MAC & Sephora - 30 тема

  • 66 279
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 611
Заредена е матовата. Макаронената е 70 лв., така че предполагам и Матовата е толкова.

# 721
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Понеже не съм ги виждала на живо, се чудя дали си заслужават. Мога да помоля някой да отиде да ми вземе матовата палитра или палитрата с бронзърите, които вероятно ще свършат бързо. Те сигурно са в някакво по-малко количество. По принцип не ми трябват толкова много, един ми е предостатъчен и чакам колекцията на Clarins, но пък тези на ТF излизат доста изгодно.

# 722
  • София
  • Мнения: 157
Момичета , някъде в София дали е останал новия бронзър на Шанел ? newsm78

# 723
  • Мнения: 114
Здравейте момичета, можете ли да ми предложите заместител на MAC Pro Longwear Bronzers sun dipped от летните колекции на 2012 и 2013, много ми харесва като ефект, но в последните две години Мак не ги пускат в летните колекции. Тези, които пускат не са особено покривни, а и оранжевенеят. Марката няма значение. Благодаря!

# 724
  • София
  • Мнения: 1 611
Момичета , някъде в София дали е останал новия бронзър на Шанел ? newsm78

Най-добре би било да звъннеш да питаш в магазините. В Сефора Дъ Мол миналата седмица имаше останали около 3 бройки, но вчера не обърнах внимание. Също в магазин Престиж може да има наличност.

# 725
  • Мнения: 3 191
В Сефора Парадайз е заредена новата лятна колекция на Too Faced. Голям кеф! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Денси, благодаря за инфото. Отивам следобяда, дано да остане  Praynig

# 726
  • София
  • Мнения: 9 505
Налични са и в Сефора Дъ Мол. Обадих се сега да ми запазят една бройка от макаронената палитра. Flutter

И тъй като много се чудя, дали искам повече Макарони или класическа Шоколадова палитра ще се чудя там на място пак. Joy

# 727
  • Мнения: 40
палитрата с бронзърите на каква цена е

# 728
  • София
  • Мнения: 9 505
90лв. Мисля Денси още вчера писа. Peace

Макароните са в ръцете ми! Много сладко мини изкушение! Признавам си, че я взех защото е лимитка Mr. Green.А, как мразя тази дума! Все едно светът се свършва! ooooh!

Да кажа също, че оригиналният Бюти блендър е зареден на въртележката до касата на Сефора. 32 лв. Питах. Flutter
Също така Тангъл Тийзър четката за коса. 42лв ми казаха за нея.

# 729
  • Мнения: 7 606
Аз още е чудя на бронзърите на Too Faced, а да питам Selfie палитрата п три вида пудра с различен ефект ли трябва да е? Hug  bouquet

# 730
  • Мнения: 42
Дами, а някой ползвал ли е beauty blender? По-хубав ли е от една четка?

# 731
  • Мнения: 3 344
Дами, а някой ползвал ли е beauty blender? По-хубав ли е от една четка?

Да, използвам го ежедневно. За мен лично е по-добър вариант от четка. Пробвала съм няколко четки за нанасяне на ФДТ - с никоя от тях не мога да постигна толкова естествено и незабележимо покритие както с него.
Обичам да нанасям ФДТ с пръсти и после да завършвам с beauty blender-а.

Все пак зависи от ефекта, който се търси - за плътно покритие, гладко, съвършено лице - четката е може би по-добрият вариант.

# 732
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 396
От къде поръчвате Cover Drops?

# 733
  • София
  • Мнения: 4 765
Момичета , някъде в София дали е останал новия бронзър на Шанел ? newsm78

Най-добре би било да звъннеш да питаш в магазините. В Сефора Дъ Мол миналата седмица имаше останали около 3 бройки, но вчера не обърнах внимание. Също в магазин Престиж може да има наличност.


Бронзър имаше днес в Сефора Дъ Мол Peace

# 734
  • Мнения: 87
Момичета знае ли се дали ще заредят при нас Semi-Sweet Chocolate Bar на Too Faced?

Общи условия

Активация на акаунт