Искам да кажа ... (29)_23.03-29.03

  • 48 326
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 7 171
Сина ми с триста зора става за училище сега , от понеделник не виждам как ще стане Grinning

Ние караме вече трета седмица със сменено време. Дори му свикнахме.

# 991
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Леле, при нас днес има слънце! Уж така ще се задържи и през новата седмица, е, с малко превалявания. Тук вече почна ваканцията на учениците - 2 седмици. Нали следващата неделя им е Великден-а. Ще се почива от четвъртък до вторник.
Не ми пречи смяната на времето, бързо се приспособявам. Харесва ми лятното часово време, че повече е светлата част. А и при нас вечер чак в 23 часа се стъмва лятото.

# 992
  • Мнения: X
Ами то имаш само 2 мнения Grinning май си е реклама.
 Сина ми си ляга късно и после и с топ не мога да го събудя / ами обяснява - Аз се бях събудил по-рано ,ама ти не си ме усетила и заспах пак  Joy /
 Навън е мрачно като ноември , мен ме мързи да започна тортата - само сливите накиснах  Joy
 Те се размляцаха  / и аз не обичам разкиснати и даже мислех да ги сложа сухи и сега  Joy /
  Тя уж бърза торта била / ама пак 1 нощ в хладилника  Joy /
 

# 993
  • Мнения: X
Леле, при нас днес има слънце! Уж така ще се задържи и през новата седмица, е, с малко превалявания. Тук вече почна ваканцията на учениците - 2 седмици. Нали следващата неделя им е Великден-а. Ще се почива от четвъртък до вторник.


Тук са във ваканция от днес до 9-ти април. Надявам се народът да се изнесе нанякъде, че да можем да се разходим без луди задръствания.

# 994
  • Мнения: 6 305
То в Малта няма къде да се изнесат горките хора, освен в Гозо  Laughing

# 995
  • Мнения: X
То в Малта няма къде да се изнесат горките хора, освен в Гозо  Laughing

Активно ползват услугите на авиокомпаниите и пътуват доста. Има и фериботи до Сицилия. А по Великден много чужденци си отиват по родните места.

# 996
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз само се притеснявам малко за детето, че ще му е трудно докато свикне, защото има навик да става в 5.45, а хваща автобуса от ъгъла до нас в 7.30. И в България беше така. Училището на 50 метра, тя час и половина по-рано става за да не закъснее.  Crazy Което е хубаво де. Баща ѝ е такъв. Мен и сина ми с топ не могат да ни събудят и аз поне цял живот съумявам да не ставам рано.  Laughing
В нас е обратното с децата - аз и голямата не можем да станем сутрин. Аз съм най-адекватна, като съм спала поне до 9-9,30. А ММ и малкия стават в 5,30-6,00. Откачена работа!
ММ има мач, а ние с децата отиваме на кино. Ще гледаме "У дома". Зачудила съм се дали да взема и двете деца на дружката ми, ама нещо ме понаболва главата и си мисля дали няма да ми станат много.

# 997
  • Мнения: 22 036
Имах прекрасен ден:-). Ходихме на юг от Пърт и се возих на мотор. Много приятно изживяване.
Беше супер приятно, но имаше и драма. Кенгуро се блусна в колата, добре че не нацели мотора.
Оцеля виеотинчето, а и ние.
Жаки, май бяхме малко директни, но е от липса на време и специфика на общуване. Никой не е имал предвид, че не полагате грижа за Мими, а че тя е в гадна възраст, а и да не беше пак щеше да те излъже по телефона, за да ти спести тревогите.
Прекрасно е, че имате добри отношения с баща и. Аз също разчитам на бащата на синът си и когато го оставям с него нямам никакви скруполи. Не се тормози толкова, тинейджърите са гадни, но и на тях им е гадно, просто трябва с любов да преминем едни 4 години Simple Smile.
Нямам идея дали ще се отвори, но ще го изтрия след малко.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 02:02 от Down Under

# 998
  • HH
  • Мнения: 3 264
Времето по гадния начин ли го сменят сега? Така и не се научих. Тъкмо започнах да ставам по светло  ooooh!

Отметнах всичко от to do листата, дори успях най-накрая да си купя апарата, който исках. Сега чакам да се зареди батерията и вече много се изнервям. Изчистих навсякъде и за мой срам изхвърлих 2 чанти хартии и 7 кашона от разни онлайн поръчки. Мисля, че под леглото ми може да се помести малка вселена  Mr. Green

ПП: Почти всички в темата са се "преоблякли" и ми е трудно да ви разпознавам. Blush

# 999
  • Мнения: 9 487
Здравейте, здравейте!  Hug минавам само да кажа, че тийнейджърството е наистина гаден период. Въпреки , че винаги съм споделяла с майка ми, тогава ми беше някакъв период на отрицание.

# 1 000
  • Мнения: 22 036
Здравейте, здравейте!  Hug минавам само да кажа, че тийнейджърството е наистина гаден период. Въпреки , че винаги съм споделяла с майка ми, тогава ми беше някакъв период на отрицание.
Нищо мило, след има няма 14 години ще ти се върне  Hug.

# 1 001
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Прегръдка за Жаки и от мен! Hug
Не бих могла да дам съвет, защото тепърва ми предстои да се сблъскам с тази възраст като родител, а и избягвам да поучавам другите как да гледат децата си, защото няма общовалидни предписания. Мога да споделям само личен опит, без да претендирам, че положителни резултати при нас биха били такива и при други. Само пожелавам здрави нерви, търпение и да съумеете да подходите към Мими по най-правилния начин за нея.  Peace
Дори и от позицията на преживяла тийнейджърството, не мога да кажа, че съм очаквала определено отношение, за да не върша глупости. Най-важното е, че съм чувствала любов винаги и може би това е било резултатното, за да не тръгна по лош път. Естествено и малко мозък ми се е намирал, предполагам. Crazy

# 1 002
  • Мнения: 14 654
Е, ако има нещо, което и аз да мразя, това е смяната на времето  Crossing Arms

И аз  Close И не знам какъв е смисълът от тази идиотщина в днешни дни.

# 1 003
  • Мнения: 9 487
Здравейте, здравейте!  Hug минавам само да кажа, че тийнейджърството е наистина гаден период. Въпреки , че винаги съм споделяла с майка ми, тогава ми беше някакъв период на отрицание.
Нищо мило, след има няма 14 години ще ти се върне  Hug.

И тя така каза  Joy

# 1 004
  • Мнения: 4 785
Е, ако има нещо, което и аз да мразя, това е смяната на времето  Crossing Arms

И аз  Close И не знам какъв е смисълът от тази идиотщина в днешни дни.

Присъединявам се! Разбъркват всяка клетка в тялото ми  Close Не може ли да сменим сега времето и да си останем така завинаги! От работа зимата така или иначе си тръгвам по тъмно, каква е разликата с тоя час, нали все си е тъмно  ooooh! Най-много да хване човек сумрака в някое задръстване и толкова. Не знам от кой зависи, но спрете местенето на времето  Praynig

По принцип нямам проблеми да закъснявам за работа, но в понеделник трябва да съм там в 9:00. Обикновено ставам с мъка в 7:45, за да може да тръгнем в интервала 8:15-8:30. Сега ставането ще е още по-трудно и трябва поне 15 мин. по-рано да стана, а не мога да заспивам рано вечер.

Общи условия

Активация на акаунт