Лидл ::62::

  • 114 160
  • 755
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 241
Тази салата дали са я пускали преди?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21446
Хубава ли е?

# 676
  • 1st floor
  • Мнения: 9 176
Аз ще чакам отзиви за мъжките дънкови панталонки.  Simple Smile Ще мога да отида чак следобяд, а от сега ме е зачовъркало дали са хубави... Mr. Green

# 677
  • Мнения: 356
Някой има ли мнение за уреда за гладене, който е от днес? Става въпрос за малката ютия с дръжка.
Миналата година купих парната четка и след проба я върнах. Исках да я ползвам за гладене на ръкави (тесни, на детски и дамски дрехи), без да правя ръб. Не е подходяща за това заради дръжката, неудобна е за такава употреба. Ако ще я ползваш за изчеткване на връхни дрехи, вероятно ще стане. Прецени теглото й, за мен миналогодишната беше тежка.

# 678
  • Русе
  • Мнения: 520
Някой има ли спомен каните Брита на какви цени бяха?

# 679
  • Мнения: 33
Някой има ли спомен каните Брита на какви цени бяха?
[/quote
Мисля 27 лв.

# 680
  • Русе
  • Мнения: 520
Благодаря.

# 681
  • Мнения: 20 252
Като обикновено ренде, но основно за моркови, краставици, гъби, зеле, цвекло  ,с кашкавала несе получи-но мисля да му дам втори шанс ,със замразен такъв за кратко.Малко е досадно рязане на зелето, на порции деъо ще се поберат в отвора,. Но аз обичам нарязани на тънки филийки моркови, гъбки в гювеч. Особено ми е ценно за салата от краставици,която си правим ,защото ги обичаме на много тънко.
Само на филийки ли реже? Приятелка има ел. ренде на Мулинекс и много и завиждам за салатата от моркови и цвекло, нарязани на едни малки и тънки пръчици. Това дали може реже така?

# 682
  • Мнения: 1 244
Да похваля яйцата от Лидл, които бяха на картон по 4,99.
За първи път, през всичките години, откакто варя яйца за Великден,  нямаше нито едно пукнато яйце днес  Shocked Изкарах 30 съвършено здрави яйца. Иначе винаги имах по 5-10 пукнати  Mr. Green
Румънците явно с желязо си хранят кокошките  Laughing ( видях на етикета, че са внос от Румъния, годност до 25 април)

Боядисах ги с боя за яйца от Лидл, станаха чудни цветове  Heart Eyes (хем не са бели яйца, а от кафявите) Много съм доволна, сега само си ги гледам и им се радвам  Grinning

# 683
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Отзиви за детското яке от новата брошура /намаленията/
Когато ги пуснаха преди няколко седмици ги загледах, но бяха мноого тънички, материята е памучна като за блузка. Но за 12,50 се замислих, може да го взема за връхна дреха за лятото.

# 684
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Момичета не можах да Ви изчета , извинявам се ако се е коментирало, но пак да попитам мнения за ел. ренде, което ще го пускат на 13,04 ???

# 685
  • Мнения: 18 060
Момичета не можах да Ви изчета , извинявам се ако се е коментирало, но пак да попитам мнения за ел. ренде, което ще го пускат на 13,04 ???

Аз пък да помоля за линк, не го видях  Embarassed

# 686
  • София
  • Мнения: 44 407
Момичета не можах да Ви изчета , извинявам се ако се е коментирало, но пак да попитам мнения за ел. ренде, което ще го пускат на 13,04 ???

Аз пък да помоля за линк, не го видях  Embarassed

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21350

Диди няма нужда да изчиташ темата, само последните 1-2 айде 3 страници.

# 687
  • Мнения: 48 259
http://www.lidl.de/de/silvercrest-elektrische-gemueseraspel/p195565 На мен ми харесва че мели ядки и стърже, а после частите в миялната...мисля да го взема, ако не го изкупите  #2gunfire Че напоследък пише ли за някоя стока в темата, в магазина със сигурност е изчерпана  Laughing Laughing Laughing
От друга страна отзивите не са много ласкави, слабичко било и се затормозявало от морковите...е ще видим, нали мога да го върна

# 688
  • 1st floor
  • Мнения: 9 176
Рендето изобщо не ме изкушава. Grinning От преди месец имам робота, а той има и приставки за рендосване и за рязане на филийки. Вярно, по един среден размер са, но пък за мен си е ОК. Най-често ползвам ножа на чопъра.

# 689
  • Мнения: 1 817
Като обикновено ренде, но основно за моркови, краставици, гъби, зеле, цвекло  ,с кашкавала несе получи-но мисля да му дам втори шанс ,със замразен такъв за кратко.Малко е досадно рязане на зелето, на порции деъо ще се поберат в отвора,. Но аз обичам нарязани на тънки филийки моркови, гъбки в гювеч. Особено ми е ценно за салата от краставици,която си правим ,защото ги обичаме на много тънко.
Само на филийки ли реже? Приятелка има ел. ренде на Мулинекс и много и завиждам за салатата от моркови и цвекло, нарязани на едни малки и тънки пръчици. Това дали може реже така?
И аз с това питане.

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 11:32 от Nil desperandum!

Общи условия

Активация на акаунт