"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 58 тема

  • 35 304
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 240
Хриси, Селфи,  newsm51 newsm51 благодаря за превода и разясненията!

Благодаря на всички ви, че се вълнувахме за героите заедно и тази сряда вечер!  smile3525 smile3525


# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 
newsm12 Weary newsm12 Weary smile3506

Кольомбо, милият изперка
кафата му е празна кат манерка-
май требЕ му висок волтаж
и на мозъка йени монтаж.

Какви са тия щуротии,
аман от тъпи простотии-
сега "баба" ще го играй,
Елифчето да го не трай.

Що се в нови дертове оплете,
що лъжата предпочете?!
Що не рече, с поглед тъжен в нея впил
"Севгилим, битанем, брат ми е катил!"?

Вярно, щеше да я заболи,
истината най-тежи,
но на честните очи,
нима е лесно да се устои?

Щяха да поплачат двама,
че злината е голяма,
но в сърцата щом любов гори,
тя на всяко зло ще устои!!!

# 32
  • Мнения: 1 875
Пелинката взе да ми нагарча като пелин.С всяка серия все по-безлична и с тъпи идеи,все върти очи и се чуди как да се издъни.Не го пропусна и в тая серия.Ама Ипеееееек,ах тая Ипек тъй си ми е трън в очите още от първото и появяване.Двете каки им доставя удоволствие да ни пилят нервите.Колко ли са доволни тоя вечер.Извъртяха нещата отново на 180 градуса.
Оставям ви и отивам да успокоя яда си с няколко баклавички Embarassed

Нерде е Нерваков и тя позна отново  Hug

# 33
  • Мнения: 1 026
Всички се нахвърлихте на комисаря, но не забелязахте че Елиф отново си действа зад
гърба му и отиде на събранието, щом Левент и се обади.
Та тя го лъже отново. Йомер се ядоса много, когато разбра за тази нейна инициатива,
беше против тя да участва във фондацията, но кой ли го слуша. ooooh! newsm78

И друго - Елиф при трите им срещи в тази серия, уж забеляза че нещо му има,
знае че е свързано с Хюсеин, но после си прави приготовленията за сватбата.

Та Йомер изглеждаше супер зле и съсипан, как може да се мисли изобщо за сватба.
Според мен Елиф трябваше да поиска да отложат церемонията. Не може да гледаш любимия си
в този вид един ден преди сватбата и да се правиш все едно нищо няма.


Ринка Hug  благодаря за новата тема! newsm51

# 34
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
... Може да не сме разбрали и идеята да е на Арда. Там като поркаха на стълбите какво да измисли пончика? А Йо нали е разбит и неадекватен се остави да го подведат.  Wink Пельо и тя бяла птица проклета помогна да сринат още повече хубавия човек.  Wink Crossing Arms

Деврем, усещам че си се подвела по сценаристките  Joy и се оплиташ и ти.
Това не е оправдание. Само бележка от доктор, за временно умопомрачение може да му помогне  Grinning
И искрено признание и разкаяние.  Grinning

Йо се издъни много здраво, факт. Но като цяло е доста добър екземпляр от противоположния пол.
Вярно че имаме малко повече изисквания към него, но... на фона на няколкото си издънки, той сътвори и доста добри неща и има не едно и две положителни качества.
А Ел така или иначе ще му прости, защото го обича повече от нас  Grinning

# 35
  • Мнения: 13 303
Йомер каза на Ипек така
"Пелин ми каза за идеята на леля Недрет относно Яъз"..
демек ,че Ипек е споделила с Пелин  за лелята

Хъ!  Peace Видя ли, деврем Спирит, че почти съм познала?  Peace Не било Арда, ами Пельо.  Wink  Кифла и кифльок!

# 36
  • Мнения: 1 875
Ох,Хриси и ние ще му простим-не само Ел.Само да я награби за няколко чая и пак ще най-хубавият ни! Joy Joy Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 1 056
Всички се нахвърлихте на комисаря, но не забелязахте че Елиф отново си действа зад
гърба му и отиде на събранието, щом Левент и се обади.
Та тя го лъже отново. Йомер се ядоса много, когато разбра за тази нейна инициатива,
беше против тя да участва във фондацията, но кой ли го слуша. ooooh! newsm78

И друго - Елиф при трите им срещи в тази серия, уж забеляза че нещо му има,
знае че е свързано с Хюсеин, но после си прави приготовленията за сватбата.

Та Йомер изглеждаше супер зле и съсипан, как може да се мисли изобщо за сватба.
Според мен Елиф трябваше да поиска да отложат церемонията. Не може да гледаш любимия си
в този вид един ден преди сватбата и да се правиш все едно нищо няма.


Ринка Hug  благодаря за новата тема! newsm51
Хайде да не прехвърляме този път топката от болната глава на здравата. Нищо не може да го оправдае Йомер, освен ако детето не е наистина негово. Да беше поискал той отлагане на сватбата, като не е готов. Не по този начин! Naughty За фондацията Елиф си е в правото сама да решава. Какъв й е Йомер, че да решава вместо нея? Рискът си е неин.

# 38
  • Мнения: 3 114
Елинор
 не защитавам Елиф и тя греши,
НО
пред къщата на Елван тя му каза ....Не си добре ако искаш да отложим подписването "
Той я гледаше тъжно  и в този момент Арда го извика

# 39
  • софия
  • Мнения: 1 053
Ще стане чок енетересант другия болюм Ел да покрещи, да поблъска и да каже:
- Добре имаш син. Приемам го. Ще се грижиш за него. И аз ще помагам. Ядосана съм ти, че не ми каза лично, но днес е нашата сватба. Хайде, севгили, отиди да се облечеш и не закъснявай.  Wink Sunglasses
[/quote]ми то си е така деврем  Hug  Joy горкия.... съвсем ще се ошашави  Joy
ама, жалко че нема такава опасност, така ми се струва  Grinning ще се разделяме временно  Wink


Бризчеее  Hug много се изложИхме с тоя Кольомбо..... отидЕ ни зян момчето.... Joy


Майче  Hug, помня ти версията, ннищо че тичах по страниците  Hug едно към едно си джанъм  Peace

Йомер каза на Ипек така
"Пелин ми каза за идеята на леля Недрет относно Яъз"..
демек ,че Ипек е споделила с Пелин  за лелята

Хъ!  Peace Видя ли, деврем Спирит, че почти съм познала?  Peace Не било Арда, ами Пельо.  Wink  Кифла и кифльок!
мерси Майче  Peace


Кифла и Кифльо   newsm78 сигурна ли си Селфи  newsm78 начииииии... щом е така, задраскваме ги от списъка с кумовете....... задължително ще ни оплескат и следващата сватба

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 01:00 от freespirit

# 40
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Йомер каза на Ипек така
"Пелин ми каза за идеята на леля Недрет относно Яъз"..
демек ,че Ипек е споделила с Пелин  за лелята

Това съм го пропуснала  newsm78 Значи идеята не е била негова. Пък аз през цялото време се чудех как е могъл сам да я измисли тая простотия  ooooh!

# 41
  • Мнения: 13 303
Каквото и да си говорим е кофти да те зарежат пред олтара.  Confused Ама ще се оправят бе!  Peace Те са загинали един за друг!  Heart Eyes

# 42
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
...ама, жалко че нема такава опасност, така ми се струва  Very Happy ще се разделяме временно  Wink

Да, нали казаха че снимали някаква сцена, как Лево, Аслъ и Нилю май бяха  newsm78 прибирали Ел от там.

# 43
  • Мнения: 13 303
Цитат
...ама, жалко че нема такава опасност, така ми се струва  Very Happy ще се разделяме временно  Wink

Да, нали казаха че снимали някаква сцена, как Лево, Аслъ и Нилю май бяха  newsm78 прибирали Ел от там.

От къде там? От пембеното еве ли?  newsm78

# 44
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
От къде там? От пембеното еве ли?  newsm78

От там, откъдето свърши серията. Алеята пред къщата.

Общи условия

Активация на акаунт