Въпрос за стрийте ?

  • 2 757
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 059
И аз имам и никога не са били червени

# 16
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз все още незнам дали ще имам, но след като родя ще се разбере.Мажа се сутрин и вечер с едно олио което е за бременни против стрии и крем Дева, но кожата ми стана много суха от опъването и мисля че ще ми се появят Sad

# 17
  • Мнения: 928
Това е от една друга тема
Биби, станала съм една добричка, вече не надзъртам даже, като видя тема за стрии Simple Smile научих нещо адски важно - ако ги търкаш една година с коралова гъба, изчезват до 50 процента!!

# 18
  • Мнения: 6 155
Това е от една друга тема
Биби, станала съм една добричка, вече не надзъртам даже, като видя тема за стрии Simple Smile научих нещо адски важно - ако ги търкаш една година с коралова гъба, изчезват до 50 процента!!

Това беше майтап  Wink

# 19
  • Мнения: 1 425
Аз също се мажех с кремове, дори имах специален гел за душ. Мъжа ми беше тогава в Англия и ми беше изпратил цяла серия - гел за душ, крем за корема и отделно за гърдите, но нищо не помогна, пак се появиха.

# 20
  • Мнения: 9 903
майтап, майтап, ама не съм го казала аз, а Sillveto.

# 21
  • Мнения: 928
Ей и вие пък, тъкмо щях да купувам коралова гъба  smile3555

# 22
  • София
  • Мнения: 6 983
Дори и да са червени или бледо лилави,след известно време ще избелеят.Но няма да изчезнат пустите  Close

# 23
  • Мнения: 554
абе гадна работа са ....
те мойте са толкова ситни , че се виждат само на лампа вечер под определен ъгъл , но нали аз ги виждам и им се дразня яко:-(
Днес си купих мазилката от ковто най - ми е добре .... на Чико крема и започвам по два пъти да се мажа на ден Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз имах такива бели и тънки линийки, които и до сега си стоят така.
Peace

# 25
  • Мнения: 1 290
Мен ме съмнява,че могат да се появят направо бели,като се нацепи кожата,би трябвало да се зачерви Thinking

# 26
  • Мнения: 928
Мен ме съмнява,че могат да се появят направо бели,като се нацепи кожата,би трябвало да се зачерви Thinking

Няма какво да те съмнява - така се появи при мен - направо бяла. Може да е някакъв по-лек вариант, защото беше яко мазотене  Peace

# 27
  • Мнения: 125
Преди време се замислих за естетична хирургия за махане на стрии и случайно гледах някакво предаване, в което много хвалеха клиниката на д-р Сердев. Та там предлагат дермабразио на стрии с алуминиеви кристали, но е малко соленичка цената - 1,5 евро/см2. Помня, че до 1 година след появяването на стриите може да се премахнат напълно, кой знае.... Thinking

# 28
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз имам малко, но никога не са били червени!  Sad
Вече имам и червенички Cry! Преди два дена ги забелязах и в пъвият момент се зачудих какво е това, но се сетих че във форума бях срещала тема за червени стрии и се усетих, че не са ме подминали и мен! Embarassed Надявам ако не се махнат напълно- поне да избледнеят!  Praynig

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 225
Много са нахални тези стрии. Аз се мажа упорито всеки ден, сутрин и вечер от началото на бременноста. Но днес забелязах, че са ми излязли червени стрии над пъпа smile3514. Не стига, че вече не съм 43кг, нямам вече стегнато тяло, ами сега и тези стрии, които ще си останат сигуно доживотно.
Купих си крема за тяло против стрии на Mustela и дано да има някакъв ефект от него, поне да си заслужава парите. newsm17

Общи условия

Активация на акаунт