Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~116

  • 28 753
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 907


От фейса

# 706
  • Мнения: 5 146
Това не е моя филм  за съжаление... ooooh! ooooh! ooooh!ooooh!




няма нищо ,
важното е тези двамата да имат успех , защото го заслужават
ние ще го преживеем , аз не спирам да ги гледам, но не и онлайн
в понеделник като пуснат превода мамашите тогава гледам
не можа да ме плени чак толкова ,че да му отдам двойното гледане - онлайн и с превод  Peace

# 707
  • Мнения: 36 907


Нов колаж на Фунда от дизито....

Нерви и аз го гледам и ще продължа до края.....

# 708
  • Мнения: 2 655
Това не е моя филм  за съжаление... ooooh! ooooh! ooooh!ooooh!




няма нищо ,
важното е тези двамата да имат успех , защото го заслужават
ние ще го преживеем , аз не спирам да ги гледам, но не и онлайн
в понеделник като пуснат превода мамашите тогава гледам
не можа да ме плени чак толкова ,че да му отдам двойното гледане - онлайн и с превод  Peace
Здравейте, момичета! И аз като Нерви снощи гледах стария преведен вече епизод. Отначало ме грабна, но после започнах постепенно да загубвам интерес към Парченцата...
А за Съдбата - просто ни размазаха днес. Само си губя времето да влизам и излизам от форума и да проверявам има ли нещо ново. От новите снимки ми става любопитно какво си говорят Елиф и Зия ... И какво са му казали на него - всичко или пак процент от истината? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 33 695
Целувката да не е някакъв сън или мечта  Crossing Arms

# 710
  • Мнения: 5 146
ай стига ся, яхта сън, целувка сън , олмаз  Naughty
тука нашия Герой не спи , той действа  Peace

# 711
  • Мнения: 36 907
Тери  няма сън, няма измама - всичко ще бъде реално  Peace

Нерви  newsm10



Размечтах се...да съм на мястото на Елиф  newsm53

Момичета новата тема е готова....Хайде пишете, не се разсейвайте  Naughty

# 712
  • Мнения: 36 907
Още снимчици от вълнуващия момент  smile3521





Султанката и тя там...Гледй и по-добре мълчи, че само объркваш момичета....

# 713
  • Мнения: 45
 NaughtyНикакви сънища!Сънищата са за нас,а във филма да действа Кахраман Laughing
 newsm51

# 714
  • Мнения: 36 907


NaughtyНикакви сънища!Сънищата са за нас,а във филма да действа Кахраман Laughing
 newsm51

 newsm10 newsm10 newsm10

# 715
  • Мнения: 36 907
Поздрав от Кахраман....

# 716
  • Мнения: 45

Облякох ги в рамчица Wink

# 717
  • Мнения: 36 907


Каня всички момичета от балкона - регистрирани, а които още не са, да се регистрират днес и да се присъединят към нас, да споделим заедно радостта от сдобряването на Елиф и Кахраман. Стигат ни 4 епизода терзания, валериани, валидоли...Да бъдем заедно с Елиман  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 718
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 453
Ани Heart Eyes стига си ме разсейвала с тези снимки....трябва да приключа ...за да мога довечера да гледам.... newsm45 Weary newsm45

# 719
  • Мнения: 36 907
Ани Heart Eyes стига си ме разсейвала с тези снимки....трябва да приключа ...за да мога довечера да гледам.... newsm45 Weary newsm45

 Joy Joy Joy Joy Joy Да идваме на помощ  Peace
До 17 часа няма да пускам повече снимки...Хайде работете  Stop



В 17 часа повторението на Дила ханъм по ДФ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт