Отново за кърменето на обществени места

  • 70 716
  • 2 396
  •   1
Отговори
# 2 355
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Джулка, обясни ми за министъра на образованието, че не съм в час   Blush ..

# 2 356
  • Мнения: 1 232
Не искам да съм досадна на останалите. " Четенето с разбиране" не си го усвоила твърде.

# 2 357
  • София
  • Мнения: 17 595
не гнойта ,бе мила...той ми каза,че нищо не застрашава бебето ми,защото аз и тя сме едно...каза-това е майчина флора-т.е. то е от тебе,не се страхувай...повярвах му,наистина...ако честно ме питаш дали бих го приложила на внуче-ще се усера от страх -признавам...но пак бих го спазила...
дъщеря ми не обича шоколад,ненавижда крем карамел,сладолед,торти,парфета-обожава люто,чесън,лук,лимони...това ще да е от гнойта Grinning...ненавижда прясно мляко...вие,които мразите кърмата-представяте ли си кравешко виме...


Е, ние с моето щото сме отделени от мига, в който го извадиха от мен, затова не стаА. Като се замисля, едно цяло сме били... горе-долу до момента на образуването на плацентата.

Но все пак силно ме интересува какво точно представлява процесът на Усиране. И дали е някак различен от обикновеното подрискване / осиране... дали е някак специфичен за кърмещите с гной? Недостъшен за простите хора, дето като видят зелена гной от нещо да тече търчат към най-близката тоалетна?..

# 2 358
  • София
  • Мнения: 17 595

Ей, я обяснявайте и на простия народец - каква е таз Лиляна, каква е задявката с нея, какво се е случило с министъра на образованието - кърмил ли е, кърмили ли са го, в Мола ли...

# 2 359
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не искам да съм досадна на останалите. " Четенето с разбиране" не си го усвоила твърде.
Ако това е отправено към мене, то аз никъде не съм казвала, че съм усвоила такова нещо Mr. Green . Аз съм прост човек, ама много прост.

# 2 360
  • София
  • Мнения: 3 611
Джулка, обясни ми за министъра на образованието, че не съм в час   Blush ..
http://www.mediapool.bg/diskutabilni-temi-spavat-zakona-za-uchil … e-news216114.html
 hahaha Joy

# 2 361
  • Мнения: 3 149
Не съм чела темата, не знам кой е- за, и кой- против. Мога да пиша с интервали, с интеграли, и както си искам. И аз съм отгледала две деца- с кърма или без, няма значение. Като дойде време за хранене, винаги съм си у дома- ходя, къде ходя, правя, какво правя... Пощръкляхте с тия молове вече бе, хора. То да не е само да тикнеш цицата на бебето... А хигиената преди кърмене, а след това... А като се нахрани, та като се одриска до врата... Къде се миете, къде миете детето, а козметиката след измиването... на пейката в мола... Звучи изключително некомфортно и нехигиенично. Ако е нещо инцидентно- да, но принципно- не.

Според новите препоръки за кърмене, гърдата не се мие преди това. Намалява риска от развитие на гъбички и други инфекции на гърдата.

# 2 362
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ох, олекна ми, отпростачих се малко поне Hug  Joy

# 2 363
  • София
  • Мнения: 17 595

Малей, таз' дума вече ми става табу!  Blush

# 2 364
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Направо на цици и молове да се върнем. Въпросът за миене/немиене преди кърмене май беше обсъждан вече. Сирена, не знам дали миенето увеличава риска от гъбични инфекции, или каквито и да са, едва ли. Но и немиенето едва ли е опасно. Ох, да, сетих се, потта беше обсъдена, тя почти ще отрови бебето Mr. Green . А аз се къпя за Коледа и Великден, за замиване да не говорим, как такова разхищение на вода.

# 2 365
  • Мнения: 3 149
Пропуснала съм. Много обемиста стана тая тема.

# 2 366
  • София
  • Мнения: 17 595
Направо на цици и молове да се върнем. Въпросът за миене/немиене преди кърмене май беше обсъждан вече. Сирена, не знам дали миенето увеличава риска от гъбични инфекции, или каквито и да са, едва ли. Но и немиенето едва ли е опасно. Ох, да, сетих се, потта беше обсъдена, тя почти ще отрови бебето Mr. Green . А аз се къпя за Коледа и Великден, за замиване да не говорим, как такова разхищение на вода.

Що и за Коледа?
Само за Великден повелява традицията... Щото то е опасно иначе. Хората се повреждат - е, добре де, преди са се повреждали. После са станали по-устойчиви на ръждясване. Ама то сигурно поради продължителното кърмене по моловете - И профилактика със зелена... няма да споменавам какво.

# 2 367
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Вече сме в "Безкрайните безсмислици", не е интересно Tired  Cry ...

# 2 368
  • Мнения: 7 171
бебетата на АМ бяха с огромни,белезникави изпражнения,често със запек..за разлика от бебоците на кърма,с повече колики... тези на изкуств.хранене много бързо наддаваха,бяха по-пастьозни,по-дебелички...АМ е алерген...децата на изк. хранене са по податливи на алерг. реакции-атопии и т.н....както и да ми скачате-това съм го видяла-с опита си...ако можете да храните с кърмата си-хранете...това е...Гери---заеби тоя Хепатит Б-бебето ми ни ще тръгне на заболекар, ни секс ще прави...тази ваксина е удачна не за бебета,а за деца на по 13-14 г.-след изследване на антиген и антитела.....науката сочи,че бебетата на изк. хранене по-често развиват диабет...така,че-нека по-малко се месим в майката-природа...

И това го казва лекар?
И това, другото болднатото го казва лекар?  ooooh!

# 2 369
  • Мнения: 7 171
Гери...сега ще ти разкажа един случай-новоначинаещ педиатър съм,минавам патронаж на бебетата си в участъка,шефката ми-ейвалла-мното кадърен педиатър беше и все още е,минава на проверка след мен,дали съм ходила и т.н...засичаме се в дома на бебето,майката е с мастит...аз мълча кат пуяк,шефката ми казва-до довечера тази гърда трябва да бъде освободена от кърмата,или с помпа-помпа имате ли-тц-нямаме-тогава таткото трябва да я изцока...животоспасяващо е вика,свекървата подбели очи... Simple Smile...как не припадна... Grinningтогава се влюбих в шефката ми-д-р Вичева...липсва ми педиатрията... Simple Smile
абе кажете,че искате хубави цици...какво си чешем езиците Grinning

Олелееее! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт