви се похваля, че Пачи вчера вечерта проходи. Толкова се радва от новото си умение, че даже тича Simple Smile.
Утре мисля да го водя до педиатърката, защото започна да покашля. Няма видимо хрема, но ми се иска да го види.

# 400
  • Мнения: 366
Здравейте мамита Simple Smile
Хайде малко да пораздвижа темата, че е пак в застой. Миналата неделя правихме прощъпулник. Хвана си първо молив, а след това учебник. Накрая реши да си вземе и химикалка, та се надявам да му върви учението Simple Smile. Пачи, изкара този гадният вирус, където трудно отшумява. Наложи се да пие и антибиотик. Разболяването му съвпадна с избиването на 2 кътника. Категорично отказа и млякото и вече има 4 хранения с твърда храна.
Как са бебчетата ви?

# 401
  • Мнения: 63
Освен че избиват кътници, явно кара и бебешки пубертет. За най- малкото нещо се тръшка, скубе, хапе и пищи. Не знам как ще я озъптя, по цял ден се утешаваме за нещо. Другото нове е , че преминаваме към обща храна и там също е драма, храня я по 1 час , хич не й е вкусно  , свикна на пюрета и сега е много трудно.

# 402
  • Мнения: 745
Елица навърши в петък 1г и 2 м, ходихме в четвъртък при нашата лекарка да й слага ваксина. Тази, която трябваше на годинката да се сложи. Мине добре. Не вдигна температура. Но на следващия ден кака й беше с лека температура след като предния ден беше почнала да кашля. От тази нощ и Елица програчва малко и накашля, та сега лекувам и двете. Иначе си имаме 10 зъба, а апетита й е все така променлив и предимно слаб. Набляга си на млякото. Всичко друго хапва, но по мъничко. Изяжда 10-тина хапки и почва да плюе. Нощем спи неспокойно. Често  мръкна и проплаква. Лочи мляко както не е лочила като новородено и пълни здравата памперсите. Добре, че кака й поне вече се научи без памперси.

# 403
  • Мнения: 9 021
Здравейте, има ли още непроходили февруарчета?

# 404
  • Мнения: 19
Здравейте, има ли още непроходили февруарчета?
Simple Smile ние още не сме. Синан прави само 3-4 крачки и щом разбере , че върви сам, веднага се пуска и сяда  Mr. Green А иначе като го държим за едната ръчичка  си ходи

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 11:46 от aysi_s

Общи условия

Активация на акаунт