Съпруги на военнослужещи - 11

  • 41 029
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Айде и аз да се разпиша, stef 87 благодаря за новата темичка  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 855
Ох,момичета -не ви трябват никакви диети. Ей така ако ви лепне вирус с повръщане, както аз се докарах тия дни , за 36 ч. съм -2 кг.  Laughing. Днес съм по-добре , щом мога да чета и пиша Grinning .Но се наложи да остана у дома и ми се объркаха много неща ,ама здраве да е..Дано само големите мъже се опазят ,че утре са на мач България - Италия.

За картите-вероятно началото на април. Обикновено от Агенцията звънят на титуляра и уточняват някои детайли. Аз съм забелязала , че картата идва една седмица след  тяхното обаждане. Не са ми звъняли още , но е имало и години в които не ме търсят по телефона. Иначе като срок за разпращане на картите са ни подали 31.03. Обикновено първо се изпращат картите извън София.
 

# 17
  • Мнения: 659
kativita добре, че си си останала у дома, такъв вирус изкара и мама- ужасен е. Важното е, че вече си добре и няма други заразени. Повече време в леглото топло чайче и почивка. За картите и при нас ни казаха, че др седмица ще са в поделението.

# 18
  • Мнения: 2 412
stef 87, благодаря за темата   bouquet. Чудесно си се справила Hug.
ESTELITA, и аз се боря с килограмите. Правих преди 90-дневната, свалих, но след едни хапчета пак качих. Миналата есен реших, че няма да се притеснявам за килограмите и ще се храня на принципа на 90-дневната диета, но без плодовите дни. Не спазвам поредността на дните. Храня се според това, което има, като спазвам принципа - протеини, бобови, въглехидрати. Неусетно, без да се пресилвам свалих около 7 кг. Сега си наруших режима, но мисля, че не е фатално.
Да се отчета за днес - вана с минерална вода и сауна. Чувствам се страхотно.
Болните да оздравяват.
Благодаря за подкрепата. На 31 ще излязат резултатите.
Лека и спокойна вечер.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 373
Хайде и аз при вас Simple Smile в новата 11 тема. Я колко много сме. Hug Hug Hug

СТЕФИ, браво миличка  bouquet Благодаря за темата Simple Smile

Аз пък ви изпращам моя снимка от вилата. Ей ме на как се боря с природата Wink Жива да ме ожалите  hahaha Joy


Днес поскитах из дъждовна София, свърших някоя и друга задачка, сега ще си направя едно чайче и ще се помотая из нета Simple Smile
Болните да оздравяват, а здравите да не се поддават на провокации. Празници идват!!! Кой ще ви измие прозорците? Simple Smile



# 20
  • Мнения: 140
http://tvsatcom.bg/news/item/7500-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0-%D0%B2%D1%84-%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D1%89%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D1%81-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD

# 21
  • Мнения: 651
Благодаря на всички, направихте ме много щастлива  Hug
Kativita виждам, че ти си по-запозната с тези ДЩР-та. Ако може един въпрос. Става на въпрос за човек, който сега ще постъпи като охрана. На него ще му се полага ли порцион, пътни пари, право за ползване на ВПД? Ако някой друг знае, нямам против и той да отговори.
Благодаря предварително   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 855
Стеф , ако говорим за класическо ДЩР (а не охрана към фирми Моба), те се назначават на МРЗ ,имат % МО ,% прослужено време, порцион ,пътни пари, могат да ходят на ВПД. Това се отнася за всички цивилни служители,назначени като ДЩР.

# 23
  • Мнения: 651
kativita благодаря  Hug  bouquet
Има ли някой от вас запознат с прекратяване на трудов договор преди изтичане на 30-дневното предизвестие? http://econ.bg/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8F% … l.l_i.126351.html
Това дали е в сила към настоящия момент?

# 24
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Прекрасници, здравейте. Прелитам набързо, да се запиша в новата тема, да не ви изпусна.
Стефи   bouquet
Ще се опитам утре поне да изчета последните 8-10 страници от старата тема, че имаше интересни и важни нещица. А и като гледам темпа, с който пишете и тук ще ми се събере доста за четене. Ще чета с интерес за успешните ви диети, че и аз съм графа "с много за обичане". Пробвала съм само 90 дневната, че мразя диети, с нея имах успех, но то си трябва постоянство, а и се изморих да дебна и планирам днес какво ще ям. Без сладко ми е много трудно, най-гаден ми беше втория - картофен, бобов и т.н. ден.  Не ме забравяйте, вдигайте по една наздравица и за мен с Бейлисче , Фло  Heart Eyes. Другата седмица ще четем приказки в библиотеката, после следва лудницата базар. Ако се уредя с повече време след това... Иначе ви следя, особено нощем, нали знаете, минавам да проверя дали сте завитички smile3524 Хубави почивни дни ви пожелавам  Hug

Хахаха, снимката на Фло ми се наби - ама си ми градинарка!  Hug

# 25
  • Мнения: 911
 wavey ДОБРО УТРО!
Последните около две седмици нямам време и да ви чета /днес се надявам да успея да свърша тази "работа"/.
Ваканцията за мен започна  Wink, от понеделник съм на лекции.
 


 Hug за всички, а също и да сте здрави и усмихнати ...

# 26
  • Мнения: 880
Добро утро! Stef 87 благодаря ти за новата тема! СГГ ме е изпреварила тази сутрин с кафето, но така е като се мотая в леглото. Joy И аз ще следя съветите за диета, но искам да е кратка и без много лишения. Ходя на народни танци- малко фолк фитнес, но след това имам огромен апетит. Wink
Имам в къщи антириум от миналия януари, не изисква особени грижи. Цветето е точно до прозореца и цъфти цяла зима.
Аз ви поднасям чай с пожелание за по-спокойна събота.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 373
Добро утро красавици.
ФЕЙЩИЦЕ, липсваш ми. Няма ли пак да идваш до София? Стягай се за края на април.
СГГ е дежурна по кафе. Благодаря ти от сърце. Hug
FLEURE DE LUNE е дежурна по чайче.  А някои мъже не знаят " партизанските" имена на съпругите си и в случаен разговор голям смях стана Embarassed rotfImbo
ЛУННО ЦВЕТЕ се "мотала" в леглото Wink Аз понеже не се занимавам с такива ''размотавания" Joy ви направих закуска Simple Smile

Макар и мръчкаво навън, нека ви е светло и хубаво в душите. Каквото и да правите, правете го с обич.
 newsm79 wash hang 1ironing cook 1dishes  luvbed preggo  baby flower

По повод диетите имам няколко правила от времето, когато ходех при доц. Байкова ( само дето не ги спазвам ) Резултата беше повече от добър. За 10 месеца - 23кг. Бавно, плавно, без гладуване.
Правило 1. Пийте вода - минимум 1.5 - 2 литра.
Правило 2. Яжте често и по малко. Така организмът ви се успокоява, че скоро пак ще му подадете храна и по-лесно се освобождава от излишното. Ако цял ден карате на сокчета, кафета и бисквитки, а вечерта се натъпчете обилно, организмът ви ще си каже: Тая моя шантава стопанка до утре вечер няма да ми даде да ям и затова всичко, което ми е дала сега, го слагам на запас.
Правило 3 Разделно хранене.
Правило 4 Диетата задължително се съчетава с физическо натоварване-упражнения, ходене пеша, танци, секс. Я и мъжОвете ви да се включат по-активно във вашето слабеене Wink
Правило 5 Постигнатият резултат трябва да се задържи поне 1.5 - 2 години, защото организмът ви има памет, знае как е изглеждал и се стреми да се върне към предишните си параметри. След тези 2 години е малко вероятно да се получи йойо ефекта.

Имам 39 седмични менюта.( почти 10 месеца ) Запазила съм ги. Гарантирам че резултат имаше. Ако има желаещи, всяка седмица съм готова да ви давам примерното меню.

След толкова писане на тема диета да прибера ли закуската? Хайде оставям я. Аз поне мисля, след Великден да започвам. Излишно е да се правя на Ентересна около празниците. Излишен тормоз.

Хубав ден милички. Радвайте се на почивката си, на дечицата, на любимите и на домашните любимци.

# 28
  • Мнения: 22 430
Моя мъж сега ми показва стагия за новите униформи.  Една била към 600лв...а са толкова ужасни. Сега няма да си останат сиви за ВВС...а и техните ще са зелени. Много са ми отвратителни...да ме извиняват тези,  които ги носят.

# 29
  • Мнения: 659
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН Simple Smile СГГ, благодаря за кафето,Fleure de lune, пийнах и едно чайче. Фло, аз ще си хапна от закуската( за сега не съм на диета)- мн вкусна изглежда- грехота е да не се възползвам. Sesylle не съм виждала новата униформа, но определено и аз си харесвам повече сивата, ще си тъгувам мн за нея- зеленото не ми отива  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт