"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 58 тема

  • 35 302
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 303
От там, откъдето свърши серията. Алеята пред къщата.

Лево да прегърне Ел, та нашия малко да дойде на мене си и да скочи да си пази жената.  Peace

# 46
  • Мнения: 826
Не стига, че няма сватба ами и сега  колко  ли серии ще ги гледаме разделени и Страдащи?  Няма да издържа, обмислям вариант да ми свикнете на Сдобряването.

# 47
  • Мнения: 13 303
Кифла и Кифльо   newsm78 сигурна ли си Селфи  newsm78 начииииии... щом е така, задраскваме ги от списъка с кумовете....... задължително ще ни оплескат и следващата сватба

Не съм, но Мая така рече.  Peace Задраскваме ги! На каръщина са ни. То като се огледам няма свестни.  ooooh! Освен Музафер и Хюлия.  Peace

# 48
  • софия
  • Мнения: 1 053
От там, откъдето свърши серията. Алеята пред къщата.

Лево да прегърне Ел, та нашия малко да дойде на мене си и да скочи да си пази жената.  Peace
Лево си е екстра бонбон  Peace Спасителя на холдинги  Peace а от днес - Превземащия фондации  Peace  Grinning Grinning

засега не го барайте  Naughty Naughty Naughty


п.п.
Нианта , това свикнете ,  деврем, да се чете свиРнете ?? newsm78

# 49
  • Мнения: 5 591
Ринка ,благодаря за новата тема !  


newsm12 Weary newsm12 Weary smile3506

Кольомбо, милият изперка
кафата му е празна кат манерка-
май требЕ му висок волтаж

и на мозъка йени монтаж.

Какви са тия щуротии,
аман от тъпи простотии-
сега "баба" ще го играй,
Елифчето да го не трай.

Що се в нови дертове оплете,
що лъжата предпочете?!
Що не рече, с поглед тъжен в нея впил
"Севгилим, битанем, брат ми е катил!"?

Вярно, щеше да я заболи,
истината най-тежи,
но на честните очи,
нима е лесно да се устои?

Щяха да поплачат двама,
че злината е голяма,
но в сърцата щом любов гори,
тя на всяко зло ще устои!!!

На Йо кафата наистина е празна кат манерка шимди. Много кофти постъпи с Елиф.


Бризче  Hug Heart Eyes bouquet

Хриси    bouquet  Селфи  bouquet  благодаря за превода и разясненията.

Лека нощ.

# 50
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
 Joy  Joy  Joy Ама и сдобрени ли ги искаме вече. И следваща сватба планирате  ooooh!
Аз реших че ком'саря е низгвернат завинаги  Grinning

# 51
  • Мнения: 13 303
Лево си е екстра бонбон  Peace Спасителя на холдинги  Peace а от днес - Превземащия фондации  Peace  Grinning Grinning

засега не го барайте  Naughty Naughty Naughty

Що бе?  newsm78 За кого да го пазим?  Thinking Сега търсим рамо на което да плаче Ел.  Peace

Чакам с нетърпение коментара на деврем Нервакова!  smile3508

# 52
  • Мнения: 1 026
Всички се нахвърлихте на комисаря, но не забелязахте че Елиф отново си действа зад
гърба му и отиде на събранието, щом Левент и се обади.
Та тя го лъже отново. Йомер се ядоса много, когато разбра за тази нейна инициатива,
беше против тя да участва във фондацията, но кой ли го слуша. ooooh! newsm78

И друго - Елиф при трите им срещи в тази серия, уж забеляза че нещо му има,
знае че е свързано с Хюсеин, но после си прави приготовленията за сватбата.

Та Йомер изглеждаше супер зле и съсипан, как може да се мисли изобщо за сватба.
Според мен Елиф трябваше да поиска да отложат церемонията. Не може да гледаш любимия си
в този вид един ден преди сватбата и да се правиш все едно нищо няма.


Ринка Hug  благодаря за новата тема! newsm51
Хайде да не прехвърляме този път топката от болната глава на здравата. Нищо не може да го оправдае Йомер, освен ако детето не е наистина негово. Да беше поискал той отлагане на сватбата, като не е готов. Не по този начин! Naughty За фондацията Елиф си е в правото сама да решава. Какъв й е Йомер, че да решава вместо нея? Рискът си е неин.



Говоря за лъжата на Елиф, тя каза ли че продължава с фондацията newsm78

Не оправдавам Йомер, но и не го съдя толкова остро. Той започна да говори на гробищата,
но Елиф не му дава и да се изкаже. Не го ли вижда че е зле, защо не го изслуша.
После пък ги прекъснаха.

Елинор
 не защитавам Елиф и тя греши,
НО
пред къщата на Елван тя му каза ....Не си добре ако искаш да отложим подписването "
Той я гледаше тъжно  и в този момент Арда го извика

Мая Hug  не съм разбрала, че е казала това. Но мълчанието му и болката в очите какво
и говорят.

# 53
  • Мнения: 13 303
Joy  Joy  Joy Ама и сдобрени ли ги искаме вече. И следваща сватба планирате  ooooh!
Аз реших че ком'саря е низгвернат завинаги  Grinning

Наритан е по кокалчета и едни други места. Бързо ни минава.  Wink Шимди гледаме напред и ми се дава да са си гушнати в новото еве още в средата на другия болюм.  Grinning

# 54
  • софия
  • Мнения: 1 053
Лево си е екстра бонбон  Peace Спасителя на холдинги  Peace а от днес - Превземащия фондации  Peace  Grinning Grinning

засега не го барайте  Naughty Naughty Naughty

Що бе?  newsm78 За кого да го пазимThinking Сега търсим рамо на което да плаче Ел.  Peace

Чакам с нетърпение коментара на деврем Нерваковаsmile3508
не бееее.... Joy Joy Joy пазим го като деврем Ипеко  Grinning Grinning, по същата линия минава  Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 4 252
Ринка   Благодаря за новата прекрасно оформена кърмъзена тема

Хриси, Селфи  Hug Hug благодаря ви за превода
Ринка Hug за стоп-кадрите

Прекрасно начало на серията  thumbsup и отвратителен край ooooh!
Наистина Ком'саря излезна страхливец Peace Не намери в себе си смелост да се изправи пред нея и да й каже как стоят нещата. Вярно, че е в шок и може да иска да отсрочи по този начин разговора с Елиф за Хю и убийствата, но да намесиш още една лъжа (ако е такава де, че с тези Каки нищо не се знае Mr. Green) ... това не го разбирам
И как смята Йомер да изтрие черния спомен за тази дата от съзнанието на Елиф? newsm78 Не стига, че ще я свързва със смъртта на баща си, а сега и с изоставена пред олтара! Sick
Хареса ми, че Ипек в началото отказа на молбата на Йо, но се чудя Пело  какво й каза, че успя да я убеди? newsm78

Не знам дали на вас ви направи впечатление, че с промяната на имиджа на Хю от последните кадри на серията много ми заприлича на Тайяр в по-млад вариант Thinking Дали пък наистина няма да се окаже негов роднина - племеник или ...син/почти ми се струва невъзможно, ама при тези СЦ Whistling/?  Thinking



Лека нощ!

# 56
  • Мнения: 1 026
Каквото и да си говорим е кофти да те зарежат пред олтара.  Confused Ама ще се оправят бе!  Peace Те са загинали един за друг!  Heart Eyes


Кофти си е, ама и според мен ще се оправят, няма да се разделят. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 13 303
пазим го като деврем Ипеко  Grinning Grinning, по същата линия минава  Laughing Laughing

Олур!  Peace Минава под крилото ни! Другото.  Wink Joy Joy Joy

# 58
# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 973

ми то си е така деврем  Hug  Joy горкия.... съвсем ще се ошашави  Joy
ама, жалко че нема такава опасност, така ми се струва  Grinning ще се разделяме временно  Wink


Бризчеее  Hug много се изложИхме с тоя Кольомбо..... отидЕ ни зян момчето.... Joy


Майче  Hug, помня ти версията, ннищо че тичах по страниците  Hug едно към едно си джанъм  Peace


Не сме, бе Спиритче Naughty
Кольомбо е пич!ѝ Елиф е сладурка-
Ще се сдърпат, ще си поплачат,
а после ще идат във свойта къщурка-
в спалнята ще се оплачат,
ще полеят сълзите със чай
и Йо в миг ще осъзнай:
Това е Съдбата,
Елиф е за него жената!!!!
Ни батю, ни кака, ни разни девреми
ще могат във нея да правят промени!!!!!


Общи условия

Активация на акаунт