Лидл ::62::

  • 114 161
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 13 298
Тази салата дали са я пускали преди?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21446
Хубава ли е?

От постоянния асортимент е. На мен ми харесва, но е много особена - хем сладни, хем е кисела. Преобладаващата съставка е салам.  Grinning

# 691
  • Мнения: 48 259
Стърже, мели ядки, реже зеленчуци на шайби
Нали съм постнала линк към немския сайт, има дори клипче и подробни снимки, доста добре се разбира

# 692
  • София
  • Мнения: 44 407
Добре де, хората са дали снимки на 5-те приставки и какво правят - тънки, дебели филийки, стъргало за зеренчуци, стъргало за твърди сирена и едно, което явно прави шоколад и подобни на  прах почти... мен лично не ми харесва в сравнение с тефал/милунекс рендетата, вярно, че те са поне 2 пъти по-скъпи, но пък има защо според мен, още повече, че вече рекламират големи намаления в техно нещо си до 50% от днес до 13-ти.

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 11:50 от Angel_Dust

# 693
  • София
  • Мнения: 14 931
И аз така с яйцата - нито едно фира, за първи път през живота ми Mr. Green

# 694
  • Мнения: 1 817
Моят съвет- за яйцата
Скрит текст:
купувайте си домашни такива- вече има в хранителните кооперативи из фб, ако нямате село или не можете да намерите иначе. Нямам случай на пукнато яйце- е, може би- едно- две за година.

# 695
  • София
  • Мнения: 10 356
Аз имах подобна резачка и бързо, бързо се отървах от нея. Много е слабичка и се мъчи милата, докато реже.


Все си мисля, че робот е по-добрата алтернатива. Има си приставки и за филийки, пръчици, смилане, месене, разбиване и т.н. тоест с един уред си решавате безброй проблеми в кухнята.


От друга страна, нищо не пречи да го вземете, тествате и ако не ви върши работа, да го върнете  Mr. Green

# 696
  • София
  • Мнения: 14 931
За яйцата

Скрит текст:
Честно казано - не смея да взимам яйца от непроверени места. Имам наблюдения как се гледат масово животни по селата - не е за мен.

# 697
  • Мнения: 5 209
Днес си купих чудни лимони и червени чушки с 50% намаление. Laughing Добре, че върнаха щанда. Така стоките се продават горе-долу на реалната им цена, а не отиват на боклука.

Някой забеляза ли дали има от цветоулавящите кърпички Формил, които трябваше да са от днес?
Скрит текст:
Питах там управители ли беше и ми каза, че има проблем със зареждането в цялата страна. Та дали е вярно, или ме е метнал. Ако трябва да ходя и в друг филиал.

# 698
  • Мнения: 8 351
Тази салата дали са я пускали преди?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21446
Хубава ли е?

Тя е в постоянния асортимент. Въпрос на партида е дали е хубава. Simple Smile

# 699
  • Мнения: X
Тази салата дали са я пускали преди?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21446
Хубава ли е?

Тя е в постоянния асортимент. Въпрос на партида е дали е хубава. Simple Smile
Тези салати си сладнят по принцип и не купувам . Напомнят ми на чешките Grinning

# 700
  • Мнения: 672
Някой забеляза ли дали има от цветоулавящите кърпички Формил, които трябваше да са от днес?
Питах там управители ли беше и ми каза, че има проблем със зареждането в цялата страна. Та дали е вярно, или ме е метнал. Ако трябва да ходя и в друг филиал.
И аз за тях отидох, управителят ми каза, че въобще не са пристигнали - София, Халите. Мислех да звъня на нац. телефон, да питам дали е вярно.

# 701
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
В Стара Загора нямаше цветоулавящи кърпички сутринта.

# 702
  • 1st floor
  • Мнения: 9 176
За яйцата

Скрит текст:
Честно казано - не смея да взимам яйца от непроверени места. Имам наблюдения как се гледат масово животни по селата - не е за мен.
Как се гледат? newsm78 Аз съм виждала само домашните на вуйчо и ми изглеждат предоволни и щастливи. Mr. Green Но може пък и той да им "угажда", та сподели, моля те, какво си виждала, че ми стана интересно. Аз все на домашни налитам, ако има от къде да си взема...

# 703
  • София
  • Мнения: 14 931
Е, вуйчо ти е проверен Mr. GreenИ аз ако имах близък и виждах как се гледат, щях да взимам.
Те на село всички са щастливи и свободни, но масово мръсотията по курниците и дворовете е отчайваща.

# 704
  • 1st floor
  • Мнения: 9 176
Аз си представих нещо по-страшно, честно...за това попитах... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт