КАК ДА СТАНА ДОНОР? КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА

  • 170 389
  • 1 230
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7
Диди, в коя клиника си? Сигурна ли си, че си разбрала добре? Ако съм на твое място бих сменила, аз още не съм дарила, защото цикълът ми не е редовен след раждането- не са ми се регулирали хормоните още и не мога да даря без цикъл, но се запознах в клиниката ми с рецепиентки след трансфер, едната няма цикъл, а използва фонда. С ИЯР и в ранна менопауза това си е често срещано и очаквано.
Сигурна съм,че съм чула и разбрала правилно. Но не съм сигурна дали съм на правилното място и с правилният доктор,а и вече не знам къде да отида?! И сега ако попитам, коя според вас е най-добрата клиника,когато става дума за донорска програма и нейното изпълнение, всеки ще похвали тази, в която е имал успешен опит. И все пак да попитам,коя клиника и съответно доктор,специално за донорска програма бихте ми препоръчали?

# 751
  • Мнения: 6 542
Аз бях първо в Щерев - там беше ужас и избягах не с 200, а с 300 Mr. Green
Успях в Надежда при Персенска.

# 752
  • Мнения: 7 488
Първата процедура я направих в Репробиомед при Табакова, по средата на процедурата разбрах че не съм на точното място, но нямаше връщане назад. В никакъв случай там. В Надежда при д-р Персенска, още 5 опита и успях. Аз лично Стаменов не го харесвам, исках си Перси и не се отказах. Препоръчвам д-р Владимиров, при него щях да направя последен седми опит ако не бях успяла, и щях да приключа. Всеки си има някакъв лимит, все пак разума ми подсказваше че не може до безкрай. И третата клиника е Селена, много хубави отзиви чувам и виждам резултати от нея.

# 753
  • Мнения: 13 935
На мен лично в Щерев ми харесва повече от Надежда, уточнявам, че не съм правила опити с донорски.

# 754
  • UK
  • Мнения: 5 999
Всеки препоръчва, там където е успял. Хубаво е да отидете на място и да разговаряте, с всеки един от докторите в избраната клиника. Аз съм доволна от Селена Peace
Успех ви желая  bouquet

# 755
  • София
  • Мнения: 39 773
Няма нужда от пускане на нова тема  bouquet

# 756
  • Мнения: 174
Естествено е да препоръчваме там където сме успели. Не съм запозната с много специалисти , за наша радост успях да забременея след първия опит при д-р Лачев в Свети Лазар. Кто чета как години наред се опитват да имат дете някои двойки, ми става много мъчно и ако мога да помогна с нещо съм насреща. Прегръдки и успех!  Hug 

# 757
  • Мнения: 1 698
Аз успях от първия път при д-р Лилия Димитрова, но за съжаление при нея няма донорки. Аз ползвах родствено даряване.

# 758
  • Мнения: 3 213
Аз успях от първия път при Д-р Стаменов в болница Надежда. Успех на всички чакащи ! И на вас ще се случи чудото. Не се предавайте. Ако някой има нужда от инфо или подкрепа, може да ми пише.  Hug

# 759
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте, момичета!
В края на месец февруари станах донор на яйцеклетки. Резултатът беше повече от добър. От скоро започнах да се замислям да даря отново и да зарадвам още едно семейство. Искам да попитам по-запознатите от вас, кога мога да даря пак? Мисля, че някъде бях прочела, че трябва да минат 4 месеца, но може и да съм се заблудила.
Благодаря предварително и късмет на всички, които се борят, за да станат мами  bouquet

# 760
  • Мнения: 7
Здравейте мили момичета,

Искам да попитам,ако някоя от вас скоро е правила инвитро с донорска яйцеклетка в някоя клиника в Гърция или на остров Кипър,моля да сподели мнение!

Прекрасна седмица желая на всички!

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 21:30 от didi_2017

# 761
  • Мнения: 1 698
Диди, виж дали има такава тема. Клиниките в Кипър мисля, че в голямата си част са филиали на различни турски клиники, така, че потърси, тук има такива теми.
Успех!

# 762
  • Мнения: 174
Вики, всеки ден благодаря на Бога, че има жени като теб!
С ваша помощ сбъдваме най-съкровената си мечта, да имаме дете, правите ни пълноценно семейство.
Не съм наясно какъв е периода, най-добре се консултирай с лекар.  Hug

# 763
  • Мнения: 98
Здравейте на всички.
Сега тръгвам по трънливия път на донорска яйцеклетка - приемане на случилото се, избор на решение и готовност за действие - психическа и физическа.
 Моля за мнения и разяснения за донорската програма на клиника Ню лайф - Пловдив или други клиники като цяло. Аз съм пациент на Ню лайф, бях в клиниката и проведох първоначален разговор за донорската им програма, но искам и ваше мнение и впечатления.
Благодаря!

# 764
  • UK
  • Мнения: 5 999
'Ню лайв' е мисля, нова клиника в Пловдив също и донорската им програма.  Дано се включи newsm78 някой с впечатления.
Успех! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт