Хубав и траен аромат на дрехите

  • 70 195
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 776
Пера с капсули /Ариел или Даш/,но откакто започнах да ползвам дезинфектант за пране , прането мирише по трайно /бях усетила лош дъх от пералнята, почистих я един път с препарат,празна на 90 градуса и оттогава вместо омекотител слагам капачка дезинфектант/. Слага се като омекотител, миризма има много лека и нежна, но след изпиране мирише на праха, а не на него.
http://apteka.framar.bg/30030082/%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%B5% … 250-%D0%BC%D0%BB-

Запознах се с този препарат от темата за Кауфланд и го ползвам постоянно, но няма начин да замести омекотителя. Моята пералня си го взема на първото изплакване.
Добър аромат ми се получава напоследък от течният Rex + розово Коколино.

# 91
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
...почистих я един път с препарат,празна на 90 градуса... 
Аз не смея да я пусна празна заради центрофугите - на 90 градуса моята има 3 плакнения с центрофугиране след това.

Винените петна от кремавата покривка се изчистиха идеално със содата, в Лидл содата е 0.19 лв и си накупих цял куп.
Почистих идеално една зацапана от гримовете на децата кърпа.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 727
Аз не смея да я пусна празна заради центрофугите - на 90 градуса моята има 3 плакнения с центрофугиране след това.
Би трябвало да имаш програма без центрофуга, ако ти е по-модерна пералнята.  Peace

# 93
  • Мнения: 5 207
Центрофугата не пречи. Напротив, препоръчително е да не се спира, за да може някои малки частици да се издухат към помпата и да не запушат (евентуално) маркуча на ниворегулатора.

# 94
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Аз не смея да я пусна празна заради центрофугите - на 90 градуса моята има 3 плакнения с центрофугиране след това.
Би трябвало да имаш програма без центрофуга, ако ти е по-модерна пералнята.  Peace
Уви, не е Crazy
от 1 до 4 програма са с центрофуга.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 236
Пускай смело,аз оставям само първото плакнене на пълната програма и спирам,като пускам само програма плакнене после. Центрофугата наистина помага на малките частички да изпадат, но и аз не държа пълната програма /достатъчно се е киснала, въртяла/

# 96
  • Мнения: 5 215
Котьо Тръмп,колко сода сложи?
Имам една покривка с винени петна, прана с какви ли не прахове и няма оправяне, а много ми харесва.
Дали ще се изчистят със сода?

# 97
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Опитай да залееш петната с вряло прясно мляко и да постоят час-два. Ако избледняват повтори.
Сода сложих на око - може би 4-5 супени лъжици без връх + прах за пране и така кисна в легенЯ 3-4 дни. Остана едно бледо петно, накапах белина и се изчисти (за бялата покривка), а на кремавата се забелязваше, докато беше мокра едва-едва петното, но като изсъхна не се виждаше. Винените петна са много гадни за отстраняване.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 890
Може ли някой да покаже това дълготрайно розово Коколино, че съм го срещала в три различни по вид опаковки (все е розово) и миришат различно? Мерси.

# 99
  • Мнения: 5 215
Мерси, ще пробвам  bouquet
Сега се сетих и за още една с петна от вино. Наистина нямат махане. Tired

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте,
моят избор е лилавия омекотител Орхидея на някаква италиянска фирма няма ги на много места но се намират. На етикета пише Orchidea Selvatica. Има и хипоалергенна серия за деца и чуствителна кожа но не съм я пробвал. Саното също е добър вариант но лилавия омекотител ми прави дрехите по меки и ухаят по дълго време. Успех!

# 101
  • Мнения: 1 746
Здравейте, при последното ми пътуване до Германия си закупих ето този ароматизатор за тъкани Febreze.Беше на промоция и в Реал струваше 1.60 евро.Много приятен, нежен и траен аромат.
Тук съм го виждала в магазините за алтернативни препарати, но е ужасно скъп.

# 102
  • Мнения: 5 462
Здравейте,
моят избор е лилавия омекотител Орхидея на някаква италиянска фирма няма ги на много места но се намират. На етикета пише Orchidea Selvatica. Има и хипоалергенна серия за деца и чуствителна кожа но не съм я пробвал. Саното също е добър вариант но лилавия омекотител ми прави дрехите по меки и ухаят по дълго време. Успех!
Откъде ? newsm78

# 103
  • Мнения: 6
купувам го от един специализиран магазин за препарати в лозенец на кораб планина, виждал съм го и в центъра, ще намериш. Скоро като си взимах ми каза жената че имали и спрейове за текстил и пространства като тези yumos но свършили 

# 104
  • Мнения: 5 462
купувам го от един специализиран магазин за препарати в лозенец на кораб планина, виждал съм го и в центъра, ще намериш. Скоро като си взимах ми каза жената че имали и спрейове за текстил и пространства като тези yumos но свършили 
Аз не съм от София .Интерисуваше ме фирмата производител/най вече / , може и фирмата вносител/разпространител.Ако може да погледнеш на опаковката отзад коя итал фирма го произвежда

Общи условия

Активация на акаунт