Искам да кажа ... (29)_23.03-29.03

  • 48 320
  • 1 300
  •   1
Отговори
# 1 290
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Жаки, в Профил - Профил на Подпис: виж дали имаш отметка за скриване.

# 1 291
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Охо, гледам и ютията ми говори за кърмене. Навсякъде кърмене и се размятат горди кърмачески гърди.

# 1 292
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Тюю, да му се не види, лоша майка съм била. Трябва да намеря ъгъл и да се срамувам - не съм кърмила ни едно от децата си.

# 1 293
  • Мнения: 13 033
Яна, то само от кърмене, ако се ставаше добра майка, ехеее лесна работа. Но както знаем всички далеч по- сложно е и влошава между 14-17 години:)
Акаша, имах отметка, махнах я. Сега ОК ли е?

# 1 294
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Като става въпрос за аватари пак, какво ще кажете за моята премяна? Че и хайку си измъдрих по нея. Embarassed

Яна, глупости! Който ти го е казал е доста зле, щом това му е критерий. ooooh!

Жаки, вижда се сега. Peace

# 1 295
  • София
  • Мнения: 5 606
.....едно дискретно кърмене.....
Лошото е,че утре ще е всичко друго, но не дискретно кърмене. Просто всичко ще е с цел показност и то от оная пошлата! Защо да трябва да го търпя!
Янтра, знам и на мен. И след девойката с призива от днес, направо...тръпки ме побиват вече.
Жаки, той тоя филм не е точно смешен.
Сега се върнах да прочета и видях, че си го гледала!  Peace
А премените на всички ви са страхотни! Одри, браво!

# 1 296
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Въпреки, че изглежда добре - не ми харесва сегашната ти премяна, Акаша. Твърде обла е за начина, по който мисля за теб. Ти ползваше един специфичен стил, с неземни остролики създания - какво се промени, та ги няма?

Добра майка, и изобщо добър човек не се става с правене или отричане на едно или две неща. Жалкото е, че изобще не знам как точно се става. Може би е от полза да обичаш, да прощаваш, и помагаш - но дали е всичко?

# 1 297
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Искам да кажа, че правя тесто за пица по рецепта на една наша съфорумка, pep-4o. Ето я:
150 мл топла вода
150 мл прясно мляко, или сухо, разтворено в топла вода
30гр прясна мая (2/3 кубче)
60-70 мл олио
1 ч л захар
1 ч л сол
брашно - около 650-750гр, за меко еластично тесто - толкова, че да не лепне по ръцете. Маята се разтваря в топличкото мляко, захар, сол и брашно - като кашичка и се оставя да втаса. После се добавят другите продукти и се меси. Аз меся на ръка, така обичам. Машина не знам дали бих си купила. От това тесто правя две тави. Пицата става тъничка, а тестото е мекичко, не жилаво.




# 1 298
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Ооо, не, никой не е посмял да ми каже точно това. Ама напоследък с всичката тази дискусия (да не пиша караница), и такъв извод може да си направи човек. А по времето, когато съм раждала децата си, не беше на мода кърменето.
След всичко преживяно, смятам, че най-важното е, че децата ми са живи и здрави. Мисля, че сме съумели да ги научим с баща им на основните ценности и да са самостоятелни.

# 1 299
# 1 300
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Хи, Куркума, интересен поглед за моите неща. Grinning В интерес на истината сменям стиловете полюсно понякога, така че можеш да ме видиш с по-мек облик от време на време. Не ми е за първи път. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт