"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 58 тема

  • 35 303
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Девреми, дайте да залагаме тази уйдурма до кога ще издържи.  Peace Аз казвам още в следващия болюм ще стане белли.  Peace

Дано, защото му бия шута на сериала и се отдавам на зомбитата. Там поне изненади няма  Joy
Всички хора са зли, и непременно се издънват  Grinning

Ринка   bouquet  Heart Eyes от стрес и потрес, забравих да ти благодаря.
Не е истина, но изтрезнях напълно  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 219
Кески,точно за това ме е яд-че покрай глупостите на СЦ не можем да обсъдим перфектната игра на голяма част от каста,а това е жалко,защото ни показват наистина голям майсторлък.

# 17
  • Мнения: 13 303
То не стана ясно поне за мен чия е великата идея.  newsm78 Ама няма да е лошо да включат и Лево в играта. Като почне да ревнува комисаря сам ще се откаже от плана.  Joy Joy Joy

# 18
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
То не стана ясно поне за мен чия е великата идея.  newsm78

На Леля, обаче Йо и я сви  Joy
И сега вместо тя, той ще го отнесе  ooooh!

# 19
  • софия
  • Мнения: 1 053
То не стана ясно поне за мен чия е великата идея.  newsm78

На Леля, обаче Йо и я сви  Joy
И сега вместо тя, той ще го отнесе  ooooh!
ма той разбра ли на леля за идеята  newsm78 от къде бе?

# 20
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
ма той разбра ли на леля за идеята  newsm78 от къде бе?

Ми нали е профайлър бе деврем  Wink

# 21
  • Мнения: 2 229
Питах се как ще се реабилитира Йомер в очите на Елиф newsm78
Как се прощава такова нещо?Как ще му има доверие?

# 22
  • Мнения: 13 303
Мисля, че Ел сама ще им развали игрЪтЪ!  Peace Тя сама се освобождава, колко му е да ги хване особено като запелтечат.  Wink Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 13 303
Сега малко да поадвокатствам на Йо.  Wink Хриси, не си лягай лютфен!  hug Айретен за теб го правя!  Hug Може да не сме разбрали и идеята да е на Арда. Там като поркаха на стълбите какво да измисли пончика? А Йо нали е разбит и неадекватен се остави да го подведат.  Wink Пельо и тя бяла птица проклета помогна да сринат още повече хубавия човек.  Wink Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 3 114
Ринка ,
Благодарско за новата къщичка newsm51 newsm51

Димони ,
аз никога не споря ,но обичам да доказвам нещата черно на бяло,
Виж моя пост и после на Лина ,а преди това бях написала цял сценарий как ще стане, но е отминалата седмица а сега стана късно....
Скрит текст:
Цитат
Свободно време и забавления / Романтични сериали, теленовели / Re: "Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 57 тема    : пн, 23 мар 2015, 12:23
Здравейте момичета!
Тази снимка ми навява много тъга

А като прочетох подсказката и резюмето,стана ми още по-тегаво..
 Благодаря Ви ! newsm51Варна newsm51  Рина ..
Според мен ,Хюсеин ще се измъкне от свадата..
Разбирам за къната ,но не разбирам Елиф как ще облече роклята без да е говорила с Йомер,след като Той е странял от нея...
От кого ще иска помощ Йомер,за разговора си с Елиф.
ако не е Арда,,кой е..Възможно ли е да е Ипек..Все пак СЦ ще се възползват от нея и детето
За Сами... Изключвам,защото поместената снимка е стара от октомври
Цитат
23    Свободно време и забавления / Романтични сериали, теленовели / Re: Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-211 тема   : пн, 23 мар 2015, 17:50
Мая  Hug написа в другата тема нещо в този смисъл, а аз прочетох преди няколко дни превод от мнение в турски форум, че Йо няма да каже нищо на Елиф до последно, а ще помоли Ипек да отиде и да й каже, че Яъз е негов син, че Елиф да се откаже от сватбата.
Не го повярвах, а и сега не вярвам. Надявам се да са фенски фантазии. Защото не ми отговаря нито на Йо, нито на Ипек.
Но то не ми отговаря на психопрофила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green на Йо да унижи Елиф, като й каже точно преди самата сватба, че няма да стане... Гадничко. 
Цитат
    Свободно време и забавления / Романтични сериали, теленовели / Re: "Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 57 тема   : пн, 23 мар 2015, 14:53
Здравейте!  Hug

Цитат на: Maya@ в пн, 23 мар 2015, 14:46
Значи ,
Щом Елиф бяга, има намесата на Ипек..
Ако беше за Хюсеин ,тя нямаше да бяга.
Преди да говори Йомер с Елиф, Ипек е казала за Яъз с молба да не остане детето без баща.../и така по безболезнена,ще бъде раздялата/
Елиф излиза извън къщата бяга по  по брега с булчинската рокля сваля булото си ,вижда отсреща Йомер и се връща  обратно...
 

Да. Аз прочетох при рускините превод от турски форум, че Йомер не смее да каже на Елиф, че Хюсеин е убил баща й, а моли Ипек да отиде и да й каже, че Яъз е негов син, за да се откаже Елиф от сватбата.

Но не го написах, защото не исках да повярвам, че Йо е такъв страхливец. Че би могъл да постъпи така.Та нали рано или късно истината ще излезе наяве. За Хюсеин става въпрос. За Яъз може и да си остане тайна.

# 25
  • Мнения: 1 056
Сега малко да поадвокатствам на Йо.  Wink Хриси, не си лягай лютфен!  hug Айретен за теб го правя!  Hug Може да не сме разбрали и идеята да е на Арда. Там като поркаха на стълбите какво да измисли пончика? А Йо нали е разбит и неадекватен се остави да го подведат.  Wink Пельо и тя бяла птица проклета помогна да сринат още повече хубавия човек.  Wink Crossing Arms
Ами нали са девреми. Лика прилика са си. Още повече че след появата на Ипек с детето Арда и Пелин бяха с нагласата, че Яъз е син на Йо и се радваха. Спряха да мислят за Елиф. За тях тя остана на заден план.

# 26
  • Мнения: 1 047
Оооох.

Ринка, мерси за темата.  newsm51

Начи, може Ипек да е казала самата истина на Елиф за детето. (това в защита на Ипеко, Включвам се в лагера на Селфи и Спиритчето).

Йомер каза на Арда, че вече няма Елиф и Йомер. И че той вече е съвсем друг човек. Значи тоя нов човек не иска да бъде с Елиф, защото не е достоен за нея. Тоя нов човек си е сменил ценностите, т.е. вече е загубил част от тях. Тоя нов човек вероятно ще тръгне с голи гърди сам да избива мафията. Спомних си за един анонс, че сериалът ще тръгне в съвсем друга посока.  И пак стигаме до моя финал. Тоя човек няма да има скруполи да си вземе торбичката с диаманти и да отпраши към залеза. И май пак Елиф ще тича след него за всеобщо неудовлетворение.
Предупредих ви, че сигурно ще изплющя много глупости.   Mr. Green

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 053
Сега малко да поадвокатствам на Йо.  Wink Хриси, не си лягай лютфен!  hug Айретен за теб го правя!  Hug Може да не сме разбрали и идеята да е на Арда. Там като поркаха на стълбите какво да измисли пончика? А Йо нали е разбит и неадекватен се остави да го подведат.  Wink Пельо и тя бяла птица проклета помогна да сринат още повече хубавия човек.  Wink Crossing Arms
евала деврем  Hug страхотенн опит  Hug
при мен не минава сори  Grinning



Цитат
Едно е да си мълчиш, къде от страх, къде от срам, а друго е да лъжеш по този начин. Как от тази лъжа ще боли по-малко? Как? Като е ясно, че и истината няма как да се скрие? Та и лъжата и истината. Как точно по-малко ще я боли Елиф? Как да си прости, че е била толкова сляпа и че нищо не е било истинско?
освен това натресе Ипо да ходела тя да каже..... Mr. Green, после ако ще признава за батко кой ще иде да каже на Ел   newsm78  Арда може би  Mr. Green Mr. Green


офффффф...... Йомер нердееееееее  newsm45 newsm45
бринг хим бееееееек....... newsm45  вИднагаааааа..... box

# 28
  • Мнения: 3 114
То не стана ясно поне за мен чия е великата идея.  newsm78

На Леля, обаче Йо и я сви  Joy
И сега вместо тя, той ще го отнесе  ooooh!
ма той разбра ли на леля за идеята  newsm78 от къде бе?
Йомер каза на Ипек така
"Пелин ми каза за идеята на леля Недрет относно Яъз"..
демек ,че Ипек е споделила с Пелин  за лелята

# 29
  • Мнения: 13 303
Ще стане чок енетересант другия болюм Ел да покрещи, да поблъска и да каже:
- Добре имаш син. Приемам го. Ще се грижиш за него. И аз ще помагам. Ядосана съм ти, че не ми каза лично, но днес е нашата сватба. Хайде, севгили, отиди да се облечеш и не закъснявай.  Wink Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт