Лидл ::62::

  • 114 006
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 020
Тази салата дали са я пускали преди?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21446
Хубава ли е?

Тя е в постоянния асортимент. Въпрос на партида е дали е хубава. Simple Smile
Тези салати си сладнят по принцип и не купувам . Напомнят ми на чешките Grinning

За нас беше  Sick Sick Sick Директно в кофата, аз по принцип не обичам купени салати, но тази беше най- лошата от всички- сладко-кисело-мазно

# 706
  • Мнения: X
В Чехия всичко им е наред - само дето са сладки и тази кутия ми прилича точно на техните / купени салати рядко купувам - след като им прочета съдържанието и видовете добавки и консерванти./

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 1 801
Аз ще чакам отзиви за мъжките дънкови панталонки.  Simple Smile Ще мога да отида чак следобяд, а от сега ме е зачовъркало дали са хубави... Mr. Green

Аз купих на мъжа ми от по-късия вариант - хубави, по-меки са и по-тънки от другия модел.

# 708
  • Мнения: 888
+ 1 за големите кутии за съхранение

# 709
  • Русе
  • Мнения: 3 711
+ 1 за големите кутии за съхранение

Чудих се, чудих се и накрая взех от тези без капак. След малко ще меря дали ще влязат там за където ги искам. От друга страна ми се искаше и с капак. Имаше, ще се почудя малко.

# 710
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Аз ще чакам отзиви за мъжките дънкови панталонки.  Simple Smile Ще мога да отида чак следобяд, а от сега ме е зачовъркало дали са хубави... Mr. Green

Аз купих на мъжа ми от по-късия вариант - хубави, по-меки са и по-тънки от другия модел.
Благодаря! След малко ще тръгвам и аз!  Laughing

# 711
  • Мнения: 20 214
Мерси за отзивите за рендето.
nad_tab, и аз се опасявам, че ще е слабичко.
Добре де, какво се случва като някой ползва и върне рендето, нареждат го обратно при другите в магазина? Все едно си купуваш кухненски уред втора употреба, малко е смущаващо.  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: X
При  стоките единични бройки го слагат . Вземани и връщани неща.

# 713
  • Мнения: 20 214
Ясно, мерси. А намаляват ли цената на такива стоки?

# 714
  • Мнения: X
Да , с 30% ,

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 1 161
Д
Някой забеляза ли дали има от цветоулавящите кърпички Формил, които трябваше да са от днес?
Скрит текст:
Питах там управители ли беше и ми каза, че има проблем със зареждането в цялата страна. Та дали е вярно, или ме е метнал. Ако трябва да ходя и в друг филиал.
И в Пловдив в Лидал Тракия -нямаше кърпички.

# 716
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Не можах да стигна до Лидл, но искам да ви питам нещо. Има ли колонки за връзване на велосипеди пред магазините (или там както се наричат)? newsm78 По-конкретно ме интересува за Люлин. Пред Фантастико и Т-маркет има. Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 14 777
Май няма. Виждала съм вързани колела на парапетите, ограждащи количките.

# 718
  • Мнения: 2 453
Май няма. Виждала съм вързани колела на парапетите, ограждащи количките.

Точно там е мястото за колела, нещо подобно е, но лично аз никога не съм виждала да си паркират колелата там, заключват ги на парапета, с което пречат на ваденето на колички.

# 719
  • Мнения: 27 736
Днес не стигнах до Лидъл /исках, но бях с обемен и тежък багаж, та отложих за утре/. Laughing Обаче искам да похваля уреда за варене на пара- тази година с него си варих великденските яйца /купени от К.- бели и тъмни/ и нямам нито 1 счупено! Grinning Grinning Освен това, жълтъците са си много приятно жълти, без тъмен "пръстен" във външната част. Heart Eyes Да не говорим, че ги поставям в уреда и просто забравям за тях, като минат нагласените минути /нагласух 24-25 мин./ се чува сигнал и варенето спира. Simple Smile Е, на два пъти варих, защото на всеки "етаж" сложих по 6 яйца, но всъщност, може да се слагат и по повече яйца, ако се поставят на нещо като подложка /макар, че и без нея не шават/. Peace Уредът си има специални вдлъбнатинки /по 6 на етаж/ за варене на яйца- едва днес се зачетох в упътването.... Embarassed
Похвалвам и перлената боя...макар, че падна голямо мазане.... hahaha Синият цвят става мнго светъл и нежен на бели яйца. Heart Eyes Минус е само, че включените в опаковката ръкавици изобщо не са достатъчни- според мен, за всеки цвят си трябва нов чифт ръкавици /иначе при миенето влиза вода и под ръкавиците, моите се спукаха.....накрая използвах латексови.../ Laughing
Скрит текст:
А рендетата които режат на тънки пръчици и кубчета на каква цена и с каква мощност са? Наскоро като проверявах видях разлика основно в цената, марката и функциите /видове рязане, стъргане/- по спомени май всички бяха по 150 вата.... newsm78
Миксерът без купа има ли приставка за пасиране или само за разбъркване/разбиване и за тесто? newsm78 /пасатори, чопъри си имам, не ми се иска да трупам още един накрайник за пасиране... Laughing /

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 00:55 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт