"Прости ми" турски сериал, който тръгва по Нова тв от 26 март .

  • 112 700
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 198
анкарските сериали ги има легално в Youtube . Качват си ги още в същия ден.
Актьорите, участващи в тези няколко сериала не сте ги виждали в други сериали, нали?
Просто това са актьори , живеещи в столицата и са ангажирани с години само с конкретен сериал.
Не са от тези известните муцуни, дето снимат предимно в Истанбул

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
А в момента в Бг на кой епизод сме? Още много ли има до края? Взеха вече много да се преразтягат локумите...

# 32
  • Мнения: 8 266
А в момента в Бг на кой епизод сме? Още много ли има до края? Взеха вече много да се преразтягат локумите...
Много,  ако въобще има край.

# 33
  • Мнения: 454
А в момента в Бг на кой епизод сме? Още много ли има до края? Взеха вече много да се преразтягат локумите...

Мисля, че сме около стотния, плюс минус два  Wink

# 34
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
 ooooh! ooooh! ooooh! значи скоро да не очаквам развръзка. Този Барат много проклет, как се промени само...

# 35
  • Мнения: 11 198
на стотния оригинален епизод сме (73 еп. български)


http://turkcinema.tv/turkey-serials/prosti-menya-beni-affet.html

тук можеш да гледаш от 100 до 182 еп. с руски субтитри


Аз лично го гледам в Youtube , защото сериите в turkcinema са озвучени на казахски, който не разбирам

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
Харесва ми сериала,но много го провлачват и дотяга....щом е над 700 епизода до края на 2016г.сигурно ще видим финала Thinking

# 37
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Дайте да оживим малко темата. Сериала е хубав хубаво ще е да коментира ме всяка серия.. Hug Hug




















































Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 19:52 от Glloriyta

# 38
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тук съм Simple Smile
Много ми се щеше Назире да каже на Кемал за лъжата, ама тя си пази детето.
Много ми е тегаво, като ги гледам как им тежи, как се обичат Бахар и Кемал.

Някой знае ли как се развива историята по-натам?

Джунейт ми се струва, че няма да издържи дълго и скоро ще награби Фдриде Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 119
Може ли някой да ми преразкаже едни стари неща - гледах на части и не разбрах въобще - защо Ейлюл и Фериде бяха упоени ли, болни ли там в някаква бедна къща и идваха някакви мъже при тях?... newsm78 Насила ли ги държаха и не беше ли ги затворила оная прислужница?
И защо дъртия злодей, забравих му името, е запалил навремето къщата на Ейлюл?

# 40
  • Мнения: 408
Назире ще си отвори устата на сватбата, но няма да каже истината, Хандан от вълнение припада и влиза в болница, но не съм сигурна дали губи бебето. Тунч ще покаже и видеоклип на Ейлюл и ще настъпи цирк. Тя пък ще каже на Осман и пак ще обвинят Фериде в интриги. После Осман наема някакъв и отново правят интрига между Джунеит и Фериде, тоя лъже за нещо, което уж Джунеит е казал и Фериде страда от цялата работа. Това е в скорошните серии.
По-нататък, след около 200 епизода Хандан се самоубива. Залюбва се с Умут, братът на Бахар, вдигат сватба, но на самата сватба става нещо и тя скача от една сграда. Погребението е много тъжно. Бахар по това време е бременна от Кемал. Фериде и Джунеит също ще се съберат, но не знам кога и те ше имат бебе. Фериде и Ейлюл са сестри, истинския им баща се появява, както също и бащата на Бахар и Кадер и той се появява. Гледах едни серии напред, в които Ейлюл уж е станала добра, но има много нови персонажи и не мога да преценя дали наистина се е променила. Филмът още 200 серии тепърва ще се заплита, много е интересен.

# 41
  • Мнения: 8 266
Абе,  аз като  го гледах останах с впечатлението, че детето на Бахар е от Берат, но може и да греша.  То и там едни латино саги се развиват...

# 42
  • Мнения: 408
Не ми се вярва, но не е изключено. Когато Бахар влиза в затвора, в килията има снимка на нея, Кемал и детето и отделно в някакви други серии гледах Осман и Зюхре как ходят при Севги да гушкат бебето.

# 43
  • Мнения: 11 198
Харесва ми сериала,но много го провлачват и дотяга....щом е над 700 епизода до края на 2016г.сигурно ще видим финала Thinking

много наивно казано.
Първо, финалът НЕ Е ЗАСНЕТ! Не разбирате ли, че се излъчва всеки ден по турската телевизия.
Последно даваха 793 еп. Той ще продължи да си се снима и всеки ден ще дават по една серия, и там, и тук.
Как до 2016 ще бъде приключен, при условие, че в годината има 260 делнични дни!
В Турция ще мине 1000 еп. до края на 2016г
Да не говорим, че номерацията се разминава, защото времетраенето тук е друго, лепят, режат...


На същата компания Focus Film са другите сериали, заснети в Анкара... Deniz Yıldızı, Unutma beni... още се снимат и вече са минали 1500 еп. Първият от тях "Морска звезда" го излъчваха и БТВ, но само първия сезон

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 09:53 от diziler

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
Не съм изчислява с точност кога ще приключи....кому са нужни такива дълги сериали....с "Дързост и красота" ли се съревновават Thinking

Общи условия

Активация на акаунт