Семейство с 10 деца

  • 153 912
  • 2 022
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 14 478
Да, не просят по улицата, а по телевизията. "Голяма разлика".
Да. Голяма е разликата. Едно е да се изтъпаниш на стълбите на подлеза и да кърмиш пеленаче при минус 1- градуса и стотинките да отиват за ракия за таткото, друго е да има репортаж по телевизията  и парите наистина да отиват за нуждите на децата.
Такива български семейства с десет деца се броят на пръсти. Какво толкова страшно се е случило?
Че не са като вас ли? Парите ли ви откраднаха?

# 796
  • Мнения: 2 457
Ох...гледате ли новините по Нова за мангалите Crazy

# 797
  • Мнения: 54 656
Да, не просят по улицата, а по телевизията. "Голяма разлика".
Да. Голяма е разликата. Едно е да се изтъпаниш на стълбите на подлеза и да кърмиш пеленаче при минус 1- градуса и стотинките да отиват за ракия за таткото, друго е да има репортаж по телевизията  и парите наистина да отиват за нуждите на децата.
Такива български семейства с десет деца се броят на пръсти. Какво толкова страшно се е случило?
Че не са като вас ли? Парите ли ви откраднаха?

Да повтарям ли за н-ти път, че ако са на заплатата на бащата и те ще просят на подлеза.

# 798
  • Мнения: 14 478


Да повтарям ли за н-ти път, че ако са на заплатата на бащата и те ще просят на подлеза.
Ако кравата беше мъжка....
Аз пък казвам, че даже и без бащата нямаше да застанат в подлеза да просят.

# 799
  • Мнения: 7 690
Антигона-нищо не извъртам. Ясно написах две деца са почти толкова пари колкото едно. Не съм написала 10 деца са колкото едно. Познавам цифрите....Но не съм сигурна дали ти можеш да четеш с разбиране, обаче...

И продължаваш...

Аз пък казвам, че даже и без бащата нямаше да застанат в подлеза да просят.

Ти това в твоята кристална топка ли го видя?

# 800
  • Мнения: 2 457
 Laughing Нарочно го правиш, нали, Гери?

# 801
  • София
  • Мнения: 28 786
Гери, пий кафе. Силно.

# 802
  • Мнения: 14 478
Laughing Нарочно го правиш, нали, Гери?
Разбира се. Искам да видя колко ниЗко можете да паднете.

# 803
  • Мнения: 54 656
Като тръгна да прося, тогава ще съм паднала ниЗко!

# 804
  • Мнения: 2 457
Представям си ако удариш един Джак Laughing

# 805
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Герри е стар боец и няма да се даде за подобни вметки. Не я стреляйте с халостни.

Струва ми се, че се опитва да каже, че с нарастването на бройката деца, разходите на семейството  не се увеличават абсолютно право пропорционално. Това значи: увеличават се, но не двойно, както е примера с едно и две деца. Остават същите разходите за отопление, наем, незначително се увеличават разходите за транспорт и ракия, съвсем примерно, повтарям.

# 806
  • Мнения: 2 457
Ок. Аз отивам да се грижа за фигурата си, като разбира се внимавам да не си разваля фигурата с още едно бебе. Hug

# 807
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не прави секс. Много помагало срещу бебета.

# 808
  • Мнения: 2 859
Разходите за наем и отопление, може да се увеличат, ако второто дете е в отделна стая; в някои държави всяко дете е обикновено с отделна стая; в други 2,3-10 в една.

# 809
  • Мнения: 14 478
Ок. Аз отивам да се грижа за фигурата си, като разбира се внимавам да не си разваля фигурата с още едно бебе. Hug
Разбира се, Шанталче-някой трябва и да краси форума.  Hug
Разходите за наем и отопление, може да се увеличат, ако второто дете е в отделна стая; в някои държави всяко дете е обикновено с отделна стая; в други 2,3-10 в една.
Откога, откога станахме толкова пресметливи? Хора, замислете се. Децата са дар, гледайте на тях като част от вас самите, а не като разход в месечния ви баланс...
Българите знаем и две и двеста....откога почнахте да разсъждавате толкова меркантилно?

Общи условия

Активация на акаунт