Домакини 49/ Великденска

  • 44 344
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте мили девойки!



Дамчо, дано да разрешите по-скоро проблемите на ММ.... Praynig

Смърфи, положението е сериозно при теб, много се надявам с лекарствата и диета да ти се размине...

Фло, добре се повесели, а? Много интересна специалност си предложила, успех на детето да влезе, където иска Peace

Марче, появи се Hug Hug Hug, че се осеща липсата ти като не пишеш 2-3 дена Peace

Хортензия, ще помоля и аз за илача на личните, за да не го изгубя Praynig

Тити, още малко ти остана Wink

Ма ко днес не се е мяркала, работи или се разхожда?

Калинче, подстрига ли младежа?

Скрит текст:
Аз се ядосвам 3-ти ден, счупи ми се една джаджа на вграденото казанче, викахме майстора - нищо не може да се направи - или нова част, което почти цял механизъм или разбиването на стената и вграждането на нов... Италянско е, няма части тук, няма никъде, освен в Италия (по-принцип вече не се произвеждат). Опитах се да поръчам в сайта - не пращат до БГ. сега питахме приятелите ни - дали ще имат скоро ходене или ако на някой познат живее там,  ooooh!

Та че сме с кофа, добре, че има още една тоалетна... А освен всичко сега до 20 намаме и топла вода, а бойлерът ни е само в банята....

# 676
  • Мнения: 1 826
Добър ден и аз снощи се въртях  и не можах да спя  обаче пък тая сутрин се успах до 9 ч .
Пуснах 3 перални ама така е който късно става и се мота заоблачи се и прикапа та прибирах дрехите,не можаха да изсъхнат.Днес обаче друго няма да правя освен да плета.Даже и по градината не съм слизала да видя новите разцъфтяли китки,но пък на терасата имам нови и си гледам тях.
Стягаме се и ние за бала-вчера карах щерката да мери роклите , е да ама тая която взехме втора и реши, че с нея ще е на бала и е широка-отслабнала е и утре ще носим да я стеснят.Дано има време само до неделя да я оправят,тогава реших да се съберем,защото в деня на бала ще имам задачи и няма да има време за гости.
Вчера и друго премеждие имах-къпах котката персийка с шампоан за бълхи,че явно като се качваме и си донасяме  с нас.Две години и слагахме от капките,но получи миналата година алергия и не смея да слагам та вчера не ме съдра,но  гоних по банята 5 пъти-излиза от ваната и аз пак я слагах за да я мокря и сапунисам.Накрая и стана хубаво и стоя мирна,е да ама  с плакненето и подсушаванено пак зор. hahaha
Суших я със сушоара,обаче е страх.Обаче като и стана топло стои и мирува,защото почна да трепера-то козина и чудо,с тоя пух няма съхнене.  ooooh! Днес  и снощи само ми се глези . Joy
Тити-ако е за глюкомер има доста по евтини варианти и тук в бг както Фло е писала.Ако искаш пиши на лични ще ти кажа  кой апарат да вземат  и лентичките са доста по-евтини от др. апарати.А ако е за помпа и други неща има групи и форум за диабет ще ти дам линкове там има доста хора с опит .
Смърфи-направи си изследванията и да се разбере какво е,че с тия автоимунни заболявания си е сериозно  и като не се лекува точно .  Tired
Нали видях от мм какво е .
Фло браво за празненството!
Хортензия-идвай ще ти давам да работиш в нашия двор,а аз ще почивам като имаш мерак.  hahaha
Марче да пусна от моите снимки да гледаш  и да сравняваме тогава-ще ме биеш и там ,освен с готвенето. Wink
Утре ще кача да гледате снимки.
За сега ви пожелавам  приятна вечер и започвам пак плетката-така почивам.

# 677
  • Мнения: 657
Писе, качи да гледаме - китки, девойка и къпана котка Grinning

# 678
  • София
  • Мнения: 8 449
Привет мацки! По-точно би било да кажа Добро утро Simple Smile
Днес се получи мързелив ден, а вчера имах толкова планове... Добре, че Господ отчита и добрите намерения. Нищо не свърших. Малееее, срам Embarassed
Нощес си легнах, когато Мушкатова се е събудила Simple Smile, та сутринта се поуспах. Решихме с ММ да не готвя, излязохме на разходка, хапнахме навън, прибрахме се, прострях едно пране, заредих следващото и пак в кревата, та...до преди малко.

ПИСЕНЦЕ, за лилиумите е рано да цъфтят, нали? Моите са около една педя вече. И аз обичам да плета. Сега в другата тема ни се родиха близначета. За момиченцето оплетох пончо, а сега доплитам пуловерчето за момченцето. Миналата есен се включих в инициативата Изплети топлина. Изплетох няколко неща за бездомниците. Обикновено плетем шапки, шалове и ръкавици. Тази година мисля да плета за децата от домовете. Плета и си почивам. knit

ЛУСС, момичето ще завърши с успех около 5.75. Висока диплома. Мислеше да става детска учителка ( в 9-ти клас ), после масажистка Rolling Eyes ( в 10-ти ), е сега сме с други идеи Simple Smile. Тази специалност ѝ дава възможност да работи в Армията и в Полицията. Докато я има България, ще ги има и тези институции ( да се надяваме ).

Какъв дъжд се изсипва в момента... Пороен! Отивам да си прибера прането.

# 679
  • Мнения: 1 826
Аааа снимка няма на мократа котка,то остана само да я снимам цялата бях в косми-После със зор чистих сушоара,но мога да ви ги покажа и двете котани.
Фло като плетеш за удоволствие да те поканя в една друга група където пак плетем благотворително-одеяла и като се продадат парите отиват за болни деца.Ето това е страничката с децата,които всеки месец са различни и изплетените неща от нас жените от цяла България - 

# 680
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Добър вечер!
И аз в групата на мързелуващите днес. Ама нищичко не свърших, само един хляб сложих в машината. Всички мързелувахме. Гледахме филми, стояхме един по един на компютъра и така
Писе, да къпеш котка не е лесно, от опит знам. 
Фло, добре, че ми каза за дъжда да поприбера малко саксиите, че днес ги поливах ще ги удави
По граовско сигурно още е много студено. Поне за студенокръвни и пълзящи като мен  Laughing
Браво на девойчето
Люска, защо са сложили това казанче, щом няма оправяне ако се счупи? Дано бързо си решиш проблема
Ще се похваля с първите цъфнали карамфилчета, ама след малко. Снимах ги сутринта, но не съм качвала снимките
Айде на шампанското на Люската, идвайте на отчет  Hug

# 681
  • Мнения: 1 826
Хайде ето ви едното мая,дворната ни котка Тони
Скрит текст:
Едно българско цвете

Скрит текст:

# 682
  • София
  • Мнения: 11 749
Здравейте, другарки!

Людка, да ти пратя един техник-водопроводчик, който е много читав. Скъпо взима, предупреждавам. Такъв проблем ми се създаде и на мен, предполагам, че ти е вградено казанчето както и на мен и ...нещо му се развали, изпускаше вода и не можеше да се спре. Той успя да го поправи, купи си някаква си част и от тогава нямам проблем.  Май че и при мен е италианско, но не мога да му видя марката, не зная къде да гледам.. Ако искаш на лични да ти пратя телефон и име, пробвай го. Кажи ми.
Писе, прекрасни са ти цветята, но моите май този дъжд ги удави ей сега. Не успях да им пусна найлоните и....утре ще ги оправям, но ако изгния ще ги водя на доФтор... Joy Толкова пари дадох, толкова са красиви, започнаха и да цъфтят, а сега.... Sick То не спря да вали в тази страна, писна ми вече, а и ми е студено. Днес бях на вилата, ами студ си беше, ни да легнеш на шезлонг, ни да пиеш кафе на въздух.
Отивам на разходка.

# 683
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Ето първите цъфнали карамфили. Белите по-рано цъфтят, от розовите имам само 2 отворени, но тази година са им много големи пъпките
Скрит текст:

# 684
  • Мнения: 964
Привет, девойки! Дълъг ден беше. Допивам си кафето с още един фас и лягам. Моята баРелина Grinning днес беше повод за майчината ми гордост. Много добре се представиха децата, доволни сме. Мако, ако й се занимава, може да качи утре вечер за два-три часа снимки от моя фб, за тези, които нямат. Мако, ще ти плащам вече Hug
Дами, надявам се проблемите на тм скоро да се разрешат и да се успокоите.
Писе, вярно, че си ми близо, ама мен не работата ми е зора, а почивката в една моя си градинка. Да се опна на един шезлонг и децата да беснеят колкото искат наоколо. smile3540
Лека и спокойна, дами!

# 685
  • Мнения: 657

Добро утро с това весело кафенце - да прави компания на котаците на Писето! Ех, какви хубави цветя сте показали! Мако, този балкон е разкош - възхищавам се как гледате китки на малко пространство. Аз семенца с подправки засях - гледам, че две са се хванали, а едното май не е - дали още да чакам, не знам...А и не помня кое в каква саксия слагах, та ще имам подправки-изненада.
Мушкат, много благодаря за рецептата!
Пак започва една трудна седмица, дано я преборим!
Скрит текст:
Криво ми е за ММ, тревожа се за него, но и съм му ядосана, щото и той си има вина за ситуацията, засега стискам зъби - няма смисъл допълнително да натягам, но много е тънка тази граница, ако ме разбирате. Дали ще устискам Embarassed
Как забравих - днес е 11 май - честваме св. св. Кирил и Методий - светъл ден! Честито!

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 08:23 от dam4o

# 686
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Добро утро! Успешна нова седмица на всички!
Дами  Hug
Хортензия, довечера ще пусна снимките

Честит имен ден на празнуващите   bouquet

Още си допивам кафето и се чудя на къде първо да хващам. ще го измисля, че няма къде да ходя

Усмихнат ден  Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 2 265


Здравейте, момичета!

Марче
, точно това ми се случи... Ще изчакам днес и утре, все пак майстора, който взе счупената част, дали нещо ще направи. Ако не се справи, ще ти искам телефона. Peace Hug

Ма ко, страхотни светя имаш на балкона. Люляк е много красив.

Дамчо, благодаря за кафенцето! Peace

Хортензия, благогаря за рецептата! Hug

Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet
Скрит текст:

# 688
# 689
  • Мнения: 843
Здравейте, момичета. Първо да ви благодаря за пожеланията.  Hug Празникът мина много добре. Децата поиграха, ние си побъбрихме и уважихме Гого с по чаша питие и мезе. Имах и приятелка на гости, което още повече допринесе за усмивката ми. Сега готвим рожден ден и тръгването на ясла.
Няма да ви изброявам. За всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт