не мисля, че Джихан ревнува Дилара от Озкан...според мен просто знае, че Дилара прави всичко нарочно, за да го дразни, а пък знае и Озкан що за човек е и не би искал да е в обкръжението на момичетата... 
За сега нищо в Парченцата не може да ме ядоса или разтревожи, както последните епизоди на Съдбата. Единствено сега си мисля за катастрофата на Озан - този черния екран след катастрофата ми изглеждаше зловещ. Дано да не се случи най-лошото или момчето да остане инвалид. На мен Озан ми е симпатичен. Но момчешка му работа.
Диди
хубав ден и добро настроение 

Спомнят си моментите до сега с Елиф и Кахраман и по някакъв начин Максут постоянно присъства в коментарите. Какъв букет е носил Кахраман, букета на Керем и какъв букет би занесъл Максут, ако искаше ръката на Елиф....букета на Максут би бил огромен, без значение какво има в него....Паметник ще му издигат мамашите....или ще го слагат в златна рамка

същия, като последния ден на април....Препоръчани теми