MasterChef България, Тема 5 (25.03-31.03)

  • 54 028
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 811


И аз това четох,а и както се видя всички очакваха от нея да одобри менюто.Тя не даде на никой правото на глас или избор.Изживя се като единственият компетентен в отбора.

...
И на мен ми направи впечатление. От малкото, които са били лидери досега, само Стефан не се напъваше да командва еднолично. Големи шефове стават изведнъж.
Все пак засега Елена ми е сред фаворитите, заедно с Боян.

Иванула, кое ти се видя абсурдно?

# 496
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Стефан откъде е? Говори като от нашия край. И се държи като от нашия край, т.е. перфектно Wink

# 497
  • Мнения: 811
Стефан откъде е? Говори като от нашия край. И се държи като от нашия край, т.е. перфектно Wink
Simple Smile Но е от Шумен. Peace

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Стефан откъде е? Говори като от нашия край. И се държи като от нашия край, т.е. перфектно Wink
Simple Smile Но е от Шумен. Peace

Много е симпатичен, но говори все едно е от друга България.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 18 030
Oтносно облеклото Нина ми се видя, доста по грозно облечена от Мариела. Мъжът ми по принцип не коментира кой как е облечен, но вчера се втрещи.

Нормално си говори Стефан. Whistling

# 500
  • София
  • Мнения: 1 365
Вече няколко пъти се получават сурови манджи.... явно в напрежението не им идва на ум да правят по-малки сърми, мини пици и т.н.  newsm78 Но пред телевизора е лесно  Laughing
Жалко за Нина, но и Кристина не исках да отпадне.
А Боян и сърми не бил готвил  Laughing Wink

# 501
  • Мнения: 1 446
A защо трябва да е готвил  Mr. Green И аз не бях до скоро, ама ми се получават, но не ги правя гигантски...
А и плънката може да премине термична обработка предварително, за да са сигурни.

# 502
  • София
  • Мнения: 15 486
Oтносно облеклото Нина ми се видя, доста по грозно облечена от Мариела. Мъжът ми по принцип не коментира кой как е облечен, но вчера се втрещи.

Нормално си говори Стефан. Whistling
Като е грозно с блуза и панталон, какво според вас трябва да облече? newsm78

# 503
  • Мнения: 6 012

Много е симпатичен, но говори все едно е от друга България.

Да, има някаква форма на диалектно говорене, но предпочитам него да слушам, голям симпатяга ми е, за разлика от превзето говорещия Боян  Sick И това за скелетите беше грозно. И това неговото не е по-добре  Confused

# 504
  • София
  • Мнения: 2 702
Ех, много я хапете тази Мариела  Crazy
Дарин снощи се представи чудесно, много хубава сцена с Елена в склада, снощи всички думи му бяха на място, изглеждаше спокоен, въпреки напрежението с картофа и накрая впечатли журито. И за пореден път се убеждавам, че спокойствието е от голямо значение. Паниката не помага на никой.
Снощи и Ву ми стана още по симпатичен, отива и той при фаворитите ми, а с репликата "На мене сега кво ше ми викат, направо не знам кво да кажа" много се смях.

# 505
  • Майничка
  • Мнения: 12 629
Да, това беше много сладко, както и чуденката на Каролина "Какво значи нрави ми се?". Андре Токев намери пред кого да го каже! Laughing

П.П. Май много хора в темата реагират първосигнално и не се замислят, че участието в това шоу може да има повече от една печалба. В случая с Мариела, като се има предвид професията, която е обявила, единствената й непечеливша стратегия би била да се прояви като безлична конформистка или да отпадне съвсем в началото. Всичко останало минава под знаменателя, че и най-лошата реклама е по-добра от анонимността.
Аврам също би могъл да помисли по тази тема, но явно не му се получава.

Докато участниците, които са в ресторантьорския бранш или се целят в него, има смисъл да демонстрират съвсем други качества, които биха ги направили желани служители.

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 10:24 от gargamela

# 506
  • Варна
  • Мнения: 18 030
Oтносно облеклото Нина ми се видя, доста по грозно облечена от Мариела. Мъжът ми по принцип не коментира кой как е облечен, но вчера се втрещи.

Нормално си говори Стефан. Whistling
Като е грозно с блуза и панталон, какво според вас трябва да облече? newsm78

Нещо, което е подходящо за фигурата й.

# 507
  • Мнения: 31 337
Благодаря ви момичета за поздравленията за яйцата! Hug  bouquet

Поздрави за моя любимец Дарин. Представи се блестящо вчера. Heart Eyes

Боян и скелетите, тъпо изречение от човек със сериозно наднормено тегло. Гроздето е кисело или просто сме си злобни? Противен ми е. Готви чудесно, дано не спечели, защото е агресивен и злобен.

Нина ми харесваше до момента когато я гледах в едно интервю при Мариана Векилска, където просто рева непрекъснато и не можа да сглоби няколко думи за да се представи. Още тогава разбрах, че е много емоционална и дори нестабилна и няма да издържи на този голям стрес.
Стана ми обаче неприятно, че отпадна и то за един гаф, вярно в точния момент. Предпочитах Кристина да си замине. Петър и Диляна не ги коментирам.
За мен лично няма никакво значение кой ще си отидеи в какъв ред стига това да не са любимците ми Дарин и Ву , но искам добре готвещите хора да ни радват повече време с хубави ястия.

Нордел изглежда много добре на показаната по-горе снимка.

Ястието със сърмите вчера не ми допадна и не бих го направила.

# 508
  • Мнения: 1 211
И на мен фаворитите вече са ми Дарин, Ву, Каролина, Стефан и до някъде Елена.
Много сладки бяха с Дарин в склада. Сините бяха определено по-добрия отбор и ако журито беше гласувало сигурно те щяха да са победители. Но моделите явно имат различно мнение и вкус.

# 509
  • Мнения: 4 740
И на мен фаворитите вече са ми Дарин, Ву, Каролина, Стефан и до някъде Елена.
Много сладки бяха с Дарин в склада. Сините бяха определено по-добрия отбор и ако журито беше гласувало сигурно те щяха да са победители. Но моделите явно имат различно мнение и вкус.
Ние не опитваме храната и не знаем вкуса й. Може и сините да са били по-добри в кухнята, т.е. по организирани, но може храната на червените да е била по-вкусна.

Общи условия

Активация на акаунт