Здравейте!Повече от месец излизах с един 37 годишен мъж скорпион, изхабих си нервите!Започнахме да излизаме в началото супер пасивен имах чувството, че никога нищо няма да се случи само ще си излизаме.Даже вече си бяхме разказали всичко и.... реших аз да стана по-активна и така стигнахме и до първия ни път заедно, последван от много добро съвпадение в леглото!Всичко точно ама ако ходех у тях да оставам сутринта все има работа и трябва да тръгваме на някъде, а после е зает.Започнаха моите въпроси тъй като чувах, че е с една приятелка ( за мен става въпрос), какви сме ние.Отговорът беше: "В началото сме, до сега съм имал само 2-3 сериозни връзки и то преди години, трудно допускам човек, трябва ми време, до сега последните години връзките ми не са се развивали и са приключвали... ".Добре замълчах си защото се държеше когато сме заедно супер, разходки прегърнати, целува ме на публични места по много, не се притеснява от нищо.Дотук добре... мина още време пак въпрос от мен, няма ли почивните си дни да ги прекарва и с мен, дойде ли събота е с приятели ( постоянно излиза с приятелите си мъжка компания по дискотеки, кафета, барове в почивните дни).Той отменя въпроса и казва , че сме в началото.Неделя със семейството и вечер евентуално у тях или да се разходим( разходката е по мое предложение), май повечето неща са по мое предложение.Не ми звънеше , само ми пише във ФБ.Дойде момент вече започнах да се дразня много, мина месец а той събота с приятели даже не се сеща да ми се обади.Реших да се отдръпна и да не му пиша,да усети вече , че трябва малко да промени нещата, поне 30 минути да ми отделя през деня или да ми звънне, нещо да покаже.И точно тогава когато се отдръпнах той ми се обади на следващия ден и ми каза, че не си представя живота с мен, много съм ревнива, държа му сметка искам промени в живота му, искала съм прекалено много внимание и не можел да го даде.Аз останах с отворена уста....после му писах да си дадем шанс , все пак още не ме е допуснал даже да се опознаем, как така реши и то с лекота такива неща, той ми написа ами ще се чуем тези дни и ни вест ни кост от него вече 3 дена.Всичко беше чудесно, не искам да приключват така нещата... какво да правя?

Какво да направиш?

1. Кажи му всички тия неща дето не ти харесват.
2. Гледай реакция и евентуална промяна.
3. Дай си краен срок, няма до безкрай да я чакаш тази промяня.
4. Според зависи:
4.1 Ако им промяна, честито.
4.2 Ако няма промяна, край с него и друг да идва.
5. Успех.