MAC & Sephora - 30 тема

  • 66 290
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ел, а ти тогава защо взе светъл цвят?  newsm78

# 706
  • София
  • Мнения: 1 611
Ааа, аз точно светъл искам  Heart Eyes Да си изсветлявам фдт-ите  Mr. Green

# 707
  • София
  • Мнения: 9 539
Ако и такова чудо си купя, фдт- те ми съвсем ще залинеят! Да не говоря за ББтата.

Аз пък открих добавяне на капка есенциално масло към ББ или фдт. Ползвам или новото ми на Деларом или мултифункционалното на Нюкс със златните частички! Hug Продуктът се нана ся така равномерно и гладко, че освен пръсти друг инструмент за нанасяне не ми е нужен. Кожата буквално пие продукта с цвят и лицето е направо еърбръшнато! Супер естествено! Прочетох го някъде и реших да пробвам. Сега това ми е новият ритуал при грим! Hug

# 708
  • Мнения: X
Ако и такова чудо си купя, фдт- те ми съвсем ще залинеят! Да не говоря за ББтата.

Аз пък открих добавяне на капка есенциално масло към ББ или фдт. Ползвам или новото ми на Деларом или мултифункционалното на Нюкс със златните частички! Hug Продуктът се нана ся така равномерно и гладко, че освен пръсти друг инструмент за нанасяне не ми е нужен. Кожата буквално пие продукта с цвят и лицето е направо еърбръшнато! Супер естествено! Прочетох го някъде и реших да пробвам. Сега това ми е новият ритуал при грим! Hug

Копче, не оксидира ли ББ/ФДТ от олиото?

# 709
  • София
  • Мнения: 9 539
Не. Даже ми прави впечатление, че цветът ми се напасва по-точно на тена. Peace
Не беше ми хрумвало.  newsm78

# 710
  • София
  • Мнения: 4 777
И аз го правя с по-сухи фдт или ако ми е изморена кожата с капка масло за лице на Sarah Chappman - мисля че Уейн Гос го препоръчва в негов клип. Много ми харесва ефекта, супер естествен грим.

Знаете ли дали има минита на ЕЛ в Сефора и какви продукти са освен ББ Дабъл Уеър?

Последна редакция: вт, 12 май 2015, 18:52 от Илли

# 711
  • Мнения: X
Видях аз, че Уейн го препоръчва, но в друг клип видях как препоръчва да се минава върху ФДТ с бюти блендър увит в салфетка за да се попият всички мазнини, защото според него те са причина за оксидирането. Той често си противоречи.  Laughing

# 712
  • Мнения: 31 323
В Сефора Парадайз е заредена новата лятна колекция на Too Faced. Голям кеф! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 9 539
Видях аз, че Уейн го препоръчва, но в друг клип видях как препоръчва да се минава върху ФДТ с бюти блендър увит в салфетка за да се попият всички мазнини, защото според него те са причина за оксидирането. Той често си противоречи.  Laughing
Намерих къде го бях чела. Ето тук:
Начин на употреба:

Нанасяйте върху лицето, тялото, косата през цялата година, както през лятото, така и през зимата.

Сложете една капка от Huile Prodigieuse® във вашия фон дьо тен и той ще се разнесе по кожата почти без да я докосвате.
Пръснете малко масло върху дланта си и след това леко намачкайте косата за да й придадете естествен вид.
Капнете няколко капки Huile Prodigieuse® във ваната за да придадете допълнителна мекота.

# 714
  • Мнения: 2 045
О, супер, че е заредена колекцията Heart Eyes Денси, ако ги знаеш, каква е цената при нас на палитрата бронзъри?  Embarassed  bouquet

Относно обсъжданата тема - напоследък използвам фдт + база за грим смесени - четох го някъде в списание, препоръчано от гримьор на Кларинс, и ефекта е страхотен  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: X
Това на Нукс е някакво "сухо" масло, не знам дали няма значение. Thinking

# 716
  • Мнения: 31 323
О, супер, че е заредена колекцията Heart Eyes Денси, ако ги знаеш, каква е цената при нас на палитрата бронзъри?  Embarassed  bouquet

Относно обсъжданата тема - напоследък използвам фдт + база за грим смесени - четох го някъде в списание, препоръчано от гримьор на Кларинс, и ефекта е страхотен  Heart Eyes
90 и няколко лв. е палитрата.

# 717
# 718
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 361
А каква е цената на матовата палитра на TF?

# 719
  • Мнения: 31 323
74 лв. мисля че е или там някъде. Не знам обаче дали тя е заредена. Макароните да, на тази не знам. Обаждайте се да попитате ако нещо ви интересува да не се разкарвате напразно.

Общи условия

Активация на акаунт