Средата на март наближава, Лорка на една година става! - 13.03-19.03

  • 6 608
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 677
ВЕСЕЛА И УСПЕШНА СЕДМИЦА И ОТ НАС! sweatingА това е,за да не си мислите за лошото време навън.

С обич от моето семейство! Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте и от нас!!!
Разписваме се с пожелания за една хубава и успешна седмица за всички дечковци и мами!!!!

Сетони: приятни приготовления и прекрасен утрешен ден!
Подготви фотоапарата и снимай целият ден Simple Smile нека бъде документирана всяка усмивка на госпожицата на първият й рожден ден..... така ще се радва след години като разглеждате заедно снимките !!!

# 17
  • Мнения: 1 710
Аз въпреки всички поведенчески проблеми на Наталия мога да се похваля, че скачането на пружиненото легло даде резултат - вече успява да отскочи от земята 1см.
Любознателна, за Гого скачането на пружиненото легло беше невероятен старт. Трябва да ти кажа, че благодарение на него сега си имаме добре скачащо дете и доста добре тичащо. Та у нас забраната за скаченето по леглата падна - отдавна.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 262
Сети много хубаво да си изкарате този единствен по рода си празник, първата годинка е най-мила, за първи път рожден ден и вече чустваш как расте и детето!
На всички други пожелавам само успехи тази седмица, дано и на мен ми върви по вода, започнах едно ново нещо, стискайте палци да стане и да го довърша успешно! Радвам се, че сме заедно!
 Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 743
Аз нали не подведох някой с това заглавие на темичката, защото Лорка има Рожден Ден на 15 март (в средата на месеца Wink), понеже гледам, че някои мами й честитят вече Hug

# 20
  • Мнения: 997
Не, мисля че заглавието е много ясно, а  пожеланията са в насока подготовката на празника. Но благодаря, че спомена точната дата. Първият рожден ден е единствен и неповторим и още веднъж пожелавам весело изкарване!

# 21
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За баницата разбрахме, кажи сега за маргаритите...  Joy Heart Eyes Hug
Маргаритите са подарък за рождения ми ден от приятели, във връзка с личната ми титла "Малката мама с големите ...маргарити" , която е своеобразна компилация от двете прословути картини в сериала "Ало, ало"- Грешната мадона с големите бомби" и " Счупената ваза с големите маргарити". Титлата е измислена от мъжа ми окачествявайки някои мои прелестни надарености Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 698
Момичета, аз много се радвам и на ранните честитки  Hug
Иги, стискаме палци, Heart Eyes
Вале, много сладурски подарък за ден-ден  Grinning Кокичето също си го бива обаче  Party

# 23
  • Мнения: 3 743
...
На всички други пожелавам само успехи тази седмица, дано и на мен ми върви по вода, започнах едно ново нещо, стискайте палци да стане и да го довърша успешно!
...

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed, поне на ЛС пиши за какво Wink не ме оставяй да гадая Praynig Hug

# 24
  • Мнения: 4 414
здравейте мами и от нас!
ейййййййй, кога мина една година откак Лорката се роди!? приятни приготовления и още по-притен купон  bouquet Heart Eyes
много радости на всички и да ни върви по вода, както ни тръгна тая снежна седмица...
за моето отсъствие на срещата няма да се извинявам...като ми мине ядът може и да кажа що пак липсвах Sad радвам се, че сте си прекарали добре!
радвам се за Наталия Heart Eyes
стискам палци на мама Иги.
на всички, които не споменах - много здраве и усмивки през цялата седмица  bouquet  bouquet  bouquet
п.п. абе, много се ядосах на тоз Бърди #Cussing out само глупости пише! моля да ме извините, че така се разприказвах в темата на дробчо Embarassed

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Успех Иги!

Аз само да ви кажа, че гледах едно предаване с психотерпевтка и се засрамих от себе си, че съм черногледа. Но пък вие сте моята терапевтична група и като споделя с вас ми олеква - защото ще посъчувствате или пък ще ми покажете, че проблема не е толкова страшен. А  и като споделя ми олеква - сама виждам че дявола не е толкова черен!

Затова - простете, че напоследък ви рева виртуално - но това ми помага да видя, че проблема е разрешим, а и като го напиша го възприемам по-трезво.
Аз и Дани ви поздравяваме, както и малката буба /тя малко нелегално/.

Някой да има представа как да се боря с нежелание за учене? Имам сериозен проблем, а не мога да разбера от къде идва и как да го боря - не мога да седна да уча... или по-точно докато почна е проблема. Някой с подобен?

А и да ви кажа - мноого ви обичам, но вие си го знаете!

Петенце, горе главата. Малкия мъж пребори толкова трудности, пък детската ли ще го стресне Wink

Агнешка, да драснеш ред как се справя малката ни приятелка с детската, а и ти как  си в работата.

Светле да гушкаш Радост, а и оставяй баткото да ти помага /ако иска/ - така като се умори покрай беба и ще спи по-добре ноще Wink а и като я гледа как спи - може би ще му сработи стадния инстинкт - и той да спи по-добре.

Силве, големия красавец Марти как е? Дано пребори у-щето тази седмица? Имам позната приятелка - направи кабинет - тя е психолог, и тя каза, че нейната "партньорка" работи и с деца. Не знам лично не я познавам жената, но моята приятелка каза, че е добра - ако те интересува?

Сети, малката е много сладка. Чакам с нетърпение снимки от нейния рожден ден. Помня колко се развълнувах когато съвсем случайно попаднах на историята ти - връщах се назад в отчетните да търся какво е станало и защо - а тръгна от подобно заглавие на отчетна тема - за малката борбена Лорка. Бях много щаслива когато писа при нас - е не за повода, но пък за това, че вече сте големи и в къщи и дори сте готови за рехабилитация! Като вмидях днешната тема и ми трепна сърцето от спомена. Бях силно впечатлена от малкото борбено човече в кувьоза - толкова крехко и толбкова борбено! Щаслива съм, че сте сред нас! Чакам да празнуваме виртуално Wink

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Вал докато пиша ити се отчете! Я не се ядосвай! Ти си солидарна с мен и затова не си отишла - мисли го от тази позитивна гледна точка... Да не ми е самотно, че само аз не съм ходила Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 4 412
agneshka, и аз много се ядосах на бърди, какъв нахален човек, а ми се струва и много слабо компетентен. и аз мислех да се разпиша в онази тема, но този бърди ми прилича по държане на митьо-пищова и ми се струва безмислено. дано да се изнесе скоро от форума ни.

И много се зарадвах на Наталка, да скача още по нависоко!
Наде, и аз не знам как да се занимавам с Дара, подобно на теб само се борим и се правя на маймуна. Обаче нещо смислено да я науча, не ми се отдава. Днес много се зарадвах, като я видях, че прояви инициатива да наниже ринговете на стойката, от известно време ме тормозеше кога ще стигне това умение. Забравих да ти напиша, че едно от тайните ми оръжия са филмчетата ВавуЕinstein.
Хайде успехи на всички деца!

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 23:23 от tigonew

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Уф аз пък изпуших и му писах - но и за доктор е високомерен и некомпетентен.
Някои обвиняват д-р Чавдаров във високомерие и некомпетентност - но дори и да съм имала забележки за самата болница и да не съм и велик фен като други тук - той винаги е бил на изкл висота в отговорите си и в комуникациите си тук.
За разлика от Бърди. Д-рЙонков пък от темата за консултациите е също невероятен човек и никога не си е позволявал подобно високомерие, надутост и помпозност! Чак ме чешат ръцете да помоля д-р Чавдаров да го навре дето му е мястото - но първо, че е тъпо да занимавам човека с такива дребни неща /въпреки, че едно дезинформиране е много СТРАШНО/, и второ - не си струва. Такова самовлюбване е нелечимо и е за цял живот.
Жалко, че майката на детето не пише нищо за това дали обръща някакво внимание на спора или не - но съм и сигурна по това коте очетох, че Бърди ще има голям успех при нея - жалко за детето - дано не му се навреди от некомпетентни съвети дадени на неговите родители.

# 29
  • Мнения: 4 414
този бърди ми прилича по държане на митьо-пищова и ми се струва безмислено. дано да се изнесе скоро от форума ни.
hahaha hahaha hahaha верно на него прилича Joy да е жив и здрав! само да не обърква майчетата, дето и без това са объркани.
и Ния е страшен фен на ВавуЕinstein...а за ученето...и аз си мислех, че Ния нищо не схваща, ама и четях редовно, пеех песни и стихчета казвах ...и сега като проговори започна да ми рецитира разни неща, които не съм и казвала от месеци #Crazy складирало детето Laughing ти и говори, нищо, че не ти обръща внимание...разказвай и разни неща...аз като ходим на разходка непрекъснато говоря - "това е кола...сега пресичаме...чакаме на светофара....хоп! стана зелено и сега минаваме"...такива работи. тя не ги разбира, но помни като слон Wink
ама Надето май имаше предвид, че тя самата не може да учи newsm78 няма как да ти се учи, ако стоиш в тоалетната по цял ден, а Дани не спи нощем. почивай колкото можеш и това е! една голяма  Hug имаш от нас!


Общи условия

Активация на акаунт