Великобритания - тема 58 Пролетно Зелена

  • 72 981
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 921
Почти ме убеди. Grinning

# 691
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
М@я, това е страхотно!!! Ще поръчам едно да имаме вкъщи като идват дребосите  Sunglasses

МГМ, Ave като спомена полските, и се сетих че близо до предишното ни жилище имаше турски магазин, и те зареждаха сирене и едит тип лютеница. Не го ползвахме, щото така или иначе поръчвахме онлайн всичко, но си струва да хвърлиш по един поглед Wink

# 692
  • UK
  • Мнения: 197
Благодаря момичета  Hug Ще разгледам днес и ще купя нещо с червена боровинка

# 693
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
bearberry мечо грозде ли означава?

# 694
  • Мнения: 3 231
Както е писала Bean звъни се на 111. Те те свързват с някой дежурен лекар за района ти и ако той прецени те праща към спешното отделение (не спешно точно, а тези, които работят през нощта или събота и неделя). Аз съм звъняла веднъж за моята дъщеря минаваше 6 вечерта и сърджарито ни не работеше. Записа ми лекарката час за нашата болница и ходихме същата вечер.

Имай предвид, че като звънеш на 111 се свързваш с някой от кол център и ти задават куп нерелевантни въпроси и чак тогава те свързват с лекар по район. В смисъл стандартна процедура си е. Понеже дъщеря ми имаше висока Т и ме имаше цял въпросник, от типа, дали сме ходили в чужбина последния месец. Общували сме с някой болен от Ебола, обрязвана ли е и т.н. Просто се опитват предварително да установят причината и дават по метода на изключването. Пиша го за информация просто Simple Smile

Много ми е полезна всяка информация, благодаря!  bouquet

# 695
  • UK
  • Мнения: 3 959
В Портсмут съм. Влизала съм в полските магазини, но не съм виждала нищо българско, трябва пак да проверя. Иначе аз си готвя, днес си правих пълнени чушки с кайма, шопска салата редовно си правя, леща си готвих преди няколко дни... Напоследък бях се отпуснала да си поръчвам пици и дюнери и китайска храна, и никак не ми се отразява добре на дупето, та сега си готвя, въпреки че хич не ми е до готвене като се прибера от работа. Искам някакви неща, които долу горе само в България ги има, въпреки че вероятно няма да му харесат, както на мен например не ми харесва фъстъченото масло. Лютеница, карловска луканка, такива неща.

Сайта обаче нещо не ми дава да поръчам, каквото и да отворя показва, че няма налични продукти в категорията. Така ли е при всички?

# 696
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На мен ми е ок Thinking
Провери дали пощенският ти код е в списъка с адреси до които доставят, и се регистрирай. Ако пак не става, звънни им - винаги са любезни и информативни.

# 697
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Ако решиш да пазаруваш онлайн от Асда Simple Smile
Olinesa Vegetable Appetizer
Deroni Lutenitsa Traditional
Има и Кьополу на Олинеза, но не ми харесва  Confused

# 698
  • UK
  • Мнения: 3 959
Супер, ще видя и АСДА и другия сайт, след като се регистрирам. Доставят до тук, поне според сайта... Някои неща си ми липсват, като лютеницата, нямам нищо против да си платя пет паунда доставка, но ако ги има в АСДА - още по добре. Може да отида направо в тукашната и да поискам да ми докарат, понеже тук наистина не съм виждала, а съм гледала. Имат няколко щанда с полски храни и толкова. След като го има в сайта, трябва да могат да ми поръчат, дори да не им е от постоянния асортимент. Тукашната АСДА не е много голяма.

# 699
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ако решиш да пазаруваш онлайн от Асда Simple Smile
Olinesa Vegetable Appetizer
Deroni Lutenitsa Traditional
Има и Кьополу на Олинеза, но не ми харесва  Confused
Много ме зарадва тази информация  Grinning Супер, ще си поръчаме.

# 700
  • Мнения: 8 921
bearberry мечо грозде ли означава?
Да, и то си вид е бери. Ува урси в линка от ХБ е латинското му arctostaphylos uva-ursi.

А има турски продукти, подобни на нашите лютеници. Дали няма да са по-добри?

# 701
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
bearberry мечо грозде ли означава?
Да, и то си вид е бери. Ува урси в линка от ХБ е латинското му arctostaphylos uva-ursi.
Благодаря, просто исках да съм сигурна, че съм дала правилен линк по-горе на fantasi@@

# 702
  • Мнения: 3 231
На мен ми показва, че не са налични за поръчка лютениците. В нашата Асда също не ги предлагат. Явно е асортимент в определени магазини/райони.

# 703
  • UK
  • Мнения: 727
На мен ми показва, че не са налични за поръчка лютениците. В нашата Асда също не ги предлагат. Явно е асортимент в определени магазини/райони.

Точно така. В Бърмингам например ги има само в една Азда в Уест Бромич, ходя до там рядко, защото ми коства 45мин в едната посока, затова като отида и се запасявам с по 10-тина  Mr. Green

# 704
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
На мен ми показва, че не са налични за поръчка лютениците. В нашата Асда също не ги предлагат. Явно е асортимент в определени магазини/райони.

Точно така. В Бърмингам например ги има само в една Азда в Уест Бромич, ходя до там рядко, защото ми коства 45мин в едната посока, затова като отида и се запасявам с по 10-тина  Mr. Green

В коя Азда ги има, тази 24 часовата на Греат бридж ли? Аз ги обиколих всичките около нас и в никоя не намерих.

Общи условия

Активация на акаунт