„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 659
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 123
nkv_sz И моят мъж има красиви ръце.....ама не докосват така...усещам го....От Агата е друго.. newsm44........нали е чужд. То чуждото е най сладко. Забранено ти е и ти се иска да крадеш, крадеш...

Хахаххха Joy КАТО ГО СЪБЛЯКОХА НА ЧЕШМАТА
кой го съблече да го поздравя, здраве цял живот да му дава, ....от мен само благодарности и чест за това му дело. Дълбок Поклон! Hug

This_season  само за МАА имам очи и сърце а и чуждата кокошка винаги е патка  smile3534 newsm03

На моят мъж само ръцете и ръста май му останаха  newsm78  newsm78  

# 76
  • Мнения: 1 123
Малеее, темата много нажежена тази вечер.  Rolling Eyes



Не завиждайте на котката, моля. Все пак е домашен любимец.  Laughing

И понеже споделяте, коя как е паднала в плен на опасния му чар, да споделя и аз, че при мен беше любов от пръв поглед./не ми беше нужно да го събличат, достатъчна ми беше екзотичната му визията с кърпата на главата  Heart Eyes/



Ванче, мерси за темата!  Hug



Ама вижте че и котката е напът да получи оргазъм в ръцете му , нищо че е животинче но е с вкус към мъжете ( към този мъж )  rotfImao

# 77
  • Мнения: 3 951
Queen Хубаво че сложи Султан Фатих, та да ми укроти  тези грешни страсти...
Ама защо сложи Дубайския шейх, този жребец.. да разпали женските ми гащи.... Joy rotfImbo rotfImao smile3534

# 78
  • Мнения: 3 951
Мисля си аз... ако родителите на Съла  бяха останали живи...как ли щяха да се разберат с Боран.
Те като го видяха...майка и се отнесе с респект към него..поддаде му ръка .... и после като разбраха че и е мъж...пак  уважително държание имаха. Емрето само сумтеше и го гледаше седнал на диванчето отдолу. .. и си мислеше - Къде попадна Съла - "Този мъж е с тяло за грях и глава за бизнес." Simple Smile..   а 1.90  Мъжа стои изправен, чувствайки се  виновен...

# 79
  • Мнения: 21 201
Като сте заговорили за това кой как Ви е хванал в плен да си кажа и аз.
Още като анонсираха сериала бях решила да го погледна, защото така или иначе не следя никое друго турско Дизи. Пренаситих се, а всъщност изгледаните от мен не са много и не мислех, че някой турски сериал, ще ме прикове пред екрана, и се започна луд маратон в нета, #Crazy недоспиване, и т.н., все неща познати, и на вас.
Загледах сериала още от първия кадър но за мен много важно е дадената екранна двойка да ме прикове, не ми ли харесват как стоят един до друг ги отписвам на мига и сериала го пиша бегал.
Разбира се, че и сюжета, и режисурата не са маловажни но и да са на ниво а да трябва да гледам грозни актьори, Stop и всеки път да извръщам глава щом ги видя на екрана(и такива съм виждала, и бързо съм ги зарязвала) няма да стане, Stop направо ги отсвирвам и тях, и сериала/филма(по принцип).
С две думи щом разбрах кои, ще са главната двойка и ми харесаха чисто визуално приковаването към екрана дойде отсамосебе си.
Досега не съм била фенка на някой актьор/актриса но има такива, на които симпатизирам, фенка съм на някои екранни двойки а те не са никак много сред турските Дизита и тази в Завръщане е сред тях.
Моят мъж никак не харесва турски сериали ноооооо винаги има първи път.
С него заедно гледахме Север/Юг и това е вторият сериал, който следим заедно а синчето не може да повярва, че тати започна да гледа турски сериали Laughing с мама.

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 21:48 от Neidjal

# 80
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Мойта любов е много по отдавна, дори не бях чувала за Боран ага. Покрай една моя любимка в далечната 2010 започнах да попадам на кулажи с един хубав мъж с когото не е снимала, а и дума нямаше за общ проект. Тогава се заинтеросувах кой е той, и докато и гледам сериала по АТВ една вечер реклама на друг сериал и в него Мараз али. По него време вече даваха Трети сезон и взех че го загледах макар че хал- хабер си нямах за какво става дума в първите сезони. След това дойде есента и загледах "Reis". Спряха го набързо . Един ден гледам тема във форума на сериал който не се даваше но ТВ по него време и се зачетох и след това го загледах на руски на хърватски докато накрая го изгледах на турски, защото все още се излъчваше в тия държави и нямаше преведени серии. Така че мойта любов е МАА от пръв поглед.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 433
като сте почнали, да си кажа и аз Mr. Green
като коментирахме Юмер ага, какъв е ага и как се държи, си спомням че някой даде линк за още един ага....и ....тогава попаднах на МАА.
загледах клипа в подписа на вааня, после други и после серии на руски.....още тогава попаднах в магията
добре че го преведоха и купиха нашите, друго е така.....
та....моята любов датира отдавна

# 82
  • Мнения: 3 951
Ваня Коя е тази любимка с тези колажи и МАА?! Simple Smile
Галя Кой е Юмер Ага?!

# 83
  • София
  • Мнения: 1 433
Сезонче, Юмер ага е героят на Еркан Петтекая в Памуковата принцеса Peace
тогава ваня мисля че ми разказа за още един невероятен ага, който се опълчва срещу целия си род за любимата си и ме зариби Joy Joy

# 84
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Ваня Коя е тази любимка с тези колажи и МАА?! Simple Smile
Галя Кой е Юмер Ага?!
от сериала Памуковата принцеса....Йомер Асланбаш....изигран от ....
Скрит текст:
добър вечер...
по Боран ага ме запали Нерви....докато обсъжда друг сериал тя все споменаваше, че отива при "Боран"...и аз попитах кой е ....и така стигнах до....Съла ....
Галя...здравей..

# 85
  • София
  • Мнения: 1 433
Гости Hug Hug
тия аги....ни изпиха ума Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 1 582
Здравейте момичета,
Ваня, БЛАГОДАРЯ за чудесното кътче което създаваш за нас  bouquet
Аз, момичета се запалих по сериала благодарение на ВАС Simple Smile
видях рекламата и си казах този филм няма да го гледам newsm78
да, да ама не....
реших да потърся има ли тема, и познайте..... изчетох я на един дъх, и изгледах клипове,снимки, вечерта гледах серията мисля че беше 5, от тогава един маратон напред назад из филма, изчетох и всички стари теми,сериите от 1 до 12 мисля че съм ди гледала поне 5 пъти #Crazy много силни моменти има, харесвала съм и други филми, но такава страст както към МАА не е било Simple Smile
 

# 87
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Галя Party ....какво да се прави... ThinkingСаваш ага, Йомер ага...Боран ага.....кой ли ще е следващия... newsm78

# 88
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Сезонче, Юмер ага е героят на Еркан Петтекая в Памуковата принцеса Peace
тогава ваня мисля че ми разказа за още един невероятен ага, който се опълчва срещу целия си род за любимата си и ме зариби Joy Joy

Да аз разказвах тогава в темата за сериала който изгледах на един дъх.

Ваня Коя е тази любимка с тези колажи и МАА?! Simple Smile
Галя Кой е Юмер Ага?!

# 89
  • Мнения: 221
Хм, македонците след 35 серия имат чак 45 .... Въпросче към Ваня,  Neidjal и другите момичета, които са гледали напред
Скрит текст:
Момичета, скоро ли е убийството на Азад (спрямо 38 епизод)

Общи условия

Активация на акаунт